Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Forever Fields of Greens tabletta hatott valakinek refluxra? fórum

A Forever Fields of Greens tabletta hatott valakinek refluxra? (tudásbázis kérdés)


13. EvaPanda (válaszként erre: 12. - Elemző)
2017. máj. 6. 17:54
Nagyon szépen köszönöm! Igazán aranyos vagy! :)
12. elemző (válaszként erre: 11. - EvaPanda)
2017. máj. 6. 17:24
Szívesen. Már el is küldtem erre az email címre.
11. EvaPanda (válaszként erre: 10. - Elemző)
2017. máj. 6. 16:56

Köszönöm szépen, de valamiért nem tudom megnyitni. Valószínűleg a fiókommal van a gond.

Esetleg elküldenéd a másikra? :D

A másik cím: csakegykavera@gmail.com


Előre is köszönöm ismét! :3

10. elemző (válaszként erre: 9. - EvaPanda)
2017. máj. 5. 21:12
Elküldtem az emaileket az igért infókkal.
9. EvaPanda (válaszként erre: 8. - Elemző)
2017. máj. 5. 19:52

Jaj, az szuper! Köszönöm szépen! :)

Az e-mail címem: szeretemakavet@gmail.com

8. elemző (válaszként erre: 7. - EvaPanda)
2017. máj. 5. 19:15
Szia! Semmi gond.A refluxról, cukorról és még sok mindebről van rövid terméktapasztalat videón, a gyomorsavról meg leírt tapasztalatok.Ezeket emailben el is tudom küldeni.
7. EvaPanda (válaszként erre: 6. - Elemző)
2017. máj. 5. 18:21

Szia! Ne haragudj a kései válaszért, de nagyon elfoglalt voltam.

Sajnos mást még nem volt alkalmam kipróbálni.

Jól hangzik. Esetleg van olyan videó is, ahol a savról beszélnek? 😊:)

6. elemző (válaszként erre: 5. - EvaPanda)
2017. ápr. 30. 19:00

Szívesen.Buta kérdés nincs, csak fel nem tett kérdés. Logikus, hogy érdekel a hatása.Sajnos egyértelmű választ erre nem lehet adni, mert sok mindentől függ pl milyen állapotban vagy, Neked hogyan reagál a szervezeted stb.Azért jó esetben már néhány hét után észreveheted a változást, de azért a tartós hatáshoz tovább is kell fogyasztani.Ezért is javaslom a saját forever partneri kártyára a vásárlást közvetlenül a cégtől, mert azzal jelentős kedvezményeket is elérhetsz és termékgaranciát is kapsz. Van olyan ismerősöm, aki azt mondja, hogy ahogy megissza a gélt már érzi a hatását, ami nekem is hihetetlen, pedig elég sok mindent tapasztaltam már ezekkel a termékekkel

Valóban nagyon jó termékek.próbáltál is már közülük valamit?Azt tudod, hogy a cukorszint normalizálásában issegít a fields of greens és a natur gél?Meg még van pár, ami jól jön ilyenkor is.Ha érdekel, akkor szívesen küldök pár tapasztalatot emailben, akár orvosi előadást is a cukor problémáról is.Jobbulást!

5. EvaPanda (válaszként erre: 3. - Elemző)
2017. ápr. 30. 17:53

Köszönöm szépen neked is a gyors választ! :)

Nahát, ez nagyszerű! Már sok jót hallottam erről a termékcsaládról. Örülök! :)

Talán buta kérdés, de nagyjából mikortól észlelhető a változás? Úgy egy hónap, másfél? Válaszod előre is köszönöm! :)

4. EvaPanda (válaszként erre: 2. - Szofi91)
2017. ápr. 30. 17:51

Köszönöm a gyors válaszod! :)

Igen, ez valóban nagyon jó lenne, de sajnos 1-es típusú cukorbeteg vagyok, és nem igen tehetem meg, hogy hat után ne egyek. Este tízkor van az utolsó vacsorám, így sajnos ezt nem tudom megvalósítani. Viszont maga a diéta az nálam már eleve tart egy ideje a cukrom és a reflux miatt is. Mindenesetre köszönöm szépen a válaszod! :)

3. elemző (válaszként erre: 1. - EvaPanda)
2017. ápr. 30. 00:16
Szia! A gyomorsavra jó a fields of greens, meg a natur gél is segíthet rajta. A torkodba érdemes az aloe frstöt fújni, gyulladáscsökkentésre a propolisz tablettát elszopogatni.Saját forever partneri kártyádra érdemes beszerezni.Jobbulást!
2017. ápr. 29. 19:54
Este nem kell későn vacsorázni,én diétáztam is mellette,bármit szedtem semmi sem volt jó rá. Diéta+nem ettem 6 után és kb 1.5 hó mire rendbejöttem.
2017. ápr. 29. 16:23

Sajnos nekem semmi sem hatott eddig. Már mindent kipróbáltam. Rengeteg gyógyszert, rengeteg házi gyógymódot. A Nolpazatól egyész a szódabikarbónáig már tényleg mindent kipróbáltam. Esetleg valaki kipróbálta ezt a terméket? Hatott valakinek?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook