Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma pénzt küldenek nekem postai utalványon, de lejárt a személyim, mit tegyek? fórum

Ma pénzt küldenek nekem postai utalványon, de lejárt a személyim, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


20. emagdi (válaszként erre: 18. - Mucné)
2017. máj. 3. 13:01
szuper
19. emagdi
2017. máj. 3. 13:00
de ettől függetlenül menj, és csináltass új igazolványt.
18. mucné
2017. máj. 3. 13:00
megcsinaltattam a szemelyimet kaptam ideiglenest...felvettem a penzt.amugy a lakcmkartyat nezte...a szemelyimre csak rapillantott a kepre.meg a kodot kerte mit a felado adott meg nekem. koszi a valaszokat
17. emagdi
2017. máj. 3. 12:59
szerintem 99% hogy a személyi ig. érvényességét nem fogják megnézni. megnézi, hogy a neved, címed egyezik, és ennyi.
16. vikucka (válaszként erre: 9. - Mucné)
2017. máj. 3. 09:01

Bemegyek postara es azt mondom ugy hivnak, mint teged. De nincs nalam a szemelyi? Szerinted barki barmilyen penzt odaad? H

Ha tudsz indulj el a kormanyablakba, csinaltass uj szemelyit es vidd a papirt. Vagy elmesz a postara es viszed a szemelyit, kerik, latjak lejart, max. szolnak, hogy le van jarva. Most hiaba mondjuk, hogy mi lesz, vagy mi lehet, lehet teljesen maskepp lesz.

15. andi6020 (válaszként erre: 11. - Mucné)
2017. máj. 3. 08:38
Pl mit? Tuti nem kapod meg ha nem akarod megmutatni, és más fényképes iratod sincs.
2017. máj. 3. 06:59
Ingyenes
13. mucné
2017. máj. 3. 06:59
es az penzbe kerul ha lejart a szemelyim vagy akkor.is ingyenes?
2017. máj. 3. 06:57
A Kormányablakban 15 perc, és igényelheted az új személyidet. Az elkészültéig kapsz ideigleneset.
11. mucné
2017. máj. 3. 06:48
jaj az nagyon jo...akkor inkabb majd kitalalok valamit . hogy ne kelljen mutogatnom a szemelyimet
10. Milup2
2017. máj. 3. 06:43
Nekem még a csomagomat sem akarták odaadni, mert lejárt a személyim, pedig 12 éve járok erre a postára, ismernek már elég jól.Végül pont azért odaadták(szépen megkértem őket), mert ismernek, de hozzátették: amíg nincs új személyi, ne rendeljek semmit postán..;)
2017. máj. 3. 06:36
vegulis a cimem megoldottam.szoltam hogy mit kell rairni. akkkr esetleg meguszhatom a szemelyit ha mondjuk a szamat tudom es azt mondom hogy hirtelen nem tettem.be de tudom a szamat? hat azt nem hiszem hogy ismernek de gyakran jarok oda es latasbol tuti emlekeznek ram foleg hogy egy izgaga ketevessel jarok...jaj ideges vagyok de koszi a valaszt. remelem megkapom a penzem
8. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 6. - Mucné)
2017. máj. 3. 06:34
Ha ideiglenes be vagy jelentkezve akkor is felveheted.
7. Domimami (válaszként erre: 5. - 5fd0bd70c7)
2017. máj. 3. 06:32
Ez is igaz.A múltkor a régi címemre kaptam pénzt ami már ugye nincs rajta az új kártyán.Viszont a személyimről beírta a számot.De ha ismernek esetleg a postán,akkor valamikor az is elég,ha bemondod a számát a személyinek.A postás anno sose kérte csak írjam rá,ha tudom fejből.Bár ez nem hatóság max.szólhat,hogy lejárt.
2017. máj. 3. 05:51
hat az meg jobb akkor mert alberletbe lakunk. es nem.ide vagyunk bejelentkezve...franko...most dobom el a fejem
5. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 4. - Mucné)
2017. máj. 3. 05:49
Ha szerencséd van, akkor átsiklik felette. A lakcím kártyát nézik inkább
4. mucné (válaszként erre: 3. - Domimami)
2017. máj. 3. 05:37
sajna egyik sincs. :-( de tuti meg fogja nezni az ervenyesseget?
3. Domimami (válaszként erre: 2. - Mucné)
2017. máj. 3. 05:35
Jogosítvány,útlevél esetleg?Mindegy csak fényképes legyen.
2017. máj. 3. 05:26
szoval ma postan penzt kuldenek nekem aznapi kifizetessel. most vettem eszre hogy lejart a szemelyim...eddig mar regota nem.kellett semmihez igy nrm.is figyeltem...sajnos. viszont nagyon fontos penzt kapok nem.nagy osszeget de eleg fontos most. ha esetleg anyakonyvi kivonatot tudok vinni az nrm lennr jo? valahogy meg lehet oldani ? nagyon ideges vagyok
2017. máj. 3. 05:20
Ma penzt kuldenek nekem postai utalvanyon amit egy ora mulva a postan felvehetek.de lejart a szemelyim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook