Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit kéne tennem, ha "rákattan"-tam egy kollégámra, aki szintén családos, és 20 évvel idősebb, és a felettesem...?segitsetek, mert belehülyül fórum

Mit kéne tennem, ha "rákattan"-tam egy kollégámra, aki szintén családos, és 20 évvel idősebb, és a felettesem...?segitsetek, mert belehülyül (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 1. 18:29
...vagy boldogan élnek:)
25. d1e807c461 (válaszként erre: 11. - C25fee884d)
2014. dec. 1. 18:17
:):):):):):):):):)
2014. dec. 1. 18:14
HAT ÉVES FÓRUM! Már régen kikattantak egymásból!:D
2014. dec. 1. 04:37
nem josolok hosszu jovot nektek,lefele jobban mukodik a dolog ha a pasi fiatalabb.
22. 81e5170311 (válaszként erre: 20. - 99279bb06f)
2009. aug. 8. 23:50
:))))akkor mi is bekattantunk valamire
21. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 20. - 99279bb06f)
2009. aug. 8. 17:49
:(((((((((
2009. aug. 8. 17:47

Lányok! Ez a fórum másfél éve indult. Aki indította, már hónapok óta fel sem lépett.


Pedig gondolom mindegyikünk kiváncsi lenne, hogy képes volt-e megtartani a családját, és nem bele menni első "katt"-ra egy hülyeségbe.

2009. aug. 8. 17:43

Nem derült ki, hogy milyen a házasságod, van-e partnered.

Ha rossz a házasságod, ne így pótold, amit abban nem kapsz meg.

Nem írtad, komolyak-e az érzéseid, vagy csupán fellángolás, amit a kollégád iránt érzel, és ő tud-e rólad, ha igen, hogyan viszonyul hozzád, viszonozza-e az érzelmeidet.

Nem tudok tanácsot adni, nem is szeretnék, ez a te döntésed kell, hogy legyen. Viszont tartsd szem előtt, hogy a környezetedben, magadat is beleértve, hány ember életében idézel elő visszafordíthatatlan helyzetet.

Ha ő is komolyan vesz téged, akkor is nagyon megfontoltan dönts/döntsetek!

2009. aug. 8. 17:30
Ne kezdj ki családos emberrel. Rajtad kívül lenne még valaki boldog ebben a kapcsolatban? Anno a párom is összekattant valakivel, azután foggal-körömmel küzdött, hogy a házasságunk szét ne menjen. Nagyon hosszú időnek kellett eltelnie, hogy túl tudjunk lépni a kalandján. Bárhogy szeretem, a feltétel nélküli bizalmamat elvesztette.
2009. aug. 7. 21:58

Szerintem jobb, ha kikattansz gyorsan ebbol a helyzetbol,amig nem keso.

Ha eddig boldog hazassagban eltel,ne tedd tonkre,mert nem biztos,hogy elonyod szarmazhat belole.

A felettesed meg lehet meg elvezi is a helyzetet ennek a bekattanasnak.

/bocsi nincs ekezetem/

16. bakesz
2009. aug. 7. 19:49
Hidd el a 20 év nagyon sok. De könnyü ezt így leírni.Neki is biztosan nagyon tetszik a dolog 20évvel fiatalabb csaj!!!! De mi lesz 2 vagy ötév múlva. Szerintem próbáld ki a pasit és rá fogsz jönni,hogy nem ő az igazi!!!!
2009. máj. 2. 10:51
Azonnal felejtsd el!!!!
14. dogiz
2008. júl. 7. 11:53

Remélem jól döntöttél és a családod mellett maradtál és hagytad a másikat is a családja mellett. Az, hogy "rákattantál" az nem jelenti azt, hogy ő is komolyan vesz téged.

Akarat kérdése és menni fog:)

2008. júl. 7. 11:47

Számold össze, hogy hány ember lenne boldog és boldogtalan, ha megtennéd!

Ha több a boldogtalanok száma, amire elég nagy az esély, akkor GONDOLKODJ, hogy megérné e!

2008. júl. 6. 21:37
Ha másképp nem megy, változtass munkahelyet. Két család életét tönkretenni... Meggondolandó. És a 20 év sok is. Ha most nem, később az lesz.
2008. jún. 11. 22:00
Majd egyszer rájössz, hogy minden férfi egyforma, csak a nevük más.
10. Ekidli (válaszként erre: 8. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 11. 18:06
Bocsi, véletlenül elnyomtam! Nem rád gondoltam!:D
2008. jún. 11. 18:00
Felejtsd el! Ez veszélyes dolog! És nem biztos, hogy megéri...
8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - Ekidli)
2008. jún. 11. 17:13
Nem en irtam ki a topicot :)
7. Ekidli (válaszként erre: 3. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 11. 15:18
Ez szerintem csak egy fellángolás, biztos egy kicsit most ellaposodott a férjeddel a kapcsolatod, ezért jól esik egy kis szenvedély. Szerintem próbálj meg elmenni valahova a férjeddel kikapcsolódni.
2008. jún. 11. 15:10

Egyetértek pitzburggal. Mindent túl lehet élni, ha nagyon akarja az ember, azt is, amibe úgy érzi, belepusztul. Ez tapasztalat.

Ha igazán szereted azt a másikat, akkor ne dúld fel az életét. Különben nem szereted, hanem kívánod, mint a Milka csokit a boltban.

Ez nem kibicelés, hanem, mint mondtam, tapasztalat. Sok erőt és igazi szeretetet kívánok neked a helyzet megoldásához!

2008. máj. 25. 10:42
Öszintén szólva,teljes mértékben át tudom érezni a helyzeted....Csakhogy én már a 'rákattanás' határát átléptem,-vagyis átléptük....Okos válaszokat és segitségest vársz?Ezzel csak az a baj,hogy van egy sokkal erösebb dolog,egy kiszámithatatlan és sokszor megdöbbentö dolgokat művelö valami,amit szivnek hivnak....És ez sokszor erösebb,mint a józan ész..De ha még teheted,ne hagyd összetörni...
2008. máj. 25. 09:06
munkahelyet kell váltani,vagy csak egyszerűen hazamenni a férjedhez és megpróbálni az ő kedvébe járni.
2008. máj. 25. 02:09

En elfelejtenem a helyedben. Bar biztos konnyu ezt mondani.

2 gyerekkel az ember lanya mar nem tehet ugy, mintha egy felelotlen csitri lenne, azt az embert is egy feleseg varja haza.

Ha belemesz es belezugsz teljesen, tonkremehet a hazassagod, a kollegad nem biztos, hogy csapot papot otthagy erted, ha kiderul es a gyerekeid is megszenvedhetik...

A fonok sem er annyit :)

A dontes viszont a Tied, ahogy az esetleges kovetkezmenyek is.

Megromlott a hazassagod?

2008. máj. 25. 00:50

Ebben nem fogunk tudni segíteni, az ember magával "beszéli" meg:)

Ha "rákattansz", mi nehezen állíthatunk meg...

2008. máj. 25. 00:02
Mit kéne tennem, ha "rákattan"-tam egy kollégámra, aki szintén családos, és 20 évvel idősebb, és a felettesem...?segitsetek, mert belehülyülök.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook