Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Külföldön dolgozók, akik itthon vannak lombik programban fórum

Külföldön dolgozók, akik itthon vannak lombik programban (beszélgetős fórum)


2017. máj. 4. 18:05

Kell hozzá magyar TB, ellenőrzik a befizetéseket. Amúgy konkrétabban mi érdekel? A menete? Hát nagyon nem egyszerű...Nem is vállalja be minden doki.


Én 2x utaztam emiatt Magyarországra. Első körben kell egy doki aki elvállal (én maszek rendelőbe mentem) megvizsgált, megbeszéltük hogy milyen további vizsgálatok kellenek. Ezután én visszajöttem és N.országban csináltattam meg a laborokat. Ez több hét mire összeszeded, de ha ügyes vagy akkor ezeket kint is előre összeszedheted, van sok infó a neten hogy mi kell. A megbeszélt időpontban a leleteimmel megjelentem és indítottuk a lombikot - előtte távkonzultáltunk. Én 2 hetet tudtam otthon lenni, beülti után jöttem vissza dolgozni, itt mentem a német nődokihoz vérvizsgálatra, ami sajna negatív lett. Nagyon sok pénz, utazgatás, macera - ugye a férjnek is jönnie kell-ez plusz költség. Jól gondold meg, mielőtt belevágsz.


Melyik országban élsz? Miért nem ott csináltatod? Én azért döntöttem így, mert 40 felett itt nem finanszírozzák a lombikot (42 voltam) különben nem vágtam volna bele.

2017. máj. 4. 16:03
Igen. Angliabol jartam haza.
2017. máj. 4. 13:07
igen, én "külföldön" dolgoztam, mivel Romániában élek, és Budapestre jártam kezelésre. a kezelés idejére szabadságot vettem ki.
2. Tóthvica29 (válaszként erre: 1. - Tóthvica29)
2017. máj. 4. 01:56
Màrmint külföldön dolgozott,de itthon volt lombik kezelèse
2017. máj. 4. 01:55
Csinàlt valaki lombik programot, ùgy hogy külföldön dolgozott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook