Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Három hete szédül a párom, mi lehet a baj? fórum

Három hete szédül a párom, mi lehet a baj? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. nov. 11. 23:30
ennek tobb fele oka lehet/lehet egyszeru vitamin hiany/magnesium/,vernyomas problema,gyogyszermellekhatasa,erelmeszesedes...stb
2017. okt. 22. 14:51
Én a nyáron egy vírustól szédültem hetekig.. Semmi más tünetem nem volt, csak a szédülés. Szóval még ilyen is előfordulhat...
2017. okt. 22. 01:25
a szedules oka tobb minden lehet,pl.gyogyszer mellekhatasa,vernyomas problema,mg hianya....stb
2017. máj. 13. 20:25
még neked is lehet
89. fc05b4bfbb (válaszként erre: 87. - Epervirág)
2017. máj. 13. 19:11
Nyertél! Kettőn között az a különbség, hogy nekem nincsenek pánikrohamaim, mivel azt is lesz@rnám!:-)
2017. máj. 11. 06:58
Lehet sok minden. A korától is függ. Vérellátási zavar, de vírusfertőzés is okozhatja.
87. epervirág (válaszként erre: 86. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 11. 06:52
,súlyosabb formában mint èn?honann tudod hogy nekem milyen súlyos?nem csak ez a tèmám,de nem is ismersz.ha neked majdnem naponta van pànikrohamod akkor igazad van,hogy súlyosabb nekem mint nekem
86. fc05b4bfbb (válaszként erre: 85. - Epervirág)
2017. máj. 10. 21:32

Átéltem, és sokkal súlyosabb formában mint te! Csak hogy tudjad .. de bocs, hogy nem írok erről többet.


Nem kell ezt túldramatizálni, tehát köszönöm szépen, old meg a problémádat, mivel látom, hogy más nem érdekel!

85. epervirág (válaszként erre: 83. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 10. 21:15
Mit nem èrtes egyszer èld át ès megtudod milyen.olyanrol irsz amihez fogalmad sincs
84. epervirág (válaszként erre: 83. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 10. 21:13
A pánikbrtegsèg nem csak rettegèstöl lehet.nekem 7 ève lett tüdöemboliàm 3 hètig voltam ugy èn utaltattam be már magam a korhàzba ,akkor lettem pánikbeteg.az orvos azt mondta azèrt lettem pànikbeteg mert màr ezárt az agyamba is ereket a rög.tehát a pánikbetegsèg nem csak akkor alakul ki ha bepànikol.
83. fc05b4bfbb (válaszként erre: 82. - Epervirág)
2017. máj. 10. 21:08

Nem vagyok pánik beteg, láttam rosszul létet, sőt sokkal súlyosabbat magamon. Azt tudom, hogy gyógyszernek milyen hatása van, és mi okozza.


Pánikbetegség egy pszichológiai eset, amit magyarázni tudnak, de nehezen lehet megérteni, de magyarázni tudnak.


Pánik betegségben a szóban is benne van a lényege: valamitől retteg! Ez lenne kérdésem: mitől? Ezt nem gyógyszeresen kell kezelni, hanem magát a forrását, na erről beszéltem.

82. epervirág (válaszként erre: 81. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 10. 19:48
Te pánikbeteg vagy?Szerinted,hogy lehet megszüntetni?
81. fc05b4bfbb (válaszként erre: 78. - Pergom)
2017. máj. 10. 19:42

Pánikbetegség, az egy idegállapot. Xanax pedig nyugtató. Idegállapottól lehet magas vérnyomás, ami szédülést okoz, azonban nem a nyugtató a megoldás, hanem kiváltó ok.


Tehát a kérdés az, hogy pánik betegséget mi okozta? Ha ezt meg lehet szüntetni, akkor megoldódik minden.

2017. máj. 10. 19:35
Èn is pánikbeteg vagyok!szerintem simán lehet a pánik miatt,persze nem árt ha kivizsgálják!
79. moonlight13 (válaszként erre: 77. - Csikil4ny)
2017. máj. 10. 19:19
Szerintem is jó lenne egy MRI, de sajnos arra is hónapokig kell várni.
78. pergom
2017. máj. 8. 09:03

Sziasztok!Rég voltam itt,a gépem volt a ludas.


Először is bocsánat,ha az utolsó hozzászólásomban túlzottan bunkó voltam.

Másodszor,a páromat koponyavizsgálatra és szemészetre küldték el(nekem legalábbis ezt mondta).Jó pár éve szemüveges.Pánikbeteg jó pár éve.Mostanában Xanaxot szed,mert akkor nem nagyon szédül.Ülve,nem szédül,csak állva.Jelenleg irodában dolgozik.

Múlthéten volt csontkovácsnál,"kicsit"átmozgatta.Még kétszer kell mennie.

77. csikil4ny (válaszként erre: 74. - Moonlight13)
2017. máj. 2. 20:58

Én már járni nem tudtam s még mindig nem volt sűrgös. Amikor meg másfél hónap múlva lett diagnózisom fizikoterápiára 2 hónappal későbbre adtak időpontot....


Szédülést szinte bármilyen betegség okozhat. Ha itt felsoroljuk az összeset, reggelre halálos betegnek fogja érezni magát.


Én elmennék és csináltatnék egy MRI vizsgálatot. S fontos megnyugtatni, mert a pánik annyi tűnetet generál, hogy lehetetlen diagnózist felállítani.

76. globus (válaszként erre: 73. - Channa*)
2017. máj. 2. 20:31
Ez az...
75. moonlight13 (válaszként erre: 71. - Bözsi néni)
2017. máj. 2. 19:33
Most utólag olvastalak. :)
74. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Pergom)
2017. máj. 2. 19:32
Ha fáj a tarkója és szédül, miért nem ad sürgősséggel beutalót a háziorvos valamelyik szakorvoshoz? Ha ráírja, hogy sürgős, azonnal fogadják.
73. Channa* (válaszként erre: 71. - Bözsi néni)
2017. máj. 2. 18:15

Persze, ráírhatta volna, de ki gondolná, hogy a kormány szerint nem sürgős?

Mert ugye tudjuk, hogy ez azon múlik, hogy hány vizsgálatot fizetnek.

Nekik pedig semmi nem SOS, hisz nem róluk van szó....

72. globus (válaszként erre: 70. - Bözsi néni)
2017. máj. 2. 14:32

Mindenkié sürgős... :)

Még a bőrgyógyászati problémák is, hiszen ha két hónap múlva kerülne be, esetleg már nem aktuális.

Kardiológiára akkor írnak sürgőst, ha a szubjektív panaszt objektív vizsgálat is megerősíti, pl. ekg, fizikális vizsgálat, laboratóriumi eredmény, röntgenlelet.

71. Bözsi néni (válaszként erre: 69. - Channa*)
2017. máj. 2. 12:18
A házidoki is ráírhatta volna a beutalóra, hogy sürgős.
70. Bözsi néni (válaszként erre: 68. - Barbus0501)
2017. máj. 2. 12:18

Senkinek sem haraptam át a torkát, valamit nagyon félreértesz.

Azt sem vitattam, hogy sokat kell várni szakrendelésekre, ha értően visszaolvasol, láthatod.

Mindössze arra kérdeztem rá, hogy milyen szakrendelésre küldte a háziorvos.


Egyébként pedig ha a háziorvos ráírja a beutalóra, hogy sürgős, akkor még aznap, amikor megjelensz a szakrendelésen, kötelesek fogadni és megvizsgálni. Ezt azért a háziorvosok is tudják.


Nagyon sajnálatos, hogy a nagymamádnak olyan nemtörődöm orvosa volt, aki nem sürgősséggel küldte vizsgálatra.

69. Channa* (válaszként erre: 51. - Bözsi néni)
2017. máj. 1. 23:26

Bárhová.

A férjemnek szív panaszai voltak és a kardiológiára 2,5 hónap múlva volt csak időpontja!

Igaz, nem vártuk ki, mert úgy gondoltam, hogy ez SOS, így odamentünk és megmondtuk a dokinak, hogy szerintünk ezzel nem lehet várni annyit.

68. barbus0501 (válaszként erre: 42. - Bözsi néni)
2017. máj. 1. 23:22
Hat mar meg ne haragudj, de te rendesen atharapod az ember torkat. A szemeszetre nem kell beutalo, hangoztatod tobb hozzaszolasban is. De a "paraszt" szerinted honnan a fenebol tudja, hogy a szedulessel hova kell eloszor menni? Persze, hogy a haziorvoshoz. Most az, hogy a haziorvos ir-e beutalot, vagy nem az is mas kerdes. Melyik az a hely ahova 1 honapot kell varni???? Mindenhova. Nagymamam 1 honap mulvara kapott vizsgalatot, mert folyamatosan hanyt, es meg akartak nezni az epejet. 1 honap mulvara kapott idopontot. 3 het mulva meghalt, mert olyan attetes rakja volt. Siman a nogyogyasznal is kell varni minimum 2-3 hetet. Nem tudom mit kell ezen ugy meglepodni.
67. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Pergom)
2017. máj. 1. 23:12
Milyen kajákat eszik? Mit és mennyit dolgozik, milyen körülmények között? Van -e valami komolyabb betegsége?
2017. máj. 1. 22:01
Vérnyomás (alacsony-magas), keringési probléma, nyaki izom merevség, cukorbetegség, fül, meurológiai probléma, vérszegénység, valami fertőzés, valamint pszichés oka is lehet.
2017. máj. 1. 21:55
Meg érvizsgálatra.
64. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 51. - Bözsi néni)
2017. máj. 1. 21:54
Nőgyógyászatra. :P
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook