Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a harmadik is lány? fórum

Ha a harmadik is lány? (beszélgetős fórum)


18. Zsebtelep84 (válaszként erre: 12. - 12d083b51b)
2017. máj. 1. 18:14
Ezen most olyan jót kacagtam ☺ Köszi ☺
2017. máj. 1. 17:04

Én nagyon fiút akartam. Lányom lett. Nem adnám semmiért. Imádom. Azóta van egy kislány unokám és egy kisfiú unokám. A mindeneim:)


Mindegy milyen nemű csak egészséges legyen!

2017. máj. 1. 16:53
Nekem is 3 lányom van. Fiút szerettem volna, már az elsőnél is. A nagylányom 8 éves volt, amikor úgy gondoltuk, hogy most már jöhet egy újabb gyermek. Sikerült egy év múlva teherbeesnem. Az első uh-n kiderült, hogy kettő magzatocskám van. Nagyon vágytam legalább egy fiúcskára, de kislányok lettek. Most már ők is nagyok, 12 évesek. Azt tudom mondani, hogy van 3 csodálatos nagyszerű lányom, akiket mindennél jobban szeretek. Nagyon jó testvérek, az ikreknek a nővérük a példaképük. Soha nem fogom már megtudni, hogy milyen lehet fiús anyukának lenni, de már nem bánom!
15. Kajati
2017. máj. 1. 16:52
Három lányom van,sőt még az első unokám is kislány.Imádom öket!
2017. máj. 1. 16:43

Ha lenne két lányom, a harmadikat is lánynak szeretném:)

Mondjuk csak egy van, de ábrándozni szabad.

2017. máj. 1. 15:58
Nekem 2 lányom van.A kicsinèl fogamtatàsi kalkulátort használtam,hogy ő is lány legyen,ès bejött.De ha fiú lett volna akkor sem estem volna kètsègbe.A fő,hogy egèszsèges legyen.A kicsinèl aki most 3 èves anno felmerült a down kor.Akkor már a _21 hètbe voltam.kombinált teszt alapjàn 1:3-hoz volt a downkorra az esèly.Megcsinâlták s biopsziàt amiután 5 napot kellett várnunk az eredmènyre ami egy örőkkè valoság volt.Szerencsère egèszsèges lett ès ez a lènyeg ugy,hogy èn lány párti vagyok,de ha fiú lett volna akkor is ugyanigy szeretnèm!!
2017. máj. 1. 14:37

Ha pedig mégis ott lenne hátul a kisördög, hogy esetleg valaki beszól, amiért nincs fiatok... a válasz: az a legkönnyebb, a verébnek is fia van!

De 3 lányt, az igen! Az már szép!

11. lapbarna (válaszként erre: 8. - Zsebtelep84)
2017. máj. 1. 07:48

Ők majd jól egymáshoz tudnak nőni. Igazi csapat lehetnek! Ha fiú lesz a harmadik, akkor pedig a 2 nővére majd gardírozza.

Nekem 13, 11 évesek a nagyok, a kicsi 16 hónapos lesz.

Egyértelműen a 2 nagy alkot egy párt, de ekkora mértékű korkülönbségnél nem is lehet még semmi végleges következtetést levonni.

Anyám pl. azzal a nővérével volt a legszorosabb kapcsolatban, aki 10 évvel volt idősebb nála.

2017. ápr. 30. 20:14
Nem baj, csak egészség legyen.
9. Zsebtelep84 (válaszként erre: 6. - Lapbarna)
2017. ápr. 30. 19:58
De jó ilyeneket olvasni ☺
2017. ápr. 30. 19:57
Nehezebb 3 gyerekkel ha egy neműek? Nálam most a két csaj nagyon jó párost alkot. Abszolút harmónia van köztük.3 év3 hónap 4 nap van köztük. A kisebb csaj pedig kb akkor tölti majd a hármat amikor megszületik a pici.
2017. ápr. 30. 19:43
Nekem vegyes nemű a három gyerekem, sőt már a kettő is az volt. De biztos jó az élet három lánnyal, ehhez kétség sem férhet. Mint ahogy három fiúval is az lenne.
6. lapbarna (válaszként erre: 1. - Zsebtelep84)
2017. ápr. 30. 19:23

Nekem 3 fiam van. Csodálatos. Vicc nélkül.

Ők az életem.

5. Zsebtelep84 (válaszként erre: 3. - Ina87)
2017. ápr. 30. 19:19
Akkor maradni fog a csillámpóni vonal ☺
2017. ápr. 30. 19:19
Itt per pillanat az tuti, hogy jön a baba, de nyilván a neme még titok egyenlőre.Nem a neme miatt vállaltam, nem is azért vágtam bele. Ha ez lenne a cél, akkor örökbe fogadnék egy gyereket akinek kiválaszthatom a nemét és a korosztályát is. ☺
2017. ápr. 30. 19:00
nem tudom nyilván az volna mint 2 lánnyal,nem?van aki csak azért vállal be 3 gyerkőcöt mert majd az fiú vagy lány lesz na és a sors fura fintora h biztos nem lesz más nemű...
2017. ápr. 30. 18:56
2017. ápr. 30. 18:53
Van már két kislányom,imádom őket. Most megfogalmazódott, hogy talán jó lenne egy kisfiú. Nyilván az első és legfontosabb dolog, hogy egészséges legyen, de annyira nem tudom elképzelni, hogy mi lenne 3 lánnyal. Van itt olyan akinek mind a három gyereke egyforma nemű?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook