Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovu utáni nyák fórum

Ovu utáni nyák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. ápr. 28. 08:59
A mellbimbom erzekeny meg korulotte faj, hat igy kb az egesz:D sose szokott ezert tok megijedtem tegnap amikor hirtelen felpattantam es ereztem hogy faj, meg igy feszul. Elsejen lesz a 14. Napom ovu utan, probalom makd meg huzni a tesztelest
47. Csurmi
2017. ápr. 28. 08:38

Én minden nap 6-kor mérem a hőm, de ma Tibi felébresztett előbb, így fél 6-kor mértem ma. Lehet ez a fél óra nem számít, jelentősen biztos nem.


Viszont az nagyon jó, hogy még nem jött meg neked.

A cickód hol fájt? Én éjszaka úgy éreztem, mintha a mellbimbóim bizseregnének. De lehet csak beképzeltem.

2017. ápr. 28. 07:34
Lehet hulye kerdes, de ha mem egy idobe mered a hodet, mint pl ez a fel ora elteres nalad, akkor mar nem is olyan pontos a dolog ? Nekem tegnap ejjel megint fajt az alhasam illetve a melleim is, meg erzekenyebbek is lettek, nekem menzesz elott sosem fajnak inkabb mindig a derekfajas jelzi ...nem tudom..kivancsi vagyok mi lesz
45. Csurmi
2017. ápr. 28. 05:50

Kedves timon333 en is szorítok, h osszejojjon a babuci.


Ma van a 9.dpom a hőm picit feljebb ment mint tegnap. Jo lenne ha holnap is feljebb menne. Ma fel órával korábban mértem a homet,sajnos igy alakult. Még kb 5 nap a nemvartig.

44. Isabelle002 (válaszként erre: 43. - 8ed80e4016)
2017. ápr. 27. 18:31
Szurkolok hogy nektek is mihamarabb sikeruljon:))
43. 8ed80e4016 (válaszként erre: 42. - Isabelle002)
2017. ápr. 27. 17:01

Ohh de h nem :)

Kapott már hormon injekciókat,szedett profertilt meg minden féle vitamint.

Amikor kapta a hormon injekciókat akkor azt mondta a doki h próbálkozzunk fél-1 évet hátha összejön. De nem jött,ezután engem vizsgált ki. Volt petevezeték átjárhatósági meg hormon vérvétel de szerencsére minden jó lett. Szóval ezután volt februárban és áprilisban inszem ekkor mondta h páromnak megint kevés a spermája és ad beutalót ne húzzuk az időt.

Egyébkènt 27 vagyok de én már 25 éves koromra anyuka akartam lenni,mostmár kitoltam 30ra addigra majdcsak sikerül :)

2017. ápr. 27. 16:55
Ja hat nekunk meg egy eve sincsen ...:D ugyhogy nem panaszkodok. Nem voltam pajzsmirigy vizsgalaton sose mert nincsen semmilyen problemam, sulyom mindig ugyan annyi, borom is rendben van stb , hormon vervetelre itt is lehet menni csak be kell kamuzni hogy tobb mint egy eve probalkozunk de ugye az ciklus 3. Es 21. Napja ami most meg nem aktualis nekem, de lehet beprobalkozom ha ugy alakul hogy kene. Nem hinnem hogy nagy gond lenne nalunk, hiszen mi sose gorcsoltunk ra hogy uristen muszaj a baba most azonnal :D en nekem meg boven van idom, de nagyon szeretnek mar babazni :) mondtad hogy parodnak a spermaval van problema, arra nem probaltatok barmifele vitamint, eletmodvaltast stb? Mert legjobb baratnomeknel is a spermiumok szamaval es minosegevel volt a problema, o most 22 hetes terhes:)
41. 8ed80e4016 (válaszként erre: 40. - Isabelle002)
2017. ápr. 27. 16:47

Hát mi már 3 éve próbálkozunk :/

Már volt 2 inszem és pénteken kapjuk lombikra a beutalót.

De hátha nálatok nincs nagy gond :)

De egy hormonvérvételt mindenképp csinàltass.

Pajzsmirigyed rendben van ?

40. Isabelle002 (válaszként erre: 39. - 8ed80e4016)
2017. ápr. 27. 16:38
Angliaban lakok itt nagyon nehezen lehet sajna eljutni nogyogyaszhoz. Amint irtam ez elott nem teszteltem pozit de az valszeg (sot biztos) lehet attol hogy en nem tesztelgettem lelkiismeretesen folyamatosan mert sokszor elfelejtettem:D most is csak a veletlen folytan vettem elo es csinaltam meg az ovutesztet es hoppa pozitiv lett. Amugy igem volt mar vizsgalaton es semmi baja a paromnak :) meg mi mutan abba hagytam tavaly augusztusba a gyogyszert voltunk nagyon rajta a teman kb 3 honapig, ket naponta rgyutt let stb de mind tudjuk felesleges mert akkor meg messze nem urul ki a gyogyszer sok sok ev szedese utan. Aztan utobbi par honapban mar nem igazan figyelunk hogy jaj ket napja mem voltunk egyutt most akkor gyorsan legyen valami:D ugyhogy sokminden kozre jatszhat:) bar ha megyunk magyar orszagra osszel megyek mindenkeppen orvoshoz (ha meg szukseg lesz ra) :)
39. 8ed80e4016 (válaszként erre: 20. - Isabelle002)
2017. ápr. 27. 16:28

Lehet h elkellene menned peteérést nézetni uh-on :)

Hány éves vagy ?

Nagyon ritkák azok a hónapok amikor egyáltalán nincs peteérés. Ha kevés a progeszteron szint akkor a ciklus bármelyik napjàn barnázás előfordulhat :)

Párod járt már spermavizsgálaton ?

Nàlunk sajnos a kevés sperma a gond :(

2017. ápr. 27. 16:17
Irtam privit:)
37. Csurmi
2017. ápr. 27. 15:54

Áh nem, nem merem. LÁtom a képet a teló tokodról. Haláli :D Nagyon aranyos :D


Viszont ma megjöttek a terhes tesztek, amit rendeltem a héten. Nagyon félek mi lesz, tegnap este eléggé görcsölt a hasam. :S Lehet mensi lesz ebből. Tegnap azt hittem, mindjárt megjön.

Ma van a 8. dpo. Elvileg holnap kellene kezdeni a jósteszteket, de nem hiszem,h elkezdem.


Nálad mi a helyzet?

2017. ápr. 27. 09:06
Vegul elkezdted csinalni mar azt a jostesztelest az ovu tesztbol?:)
35. Csurmi
2017. ápr. 26. 11:22
Oks, kiváncsi vagyok milyen a kis tokod :D Szorítok az elsejéhez. REmélem örülni fogunk.
34. Isabelle002 (válaszként erre: 33. - Csurmi)
2017. ápr. 26. 09:37
En ismegvettem mar a teszteket:D 1-en lesz a 14.nap ugyhogy en megprobalok majd varni...megjott a cumis telefontok amit mondtam majd teszek fel rola kepet:D
33. Csurmi
2017. ápr. 26. 09:22

Nálam sincs semmi jel. Most rendeltem 5db 10-es érzkenységű és 5 db 25-ös tesztet. 1.-jén lehet tesztelek egyet, vagy 2.-án

Biztos nem fogom kibírni, hogy ne teszteljek. :)

2017. ápr. 26. 08:16
En sajna nem ertek ehez a homersekletes dologhoz de mindenkepp varj addig amig meg kene jonnie es aznap tesztelj:) nalam amugy semmi jelek nincsenek tegnaptol
31. Csurmi
2017. ápr. 26. 07:03
Hat nem tudom nalam mi lesz, mert mara lejebb esett a hőm 😞 felek, h ez nem jo. 😞
2017. ápr. 25. 21:36
Igen ez igy igaz;) majd irj mindenkepp hogy mivolt! Azt a par napot mar kibirjuk:D
29. Csurmi
2017. ápr. 25. 16:02
Elvileg majus 1.-jen én is tesztelhetnek. Mert ha minden igaz nemvart előtt par nappal mar kimutathaatja.
2017. ápr. 25. 15:22
Jaj nekem mondod enis lesem a kisagyakat meg mindent :D amugy nem tudom miert ilyen nehez...es tenyleg akik megsem erdemlik 16-7-8 evesek lesznek terhesek a semmire, cigi mrg mindenfele drog mellett.. aki meg mindent negtenne erte annak meg nehez:S szerintem en amugy majus elsejen fogok tesztelni ha addig nem jon meg
27. Csurmi
2017. ápr. 25. 13:47
Jajj az kis édes lehet :D én meg olyan hulye vagyok, mert a hetvegen mar babakocsikat nézegettem a neten, es van is olyan ami tetszik, es pont le is van arazva 😁😁😁 es annyira jo lenne ha sikerülne. ❤❤❤ miert ilyen nehez ez az egesz???😢 masra meg raneznek, aztán terhes lesz...
2017. ápr. 25. 13:27
Jaj nekem is;( en probalom minel jobban kihuzni a tesztelest ha nem jon meg, nem nagyon akarok csalodni..amugy nekunk par babas dolgunk mar van otthon :D meg rendeltem ilyen cumis uveg telefontokot pont ma jott meg:D
25. Csurmi
2017. ápr. 25. 12:08

Nagyon lassan telnek a napok, a hangulatom meg a béka segge alatt van. Most úgy érzem, h belehalnék ha nem sikerülne. Már úgy szeretnék babás dolgokkal foglalkozni. Cuccokat nézni neki, dokihoz járkálni. :) Remélem már ott van, és most készül beágyazódni.


Sose lesz jövő hét, elvileg 4.-e, 5-e körülre nem várom

2017. ápr. 25. 11:17
Ja detto...nem tudom mi lehet ez :D pedig en probalom direkt nem bebeszelni magamnak, de mar annyira tesztelnek ;( lassan telnek a napok
23. Csurmi
2017. ápr. 25. 09:10
Nekem is van ez a fura alhasi fájdalom. Nem eros, de érzem. Nem ertem miert van :( mert a beagyazodasnak ma, v holnap, v holnap utan kellene elkezdodnie. Es ovu óta érzem ezt az alhasi fájdalmat.
2017. ápr. 24. 20:03
Hat nem tudom, kb ovu utani 3. Naptol fogva nem vagyok valami jol bar azis lehet hogy csak elkaptam valamit. Fajdogal az alhasam meg a derekam de csak ilyen tompan ma parszor bele is szurt a hasamba a fajdalom:D de nem tudom, semmi mas jel... probalom nem annyira bele elni magam. En angliaban elek es sajnos itt nem mernek progreszteron szintet szoval en csak tippelem hogy nekem alacsony lehet egy ket jelbol, ugyhogy gondolkozom hogy veszek progreszteron kremet..
21. Csurmi
2017. ápr. 24. 19:21

Jó ez a hőmérőzés, én se gondoltam volna, h van értelme , de van, mert mindent lehet látni rajta.

Ha esetleg progi hiány van, az is szépen látszik rajta, v ha van olyan hónap, amikor nincs ovuláció, mert sajna az ilyesmi is előfordul. Szóval ezeket látni rajta. Meg persze az ovut is, de az utólag derül ki, h mikor volt, de hőmérővel és ovu tesztel szépen meg lehet határozni.

Én csak ajánlani tudom.


Különben érzel valamit? Én semmit, egyenlőre minden olyan, mint máskor :S

2017. ápr. 24. 18:20
Hat mi tavaly augusztus ota azaz akkor hagytam abba a gyogyszert, en egesz multhetig egyszer nem teszteltem ovu tesztel pozitivat...elotte 8 evig szedtem gyogyszert valszeg ezert;( de en nem merem a homet, ha most nem jott ossze jovo honaptol elkezdem meg szedni egy masik fajta vitamint
19. Csurmi
2017. ápr. 24. 18:02
Nemrég kezdtük, 3honapja merem a hőm. Az első honapba tul korán, a második a tul kés, most Elvileg pont jókor voltunk egyutt. Ti?:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook