Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovu utáni nyák fórum

Ovu utáni nyák (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Isabelle002 (válaszként erre: 17. - Csurmi)
2017. ápr. 24. 15:19
Igen elmeletileg mar lassan nekem is el kene kezdodnie hogyha sikerult;) hajraaa! Miota probalkoztok amugy?
17. Csurmi
2017. ápr. 24. 12:00
Nalam most már nincs semmi folyas, a szombat volt az utolso olyan nap, amikor lattam a tojcsis nyákot, viszont ha minden igaz, szerdán, v csütörtökön fog beagyazodni. 😊 barcsak sikerülne.
2017. ápr. 23. 19:55
Nekem mostis van egy pici nyak amugy de nem olyan mint ovukor volt, utanna pat napig nem volt, szerintem ez termeszetesnek mondhato ;)
15. Csurmi (válaszként erre: 12. - 2d052648f4)
2017. ápr. 23. 19:21

En is ereztem a hasamat ovukor, par napig tartott.


Lehet én se jostesztezek, mert nem akarok csalodni.


Bar igaz, h elobb utóbb ugy is kiderul.

14. Csurmi
2017. ápr. 23. 19:19
En azt olvastam, h ovu utáni 9.napon kell elkezdeni, reggeli első vizeletből, es figyelni kell, h erősödik e. Az a jo, ha erősödik.
13. Isabelle002 (válaszként erre: 11. - Csurmi)
2017. ápr. 23. 17:29
En most vagxok ovu utani 7. Napon szerintem meg kb 10et varok (nekem nem rendszeres a mensim) aztan tesztelek;) amugy en sose ertettem hogy kell ovu tesztbol jostesztelni meg sokan irjak hogy nekik nem jott be :(
2017. ápr. 23. 16:58

Nekem is napokig szokott tojásfehéje nyákom lenni. Viszont nekem "könnyű" dolgom van/volt, mert durva alhasi fájdalmam szokott lenni ovulációkor. :( Alig tudok menni és már kötöttem ki miatta a sürgősségin is.


Az ovu tesztet én használtam jóstesztnek, amikor terhes voltam és bevált. Viszont kb 2 hónapja beparáztam, hogy terhes vagyok és egy elfekvő ovu tesztem volt itthon. Pozitív lett elég erősen, én meg összeomlottam. Aztán másnap a terhességi teszt negatív lett és 1-2 nap múlva meg is jött.

11. Csurmi
2017. ápr. 23. 08:18
Van itthon még ovu tesztem, már az is eszembe jutott, hogy jóstesztnek használjam-e őket, de nem akarok befürödni velük, mert ugye az nem 100%-os.
10. Csurmi
2017. ápr. 23. 08:16
Hát szerintem csak akkor, ha esetleg késni fog. Remélem fog késni :D Te?
9. Isabelle002 (válaszként erre: 8. - Csurmi)
2017. ápr. 22. 22:21
Mikor tesztelsz majd?;)
2017. ápr. 22. 20:12
En se ertem az ovu tesztet. Furi, h mar a 6. Napja van ez a nyákom. Viszont böngésztem a neten, es mas is járt mar igy, de nem derült ki, hogy terhes lett e az illeto sajnos. Na mindegy, marad a várakozás. Remelem összejön 😉😊 neked is es nekem is.
7. Isabelle002 (válaszként erre: 6. - Csurmi)
2017. ápr. 22. 17:53
Egy nagyon keves nekem is van most, ovu utan 6 nappal..egyutt voltunk miis az ovu estejen, remelem mostmar ennyi ido utan sikerrel jarunk :D ezt az ovu tesztes dolgot en se teljesen ertem, nekem is vilt mar olyan hogy mutatott masik halvanyabb csikot pedig nemis volt akkor mar ovum...de ugye az negativ:)
2017. ápr. 22. 12:34

Na lányok, még ma is van ez a tojcsis nyák kicsit.

Kedden voltunk együtt, szerdán volt full pozi az LH teszt. (Azért akartam most a keddi együtlétet, mert a múlt hónapban pozi teszt utáni napon és az azutáni napon nem jött össze a baba, így úgy gondoltam , hogy lehet akkor inább előtte nap kéne szexelni)


Viszont most már kezd zavarni ez a nyák, így lőttem egy LH tesztet ma is, és nem pozitív, de azért eléggé látszik a második vonal. Szóval nem értem mi van itt.

A hőm egyre reljebb szökik, szerintem az ovu megvolt, de akkor miért van még LH a szervezetembe?

5. Adry1985 (válaszként erre: 4. - Csurmi)
2017. ápr. 22. 11:00
A nyák még maradhat pár napig. Ebben segít az ovu teszt, hogy megállapítsd, melyik nap is lesz a nyerő. Szóval, ha a pozi ovuteszt estéjén voltatok együtt, akkor nagyon is jókor sikerült. :)
2017. ápr. 21. 20:30

Igen tudom, hogy a nyák a termékeny napokat jelenti. Hétfő tapasztaltam nyákot legelőször ebben a ciklusban.

Fura, hogy most is volt, mert már túl vagyok elvileg az ovun a hő és az ovu teszt alapján. Igaz ma csak most volt este.

Legalább is most vettem csak észre, napközben nem.

3. Aquatánia (válaszként erre: 2. - Csurmi)
2017. ápr. 21. 20:16
A nyák ovut jelent.Ha ma este volt akkor ma kell a katonákat elindítani... :)
2017. ápr. 21. 18:58

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy hogyan állapítható meg az ovuláció abban az esetben, ha szerdán (36,17 fokos volt a hőm) pozitív volt az ovu tesztem.

Csütörtökön a hőm feljebb ment 36,4-re

Mára 36,48-ra.

Viszont most este a wc papíron tojásfehérje nyákot láttam.

Lehet nem volt még ovum? Bár a teszt szerint igen.

Tapasztalt már valaki hasonlót?

2017. ápr. 21. 18:55
Ovu utáni nyák
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook