Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Miért nincs orgazmusom, ha a párommal szexelek?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Párkapcsolat, szerelem

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2

35. kinga082017-06-08 00:33
sajnálom :(
(válasz anna.manna 34. hozzászólására)

34. anna.manna2017-06-07 18:39
Hát, a barátommal szakítottam, úgyhogy szünetelem ezt a témát egy időre..:(

33. bogyoka62017-06-06 19:41
nem szabad tényleg rágörcsölni, el kell, hogy engedd magad.

32. anna.manna2017-06-05 13:59
Köszönöm! :)
(válasz kinga08 31. hozzászólására)

31. kinga082017-05-29 01:32
Szerintem túlságosan akarod, nagyon rágörcsölsz és ezért nem jön össze.
Lehet az a személy vagy, akinek fontos az, hogy érezze, hogy a párja szereti, kívánja, és nem kényszerből csinál dolgokat.
Beszéljétek ki ezt a témát őszintén, és gyakoroljatok.:)
Lehet amúgy, hogy nem minden pózban tudsz elélvezni.
Nekem volt egy párom, akivel 4 évig együttvoltunk és nem ment vele a hüvelyi(vele vesztettem el) aki utána jött srác, vele sikerül, úgyhogy ne félj.
Meglátod sikerülni fog.:)

30. Plo Koon2017-05-26 20:54
Az már régen rossz, ha ez a dolog nem ösztönösen jön, hanem úgy kell magad rábeszélni.
(válasz anna.manna 29. hozzászólására)

29. anna.manna2017-05-25 17:59
Én is próbálom magam, rávenni az egyéni gyakorlásra, régen ez magától jött, hogy masztizzak, de azt mondom, hogy az jó, hogy így is sikerül hogy rá kell vennem magam, minden nélkül. :) Tényleg már ez is öröm, akármilyen furi.

28. Mézes-Krémes2017-05-15 15:05
Írtam privátban. :)

Tanulható a dolog, csak jó partner és lelkesedés kérdése. Aztán pedig, nincsen megállás. :P

27. barbus05012017-05-12 22:33
Ne ijedj meg. Nekem sincs. Sot ez nalam nagyon valtozo. Az elso baratommal iszonyat sokszor volt. A masodikkal egyetlen egyszer. A mostanival az elejen nem volt, aztan a utana minden okes volt, es egy ideje megint nincs. Mondjuk en igy is kivanom a szexet, de talan egy kicsit sokszor is, igy en mindig segitek magamon. Ha van ra alkalmam, akar minden nap. Hat ez ilyen :D Majd sikerul az.
(válasz anna.manna 26. hozzászólására)

26. anna.manna2017-05-12 16:43
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! :)) Most egy kicsit motiváltabb lettem és több irányba is el tudok indulni. :)
Ha esetleg valakinek van ötlete, megírhatja ettől függetlenül. Én is írni fogok amint lesz bármiféle orgazmusom a barátommal.
:)

25. anna.manna2017-05-12 16:41
Köszönöm a jó tanácsokat! :) Az alkohol még eszembe sem jutott :) lehet iszunk majd egy picit :)
(válasz zolo 23. hozzászólására)

24. bogyoka62017-05-11 17:36
néha nekem sincs:))))))

23. zolo2017-05-11 12:05
Anna ne legyél elkeseredve. Van olyan nő aki egész életében nem élt át orgazmust. Természetesen nem azt akarom mondani, hogy ez így van rendjén. Már az is jó dolog, hogy saját magadnak sikerült örömet okozni. Azt írtad közben videót is néztél. Próbáljátok meg úgy, hogy mind a ketten nézitek a videót és először te izgasd magad és utána a párod foglalkozzon veled. Az nagyon lényeges ne görcsölj rá arra, hogy nem tudsz elmenni, mert így nem is fog sikerülni. Engedd el magad és olyan dolgot csináljatok amiről fantáziálni szoktál. Az is lényeges, hogy az a jó kapcsolat ahol mindent meg lehet beszélni a pároddal. Viszont arra figyelj oda, hogy ne a barátod okold azért mert nem tudsz elmenni. Nehezen engeded el magad akkor egy kis alkohollal is segíthetsz lazítani, de azért túlzásba ne vidd, mert az már nem jó.

22. anna.manna2017-05-10 08:36
Nekem ez nem volt különösebben vicces.
(válasz Plo Koon 21. hozzászólására)

21. Plo Koon2017-05-09 10:36
Nincsen véletlenül csikló ficamod?

20. sorceress2017-05-08 22:13
Megírom privátban, mert szégyenlős vagyok. :D

19. anna.manna2017-05-08 14:19
Ez nagyon érdekes, utána olvasók még, köszönöm! :)
(válasz Ionon 17. hozzászólására)

18. anna.manna2017-05-08 14:19
De lehetséges, hogy túlságosan is magamhoz voltam szokva, de most már magamtól is elszoktam, a barátomhoz pedig még nem szoktam hozzá (pedig úgy érzem hogy de).
Köszönöm szépen! :)
(válasz Hanami 16. hozzászólására)

17. Ionon2017-05-05 14:20
Indiában már gyerekkorban elkezdik a kundalinít ébreszteni energia rendszert. Érintés nélkül is tudják a párok érzékelni egymást [link]

16. Hanami2017-05-05 08:49
Nem vitted annak idején egy kicsit túlzásba a maszturbálást? Azoknak megy nehezen partnerrel, akik nagyon is magukra hagyatkoznak, ilyenkor szinte semmi nem esik jól a partnertől.Beszélgessetek róla,hogy neked mi a jó.

Amúgy fiatal vagy még,évek is kellenek, meg egy jó partner.Ne hidd el,hogy mindenkinek mindig HŰDEHÁDE orgazmusa van :)
(válasz anna.manna 14. hozzászólására)

15. Epresturmix2017-05-05 08:31
Csináld előtte! :P
(válasz anna.manna 14. hozzászólására)

14. anna.manna2017-05-05 07:17
Kipróbálom az egyedüli gyakorolgatást. Már kicsit nehezebben megy a masztizás mint régebben, ezért nem sokat csinálom. Amikor egyedül voltam (barátom nélkül) akkor könnyebb volt elmenni.
(válasz massalhangzo 11. hozzászólására)

13. anna.manna2017-05-05 07:15
Nagyon jól átlátod a helyzetet, velünk már volt minden kb :D
Például hogy kényszerből volt petting.. Nem volt valami jó látni rajta, hogy ez mind kényszer, de mostanra már nincs ilyen érzésem, és neki se szerencsére.. :D
Védekezés az fogamzásgátlóval történik, úgyhogy ezen nem nagyon aggódom :D
Ennyi idő után kicsit reményvesztett voltam. Tényleg nagyon jól esik a lelkemnek a nyugtatás, köszönöm! :) Majd megpróbálom odatenni magam. :)
(válasz Gabriella_127 12. hozzászólására)

12. Gabriella_1272017-05-04 21:52
Sejtettem, hogy átugorta az első pár fejezetet. :D
Nem baj ha nem egyből de már is sikerül.
Lehet nem úgy csinálja ő neked, ahogy magadnak megszoktad az érzést.
De attól még próbálgassátok, előbb-utóbb csak jó lesz az.
Ha önállóan egyedül sikerül, akkor fog majd az menni párosan is. :)
Mondjuk az is tény és való, ha lelkiekben, fejben nincs ott a nő, akkor aztán lehet bármit nem fog menni. Akár 1 apró dolog is kizökkentheti az embert.
Esetleg az, hogy nem érzed magad biztonságban vele. A helyszín vagy a védekezés módja is lehet zavaró tényező.
Meg ne görcsölj rá, az is kell hogy érezd hogy valóban van kedve és ideje foglalkozni veled.
Ha csak kényszerből csinálja a pasi a dolgokat, hogy haladjon a dolog és rá kerüljön végre a sor, az is illúzió romboló tud lenni.
Biztos van valami oka ha nem tudod magad elengedni.
De az is lehet csak "technikai" probléma van és gyakorlással összecsiszolódtok. :)
(válasz anna.manna 9. hozzászólására)

11. massalhangzo2017-05-04 21:26
maszturbalj most is, attol majd belelendulsz. a parod hiaba tesz meg barmit, ha benned van gat. ha magadat el tudod elveztetni, a paroddal is menni fog majd
(válasz anna.manna 1. hozzászólására)

10. anna.manna2017-05-04 21:24
Nem mellesleg köszönöm a biztatásokat is, kicsit megnyugtatnak. :D :)

9. anna.manna2017-05-04 21:22
A csiklói és a hüvelyi sem megy, nincs orgazmusom.

Gabriella, én is ezért tettem fel a kérdést, mert kicsit jobban érezném magam, ha úgymond én is "kimaxolnám magam" a szexben. Szoktunk előtte előjátékozni, bár kellett pár beszélgetés mire megértette, hogy nekem ez jól esik és kell, nem csak úgy bele a közepébe. Volt előtte is hébe-hóba, de nem szex előtt, hanem "csak úgy". Kb egy hónapja van normális előjáték de még orálisan és ujjazással sem megy az élvezés.

8. Gabriella_1272017-05-04 20:51
Esetleg mondd meg neki, mit csináljon, ami neked jól esik. Pontosan mit hogyan merre. Kísérletezzetek, hogy neked is jobb legyen. Esetleg beszéld meg vele, az előjáték során fektessen rád több figyelmet, addig amíg valóban eléred az orgazmusod.
Szó szerint készítse elő a "terepet" magának, a behatolás előtt. Ha a nőnek először jó, utána fájdalom mentesebb, jobb és élvezetesebb.
Utánad jöhet a többi része a dolognak és akkor már ő következik.
Én ahogy tapasztalom, ez nálunk is jobban jön ki, ha először velem foglalkozik a párom, én élvezek el az elején, majd utána ő a végén. Próbáljátok ki ezt a sorrendet. Az idő ne számítson neki se, neked se. Így akár közben még plusz orgazmust is elérhetsz idővel. :))
Fiatalok vagytok, kísérletezzetek és bátran beszéljétek meg egymással kinek mi a jó, főleg neked.
Biztos neki is jót jelentene, ha látja örömet okozhat neked és a kapcsolatotoknak is jót tesz, ha a szexuális élet nagyon jól megy.
(válasz anna.manna 1. hozzászólására)

7. Nuksi2017-05-04 20:50
De ti most hüvelyi orgazmusról beszéltek?

6. anna.manna2017-05-04 20:37
Megbízom benne és átadom magam, de abban nem vagyok biztos, hogy eléggé ismerem a testem.
Talán a gátlások. De nem tudok rájönni, hogy mi lehet a fejemben akkor, ami miatt nem megy. Voltam már orgazmus közeli állapotban, de végül nem mentem el. De azt nem veszem észre, hogy éppen agyalnék akármin is. :/

1 2