Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sarokfájdalom, lábfájdalom fórum

Sarokfájdalom, lábfájdalom (beszélgetős fórum)


2017. máj. 25. 11:22
Szerencsére a férjemnek csak gyulladást állapítottak meg, így fizikóterápiás kezelésre kell járnia. Fastumgéles ultrangos besugárzást kap. Úgy néz ki, hogy használ neki.
6. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Alondadalon)
2017. ápr. 29. 18:39
Szia.Ne hallogasd,irány a röntgen, ha van sarkantyúcsont kinövésed fájdalommentesen megszüntethető sugárkezeléssel.Mindkét lábamon volt.Szombathelyi kórházba is tuti megoldható tb-re.kb 4-5 kezelésre készülj ami kb nekem 1percig tartott.
2017. ápr. 27. 21:12
Soproniak és tényleg jók. Amúgy miért nem próbálod meg erősíteni a labizmokat? Tornával sokat javíthatnal a helyzeten. Ha ekkora a baj akkor az nem pár hónapja kezdodott. Szakember gyógytornász. Első blikkre a vizitorna ugrott be. Javulást kívánok!
2017. ápr. 27. 21:07
3. elbb
2017. ápr. 27. 19:50
Nekem kb 10 éve volt olyan sarokfájdalmam, hogy ha nem terheltem is sajgott. Én akkor ortopédiára mentem, ahol sarkantyúgyulladással beutaltak röntgenbesugárzásra. Minden reggel kellett mennem talán 4 napon keresztül, és mikor letelt az összes, onnantól számítva kb 2-3 hét után megszűnt a fájdalom. Azóta sem tért vissza, igaz, azóta is használok szilikonos sarokemelőt. És szigorúan kerülöm a totál lapos cipőket.
2017. ápr. 27. 19:44
A férjem is panaszkodik mostanában, hogy alig bír menni, mert fáj a sarka. Ő, 1 hét múlva megy az ortopédiára, majd megírom, neki mit mondtak.
2017. ápr. 27. 19:40

Sziasztok!


28 éves lány vagyok, nagy sarokfájdalommal.

Kb. 2,5 éve kezdődött el azzal, hogy azt vettem észre, ha vízszintesbe vagyok, akkor raknom kell a lábam alá valamit, hogy a levegőben legyen a sarkam, mert különben nagyon fáj. Ilyenkor estére már az egész lábfejem is sajog. Nehezen tudok felvenni a sportcipőmön, (amiben a talpbetétem is van)kívül mást, mert fáj mindenben.

Tudni kell rólam, hogy erős lúdtalpas vagyok. Lehet ebből alakult ki, nem tudom.

Elmentem egy magánorvoshoz (ennek talán már másfél éve), aki ránézett, megfogta, és annyit mondott, hogy ezen nem lehet segíteni, mert gyengék az ízületeim, és a lábam csak "szélesebb" lesz. - Ja mert tudni kell, hogy széles a lábfejem, szétterül, mint egy kacsaláb. Ennyi volt a dokinál, majd elkérte a 10ezer Ft-ot. Egyedül annyi haszna volt, hogy ő mondta ezt a talpbetétet..


Néha a párom jól megnyomkodja a talpam, és az esik jól, ha jól megszorítja, mint amikor egy meglazult cipőfűzőt jól megszorítunk, azaz megkötünk. De sajnos az én lábam nem marad úgy, azaz nem marad szoros, feszes.


Úgy érzem nagyon fiatal vagyok még ahhoz, hogy ennyire fájjanak a lábaim. El vagyok keseredve miatta, nem tudom mit csinálhatnék, félek, hogy máshol is ezt a választ kapom. De én ezt nem fogadom el!


Van valaki hasonló helyzetben vagy ismer egy nagyon jó orvost, aki foglalkozik is velem, nem csak a pénzt kéri el 5 perc után? Elsősorban Szombathely környéke, de ha kell, Budapestre is felmegyek. Nem akadály.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook