Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mik a tapasztalatok a XL-S Medical tablettáról?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Más diéták

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. ancika262017-04-27 18:58
A tv-ben reklámozzák.Azért gondoltam hogy kipróbálom .
(válasz páfrányfenyő 5. hozzászólására)

5. páfrányfenyő2017-04-25 11:11
Honnan ismered ezt a készítményt, Még sohasem hallottam róla. Miért nem olyan megoldásban gondolkozol, amiről jó referenciák tömege áll rendelkezésre?
(válasz ancika26 1. hozzászólására)

4. zsemlebuci2017-04-23 20:42
Én szedtem, nekem semmit nem ért. Nincs rajtam sok felesleg, ilyenkor tavasszal az étkezésemen változtatok, zöldteát iszom és így is lemegy nyárra az a pár kiló.

3. Zalaszentgrot2017-04-23 20:37
Az Amazonos ertekelesekben kb ugyanannyi az 1 csillagos ertekeles, mint a 4 es 5 csillagos osszesen, de osszesegeben nem kimondottan jo ertekeleseket kapott, tehat a negativ review-k vannak tulsulyban. Sokan irtak azt is, hogy nemhogy fohgytak volna, hanem hiztak tole.

2. demediná2017-04-22 19:43
Erre én is kíváncsi vagyok.

1. ancika262017-04-22 15:58
Érdeklődni szeretnék hogy valakinek van valamilyen tapasztalata XL-S Medical tablettáról?Szeretnék fogyni!Étrendet is változtatok!Előre is köszönöm a válaszokat!