Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Körülbelül 20 éves Panasonic tv-n, nagyon halk a hang. Lehet javítani házilag?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. syria2017-05-03 13:11
Kiírja a fórumot, aztán rá se bagózik. :(

6. syria2017-04-30 13:10
A hsz. előtt elfelejtettem megnézni, kinek válaszolok. Kár volt az erőfeszítésért. :(
De esetleg más tudja hasznosítani, mint ahogy én már többször kaptam nagyon jó tanácsokat.

5. AugusztIzabella2017-04-29 10:26
Nem.
(válasz kisfüles 1. hozzászólására)

4. Miss Angel2017-04-29 10:16
ha még nem volt javítva,megér egy próbát,de ha már volt szervizelve,kár vele kinlódni

3. syria2017-04-29 09:23
Regisztrálj a hobbielektronika.hu-ra. Ott minden műszaki cikkhez (nem akármilyen szinten) értő ember megtalálható.
Ha mást nem, megmondják, hogy érdemes-e vele foglalkozni.
A házi barkácsolásról valószínűleg le fognak beszélni.
(válasz kisfüles 1. hozzászólására)

2. E-gon2017-04-29 09:01
Nem tudom, milyen típus, de első körben tv-szerelőt ajánlok. Szét kell szedni, ki kell takarítani, meg kell nézni a hangszabályozó rendszerét, a potmétert állítani.
Bontás nélkül annyit tehetsz, hogy a hangszóróit sűrített levegővel megpróbálod tisztítani.
Vagy ha nagyon zavaró már, hogy nem hallasz semmit - egy új tv.

1. kisfüles2017-04-29 08:28
Körülbelül 20 éves Panasonic tv-n, nagyon halk a hang.Lehet javítani házilag?