Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkésbarna haj vilagosítása tartós hajszínezővel milyen lenne? fórum

Szőkésbarna haj vilagosítása tartós hajszínezővel milyen lenne? (beszélgetős fórum)


22. EvaPanda (válaszként erre: 21. - Massalhangzo)
2017. máj. 7. 17:57
Köszönöm szépen! Utána fogok nézni. :)
21. massalhangzo (válaszként erre: 18. - EvaPanda)
2017. máj. 7. 15:53

en probaltam korabban loreal castingot, az ugyanugy nem kopott ki, mint a hajfestek nalam, es nagyon sotet lett a vilagos arnyalat is


van meg esetleg ez a hajszinezo, ez normalisan kopott: [link]

20. EvaPanda (válaszként erre: 19. - 82b19139c2)
2017. máj. 7. 13:58
Köszönöm szépen! :)
19. 82b19139c2 (válaszként erre: 18. - EvaPanda)
2017. máj. 7. 13:42
18. EvaPanda (válaszként erre: 17. - 82b19139c2)
2017. máj. 7. 13:16
Olyat szeretnék, de nem igazán értek hozzá. Esetleg tudnál ajánlani valami olyat? :)
2017. máj. 7. 11:57
Miért nem veszel olyat kirpóbálásra, ami csak 24 hajmosásig tart? Az kikopik, a tartós festék nem fog.
16. massalhangzo (válaszként erre: 15. - EvaPanda)
2017. máj. 6. 20:45
szerintem foleg arra figyeljel, hogy amilyen arnyalatot kinezel, hogy az pont jo lenne, olyat szeretnel, annal egyel vilagosabb arnyalatot valassz. a legtobb sotetit
15. EvaPanda (válaszként erre: 14. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 20:39
Igazad van! Majd igyekszem valami jó hajszínezőt beszerezni. Köszönöm szépen! :)
14. massalhangzo (válaszként erre: 13. - EvaPanda)
2017. máj. 6. 20:34

sok hajszinezo ugyanugy nem kopik ki, mint a festeket, nem ugy van, hogy ket hajmosas, es teljesen lejon


ne felj annyira a festestol, csak ne vegyel valami olcso, gagyi szinezot, festeket. nem keszulsz nagy valtoztatasra, nem pinkre vagy feketere akarod, akkora csalodas nem fog erni, plane szinezotol

2017. máj. 6. 16:58

Köszönöm szépen a további válaszokat! :D

Jobb szerettem volna valami kikoptatható festéket, mert tényleg borzalmasan félek attól, hogy nem fog jól állni. :D Persze a lenövéstől is tartok, de remélem nem lesz olyan nagyon durva. :)

Tudom, hogy a házi dolgok nem a legjobbak, de sajnos az itteni fodrászok még attól is rosszabbak. De majd meglátom. :D

12. bc681dac13 (válaszként erre: 10. - EvaPanda)
2017. máj. 6. 02:49

Létezik nagyon jó rajradír (??? vagy mi a frász). Én egyszer használtam. Egy festést csináltam vörössel, és kutyául nem tetszett. Teljesen leszedte.

Viszont neked nem csak a pigmenteket kellene kiszedni, hanem a peroxidos szőkítést korrigálni. A festett haj meg megint máshogy viselkedik, mint a természetes. Visszafestésre én tényleg nem alapoznék házi katyvasszal, inkább számolnék azzal, hogy fodrász kell. Mivel csak pár árnyalat, valószínűleg egy festés is elég lenne.

11. Hanami (válaszként erre: 10. - EvaPanda)
2017. máj. 5. 21:00

Ezekkel a világosító színezőkkel,(?) festékekkel kivonod a színt a saját hajadból.Ez kikopni nem fog, szőke árnyalat esetén vissza besárgul.Próbáld meg ezt, amit linkelek,ez ugyan hamvas árnyalat, de egy-két mosás és úgyis aranyszőke lesz.

[link]

2017. máj. 5. 19:58

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

A hajam mélyszőke, és inkább mézszőke, vagy aranyszőke árnyalatot szeretnék. Kicsit félek, hogy nem fog tetszeni. Remélem a koptatás lehetséges lesz ilyen esetben.

Tudnátok esetleg arany-vagy mézszőke árnyalatot belinkelni? Előre is köszönöm! :)

9. massalhangzo (válaszként erre: 8. - Hanami)
2017. máj. 5. 19:02

en is ugy gondolom, olyat vegyen, ami kifejezetten vilagosit, mert a nem vilagosito, csak arnyalatvaltoztato hajfestekek csak sotetiteni fogjak, vagy nem valtoztatnak a mostani szinen


azert manapsag mar tenyleg jo festekek vannak, csak boseg zavara van :D

8. Hanami (válaszként erre: 7. - Massalhangzo)
2017. máj. 5. 18:56
csak nehogy aztán túl sötétet vegyen, szőkésbarnából csokibarna lehet.
7. massalhangzo (válaszként erre: 6. - Hanami)
2017. máj. 5. 18:47
o, szerintem amilyen domping van szinaranyalatokban, nem lehet konkretan beloni leirva. akkor jar jol, ha a sajat hajahoz passzolo szokes arnyalatot valaszt, meg olyat, ami tetszik (bezs, hamvas stb.)
6. Hanami (válaszként erre: 4. - Massalhangzo)
2017. máj. 5. 18:44
jó, de,hogy szőkésbarna az elég tág fogalom.
2017. máj. 5. 18:43
-kb hanyas a hajszínskálán? :) 7- 8
4. massalhangzo (válaszként erre: 3. - Hanami)
2017. máj. 5. 18:42
irta, hogy szokesbarna, es meg sosem festette
3. Hanami (válaszként erre: 1. - EvaPanda)
2017. máj. 5. 18:40
Milyen színű az eredeti hajad?
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - EvaPanda)
2017. máj. 5. 18:35

ha csak kicsit vilagositasz, akkor a lenoves sem fog latszodni, a mai hajszinezok jok. az arnyalatot kell eltalalnod, olyat valassz, ami egy-ket arnyalatot vilagosit


altalaban a dobozon levo szinektol picit sotetebb lesz a vegeredmeny, ha nem olyat valasztasz, ami vilagosit

2017. máj. 5. 18:30

Csak egy kicsit szeretnék vilagosítani a hajamon. Sajnos a házi praktikák nem működtek. Most azon gondolkodtam, hogy kipróbálom a tartós hajszínezőt. Csak félek a lenövéstől. Még soha nem festettem a hajam, ezért is kérnék tanácsokat, hogy hogy lehetne úgy megoldani, hogy ne legyen olyan feltünő a lenövés, ha esetleg nem állna jól a szín? Vagy, hogy lehetne kikoptatni, ha nem kopik? Esetleg a vékony melír jobb megoldás lenne? Tudom, hogy a fodrász lenne a legjobb megoldás, de sajnos falusi vagyok, és itt nagyon rossz fodrászok vannak. Utazni pedig nem tudok a közeljövőben.

Előre is köszönöm a válaszokat! 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook