Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ovu utáni nyák

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

30. Isabelle0022017-04-25 21:36
Igen ez igy igaz;) majd irj mindenkepp hogy mivolt! Azt a par napot mar kibirjuk:D

29. Csurmi2017-04-25 16:02
Elvileg majus 1.-jen én is tesztelhetnek. Mert ha minden igaz nemvart előtt par nappal mar kimutathaatja.

28. Isabelle0022017-04-25 15:22
Jaj nekem mondod enis lesem a kisagyakat meg mindent :D amugy nem tudom miert ilyen nehez...es tenyleg akik megsem erdemlik 16-7-8 evesek lesznek terhesek a semmire, cigi mrg mindenfele drog mellett.. aki meg mindent negtenne erte annak meg nehez:S szerintem en amugy majus elsejen fogok tesztelni ha addig nem jon meg

27. Csurmi2017-04-25 13:47
Jajj az kis édes lehet :D én meg olyan hulye vagyok, mert a hetvegen mar babakocsikat nézegettem a neten, es van is olyan ami tetszik, es pont le is van arazva 😁😁😁 es annyira jo lenne ha sikerülne. ❤❤❤ miert ilyen nehez ez az egesz???😢 masra meg raneznek, aztán terhes lesz...

26. Isabelle0022017-04-25 13:27
Jaj nekem is;( en probalom minel jobban kihuzni a tesztelest ha nem jon meg, nem nagyon akarok csalodni..amugy nekunk par babas dolgunk mar van otthon :D meg rendeltem ilyen cumis uveg telefontokot pont ma jott meg:D

25. Csurmi2017-04-25 12:08
Nagyon lassan telnek a napok, a hangulatom meg a béka segge alatt van. Most úgy érzem, h belehalnék ha nem sikerülne. Már úgy szeretnék babás dolgokkal foglalkozni. Cuccokat nézni neki, dokihoz járkálni. :) Remélem már ott van, és most készül beágyazódni.

Sose lesz jövő hét, elvileg 4.-e, 5-e körülre nem várom

24. Isabelle0022017-04-25 11:17
Ja detto...nem tudom mi lehet ez :D pedig en probalom direkt nem bebeszelni magamnak, de mar annyira tesztelnek ;( lassan telnek a napok

23. Csurmi2017-04-25 09:10
Nekem is van ez a fura alhasi fájdalom. Nem eros, de érzem. Nem ertem miert van :( mert a beagyazodasnak ma, v holnap, v holnap utan kellene elkezdodnie. Es ovu óta érzem ezt az alhasi fájdalmat.

22. Isabelle0022017-04-24 20:03
Hat nem tudom, kb ovu utani 3. Naptol fogva nem vagyok valami jol bar azis lehet hogy csak elkaptam valamit. Fajdogal az alhasam meg a derekam de csak ilyen tompan ma parszor bele is szurt a hasamba a fajdalom:D de nem tudom, semmi mas jel... probalom nem annyira bele elni magam. En angliaban elek es sajnos itt nem mernek progreszteron szintet szoval en csak tippelem hogy nekem alacsony lehet egy ket jelbol, ugyhogy gondolkozom hogy veszek progreszteron kremet..

21. Csurmi2017-04-24 19:21
Jó ez a hőmérőzés, én se gondoltam volna, h van értelme , de van, mert mindent lehet látni rajta.
Ha esetleg progi hiány van, az is szépen látszik rajta, v ha van olyan hónap, amikor nincs ovuláció, mert sajna az ilyesmi is előfordul. Szóval ezeket látni rajta. Meg persze az ovut is, de az utólag derül ki, h mikor volt, de hőmérővel és ovu tesztel szépen meg lehet határozni.
Én csak ajánlani tudom.

Különben érzel valamit? Én semmit, egyenlőre minden olyan, mint máskor :S

20. Isabelle0022017-04-24 18:20
Hat mi tavaly augusztus ota azaz akkor hagytam abba a gyogyszert, en egesz multhetig egyszer nem teszteltem ovu tesztel pozitivat...elotte 8 evig szedtem gyogyszert valszeg ezert;( de en nem merem a homet, ha most nem jott ossze jovo honaptol elkezdem meg szedni egy masik fajta vitamint

19. Csurmi2017-04-24 18:02
Nemrég kezdtük, 3honapja merem a hőm. Az első honapba tul korán, a második a tul kés, most Elvileg pont jókor voltunk egyutt. Ti?:)

18. Isabelle0022017-04-24 15:19
Igen elmeletileg mar lassan nekem is el kene kezdodnie hogyha sikerult;) hajraaa! Miota probalkoztok amugy?
(válasz Csurmi 17. hozzászólására)

17. Csurmi2017-04-24 12:00
Nalam most már nincs semmi folyas, a szombat volt az utolso olyan nap, amikor lattam a tojcsis nyákot, viszont ha minden igaz, szerdán, v csütörtökön fog beagyazodni. 😊 barcsak sikerülne.

16. Isabelle0022017-04-23 19:55
Nekem mostis van egy pici nyak amugy de nem olyan mint ovukor volt, utanna pat napig nem volt, szerintem ez termeszetesnek mondhato ;)

15. Csurmi2017-04-23 19:21
En is ereztem a hasamat ovukor, par napig tartott.

Lehet én se jostesztezek, mert nem akarok csalodni.

Bar igaz, h elobb utóbb ugy is kiderul.
(válasz baba1989 12. hozzászólására)

14. Csurmi2017-04-23 19:19
En azt olvastam, h ovu utáni 9.napon kell elkezdeni, reggeli első vizeletből, es figyelni kell, h erősödik e. Az a jo, ha erősödik.

13. Isabelle0022017-04-23 17:29
En most vagxok ovu utani 7. Napon szerintem meg kb 10et varok (nekem nem rendszeres a mensim) aztan tesztelek;) amugy en sose ertettem hogy kell ovu tesztbol jostesztelni meg sokan irjak hogy nekik nem jott be :(
(válasz Csurmi 11. hozzászólására)

12. baba19892017-04-23 16:58
Nekem is napokig szokott tojásfehéje nyákom lenni. Viszont nekem "könnyű" dolgom van/volt, mert durva alhasi fájdalmam szokott lenni ovulációkor. :( Alig tudok menni és már kötöttem ki miatta a sürgősségin is.

Az ovu tesztet én használtam jóstesztnek, amikor terhes voltam és bevált. Viszont kb 2 hónapja beparáztam, hogy terhes vagyok és egy elfekvő ovu tesztem volt itthon. Pozitív lett elég erősen, én meg összeomlottam. Aztán másnap a terhességi teszt negatív lett és 1-2 nap múlva meg is jött.

11. Csurmi2017-04-23 08:18
Van itthon még ovu tesztem, már az is eszembe jutott, hogy jóstesztnek használjam-e őket, de nem akarok befürödni velük, mert ugye az nem 100%-os.

10. Csurmi2017-04-23 08:16
Hát szerintem csak akkor, ha esetleg késni fog. Remélem fog késni :D Te?

9. Isabelle0022017-04-22 22:21
Mikor tesztelsz majd?;)
(válasz Csurmi 8. hozzászólására)

8. Csurmi2017-04-22 20:12
En se ertem az ovu tesztet. Furi, h mar a 6. Napja van ez a nyákom. Viszont böngésztem a neten, es mas is járt mar igy, de nem derült ki, hogy terhes lett e az illeto sajnos. Na mindegy, marad a várakozás. Remelem összejön 😉😊 neked is es nekem is.

7. Isabelle0022017-04-22 17:53
Egy nagyon keves nekem is van most, ovu utan 6 nappal..egyutt voltunk miis az ovu estejen, remelem mostmar ennyi ido utan sikerrel jarunk :D ezt az ovu tesztes dolgot en se teljesen ertem, nekem is vilt mar olyan hogy mutatott masik halvanyabb csikot pedig nemis volt akkor mar ovum...de ugye az negativ:)
(válasz Csurmi 6. hozzászólására)

6. Csurmi2017-04-22 12:34
Na lányok, még ma is van ez a tojcsis nyák kicsit.
Kedden voltunk együtt, szerdán volt full pozi az LH teszt. (Azért akartam most a keddi együtlétet, mert a múlt hónapban pozi teszt utáni napon és az azutáni napon nem jött össze a baba, így úgy gondoltam , hogy lehet akkor inább előtte nap kéne szexelni)

Viszont most már kezd zavarni ez a nyák, így lőttem egy LH tesztet ma is, és nem pozitív, de azért eléggé látszik a második vonal. Szóval nem értem mi van itt.
A hőm egyre reljebb szökik, szerintem az ovu megvolt, de akkor miért van még LH a szervezetembe?

5. Adry19852017-04-22 11:00
A nyák még maradhat pár napig. Ebben segít az ovu teszt, hogy megállapítsd, melyik nap is lesz a nyerő. Szóval, ha a pozi ovuteszt estéjén voltatok együtt, akkor nagyon is jókor sikerült. :)
(válasz Csurmi 4. hozzászólására)

4. Csurmi2017-04-21 20:30
Igen tudom, hogy a nyák a termékeny napokat jelenti. Hétfő tapasztaltam nyákot legelőször ebben a ciklusban.
Fura, hogy most is volt, mert már túl vagyok elvileg az ovun a hő és az ovu teszt alapján. Igaz ma csak most volt este.
Legalább is most vettem csak észre, napközben nem.

3. Aquatánia2017-04-21 20:16
A nyák ovut jelent.Ha ma este volt akkor ma kell a katonákat elindítani... :)
(válasz Csurmi 2. hozzászólására)

2. Csurmi2017-04-21 18:58
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy hogyan állapítható meg az ovuláció abban az esetben, ha szerdán (36,17 fokos volt a hőm) pozitív volt az ovu tesztem.
Csütörtökön a hőm feljebb ment 36,4-re
Mára 36,48-ra.
Viszont most este a wc papíron tojásfehérje nyákot láttam.
Lehet nem volt még ovum? Bár a teszt szerint igen.
Tapasztalt már valaki hasonlót?

1. Csurmi2017-04-21 18:55
Ovu utáni nyák