Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az oka a nagyok erős, hetekig tartó menstruációnak? fórum

Mi lehet az oka a nagyok erős, hetekig tartó menstruációnak? (tudásbázis kérdés)


13. Kajati (válaszként erre: 1. - Mosoly222)
2017. ápr. 29. 15:34
Nekem is korán 11 évesen jött meg elöször.Fogamzásgátló minimálisra csökkentette a vérzést,a görcsöket.Orvos azt mondta szülés után megváltozik a vérzés is.Három lányom született.és valóban ugy volt.Most 47 évesen erős vérzéssel,görcsökkel mentem orvoshoz,miómám van ,az okozza a tüneteket.Lehet nálad is ez,esetleg ciszta.
12. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Mosoly222)
2017. ápr. 27. 23:34

Az mar jo... Barinomet is egy endokrinologus razta helyre :)

Sok sikert!

2017. ápr. 27. 19:09
Nincs fejlemény, még mindig szedem a fogamzásgátlót, de nyáron abba szeretném hagyni. Ajánlottak egy jó nőgyógyászt, aki endokrinológus is, őt fogom felkeresni. Valószínűnek tartom én is, hogy a hormonokkal van probléma...
2017. ápr. 25. 22:54

Huhuuuu?!

Alkalomadtan irj vagy annyira gaz vmi?

2017. ápr. 24. 23:47
Vmi fejlemeny?
2017. ápr. 22. 08:49
Ja, nekem is változott többször ide-oda a súlyom, de ezt nem befolyásolta.
2017. ápr. 22. 08:48
Nekem is ilyen volt évekig, amikor 17 évesen fogamzásgátlót kaptam rá. Én összesen másfél évig szedtem, mert nagyon kellemetlen mellékhatások jöttek elő tőle. (ezekből még ma, húsz év után is elő-elő jön egy-egy). Nekem, amikor abbahagytam, azt mondta az orvos, hogy újra rosszul fogok menstruálni, de nem így lett. Azóta is normálisan jön meg, rendszeresen és öt napig tart. lehet, hoyg másik gyógyszerre kéne váltanod (és másik orvosra, mert hajlamosak a saját szokásaikhoz ragaszkodni és nem gondolkodni új megoldásokban).
2017. ápr. 21. 19:39
szerintem,is ,jó,Nügyógyászt kel felkeresni.
2017. ápr. 21. 17:30
Én leginkább hormonális gondra tippelnék. Keress egy jó nőgyógyászt, aki nem rest elküldeni különböző irányokba kivizsgálásra. A legjobb egy endokrinológus-nőgyógyász lenne.
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Mosoly222)
2017. ápr. 20. 21:06

Nos, nalam akkor colt ilyen problema, amikor pont vekonyka vtam 176/52 kg. Csak epp carul volt beallitva a gyogyszerem, leginkabb sehogy. Hormonvizsgalatot kellene vegezni a dokidnak, mert nalam X fog.gatlo okozta anno, mar nem emlexem, mert vagy 8 fele ki volt probalva,mire kiderult, hgy nem virja a szervezetem...

Alapos nogyogyit keressel, nehogy a kesobbiekben pl.ilyen miatt ne lehessen babad.

3. barbus0501 (válaszként erre: 1. - Mosoly222)
2017. ápr. 20. 20:56
Nekem fogamzasgatlo elott 7 napos volt a menzeszem. Most 12 napos. En megyek dokihoz...
2017. ápr. 20. 20:43

13 éves korod óta szedsz fogamzásgátlót?

Én tuti abbahagynám. Mondjuk előbb elmennék orvoshoz. Egy másikhoz.

2017. ápr. 20. 20:33
Sziasztok! 26 éves lány vagyok, és kb 13 éve - amióta menstruálok - szedek fogamzásgátlót. Mikor először megjött a menstruációm 12-13 évesen, szinte egyből nagyon erős vérzésem volt (óránként kellett betétet cserélni), ami 20-25 napig is tartott. Néhány hónap után elmentem nőgyógyászhoz, aki fogamzásgátlót írt fel. Nem merem abbahagyni, mert félek, hogy ugyanolyan lesz a menstruációm, mint régen. Azt tudni kell, hogy kb 2x tartottam szünetet, amikor 2-3 hónapig egyáltalán nem volt menzeszem, majd visszajött ugyanolyan erősen, mint régen. Azóta fogytam kb 10 kilót (azt olvastam, h a túlsúlytól is lehet erős memzesz). Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lehet az oka a nagyok erős, hetekig tartó menstruációnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook