Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » D vitamin-teherbeesés fórum

D vitamin-teherbeesés (beszélgetős fórum)


2017. máj. 3. 09:02
Bizony hogy van remény, 2 év sikertelenség pco + ir mellett utolsó pillanatban closty előtt spontán lettem babás.
2017. máj. 2. 15:52

Nézd meg ezt az oldalt is, IR-rel és PCO-val is van remény a babára! ;-)


[link]

2017. máj. 2. 15:47

Szia!


Mi tavaly augusztus óta próbálkoztunk a babával, folyamatosan mértem a hőmet és, hogy jókor legyünk együtt csináltam LH teszteket is, aztán ráuntam ezekre és elmentem vérvételre, decemberben ki is derült, hogy alacsony a D-vitamin szintem (bár emellett minden más értékem rendben volt).

Napi 4000 NE D-vitamint kezdtem szedni, és január végén lett pozitív a teszt végül! :-D


Bár sokan mondták nekem, hogy nem valószínű hogy csak a D-vitamin volt a gond, de szerintem meg igen! ;-)


Sok sikert és mielőbbi babásodást!!

2017. máj. 2. 15:27

Sziasztok!

Végre valahára kiderült másfél év után, h IR-em és alacsony D vitamin szintem van (hozzáteszem pedig 2500NEt szedek száz éve)

Most emelem a D-t 3-4x-ére; akinek D vitamin alacsony szintje okozta a sikertelenséget mennyi idő alatt tudta feltölteni a raktárait, mikor lett végül pozitív teszt?

IR: diétát tartom,mozgok, gyógyszert szedek, de a természetgyógyász szerint a D lesz a megoldás.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook