Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angyal lett... fórum

Angyal lett... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyal lett...

2017. máj. 5. 20:21
Sok erőt kívánok! Nehéz felfogni, de ennek így kellett lennie. Inkább a 10. héten mint a 20 hetes uh-on derüljön ki, hogy beteg a baba. Velem ugyanez megtörtént, csak műtétee nem volt szükség.Egy mensi után újra terhes lettem, itt alszik mellettem a legkisebbem. Angyal Bandinkra pedig mindig szeretettel gondolunk.
2017. ápr. 29. 19:11

Még csak most olvastam ezt... Nem találok szavakat. 😢😢

Kívánom, hogy a lelked is gyorsan rendben legyen, és a baba jöjjön minél hamarabb ❤️

17. Magni1
2017. ápr. 27. 08:13

jaj Ditti, nagyon sajnálom :(

nagyon rossz volt olvasni, főleg így, hogy tudom az előzményeket, együtt drukkoltunk.

megkönnyeztem én is.


Kívánok én is gyors felépülést, és tényleg hidd el, hogy valami nem volt oké a bébivel, meggondolta magát, de következő alkalommal veletek marad! :)

16. babyapocakban (válaszként erre: 15. - Ditti20)
2017. ápr. 24. 11:00
Az nem vigasztalja az embert, hogy másnak is rossz. Próbáld meglátni az életedben a jót és optimistán tekints a jövődre. Közhely, de biztosan rendbe jön minden idővel.
2017. ápr. 22. 18:48

Köszönöm mindenkinek az együtt érző hozzászólásokat!

Tudom, hogy a világon nem én vagyok az egyetlen, aki ezen keresztül megy... de nagyon jól esnek a szavak...

2017. ápr. 22. 07:54

Nagyon sajnálom. Potyognak a könnyeim.

Minden jót kívánok!

2017. ápr. 21. 21:26

Január végén jártam ugyanigy...átérzem :(

2 daganatos műtét után cukrosan nem sok esélyem van baba vállalásra.Félek, ujra átélni.

Szurkolok neked!Kitarás

2017. ápr. 21. 16:16
Nagyon sajnálom! Az első terhességem problémamentes volt, de sajnos a másodiknál nekem is volt egy vetélésem, 9 hetesen. Szinte napra pontosan egy évre rá estem újra teherbe, és a kisebbik lányom lassan fél éves lesz. Kívánom, hogy mielőbb fel tudd dolgozni ezt (már amennyire lehet), és hamarosan a karodban tarthasd a kisbabátokat!
2017. ápr. 21. 12:37
Szia! Nagyon sajnálom ami veled történt. Sajnos tudom,hogy nehéz feldolgozni velem háromszor történt meg. Az egyik 9 hetes volt azt mondta pénteki nap a doki hogy sajnos probléma van nem maradhat meg. Hétfőn menjek a kórházba. Vasárnap elvetéltem. Rá egy évre 8 hetesen megint. A következő 11 hét plusz 3 nap után. Most van 6 lányom :) a legnagyobb 24 éves van egy pici fia a legkisebb 25 én lesz 1 éves. Őt majdnem elvesztettem 6 hetesen arra ébredtem hogy ömlik belőlem a vér. Gyors mentő útközbe mentő csere 1 óra múlva kórház és volt szívhang. 1 hétig bent voltam de végig féltem. Az éven január 16 án sajnos a 20 éves lányom 35 hetesen odahaza egyedül szülte meg a halott kisfiát.Első baba lett volna azóta se tudta feldolgozni. Sajnos távol lakik tőlem így nem tudom hogy tudnék segíteni neki. Fél hogy mi lesz ha újra megtörténik.
2017. ápr. 20. 16:09

:(

Kívánom, hogy találjon vissza hozzátok az a pici angyal, de most maradjon is veletek.

Ismerősöm azt mondta mikor meghalt a babája,

-

eljött előkészíteni a helyet, megy még egy kört és visszajön!

Hozzátok is visszatalál, bizz benne.

Nagyon megrázó a történeted :(

Nem tudom én hogy bírnám ki...

Ott a kislányod, az idő gyógyít, a Jó Isten pedig ajándékoz! Meglátod,megkapjátok Őt!

2017. ápr. 20. 15:59
:( Átérzem. 3. lombikból való terhességnek lett ugyanez a vége...
2017. ápr. 20. 15:45
1,5 év is nagyon sok de 9 év után már egészen megszoktam.
7. mell
2017. ápr. 20. 15:03
Részvétem, jó, hogy leírtad. Tudom, ez nem vigasz, sajnos más is átment ilyesmin.
2017. ápr. 20. 13:02

Nagyon sajnálom, annyira megrázó:((

Mielőbbi jobbulást és lelki felépülést kívánok családod és szeretteid körében!

2017. ápr. 20. 10:10

Szia!

Tudom, mert én is átmentem ezen, ilyenkor szinte mindegy, hogy vannak sikertörténetek is. De úgy gondolom mégis leírom Neked biztatásul, első kislányom után nekem is lett és pont ennnyi idősen, mint neked, egy Angyalkám, akire huszon év távlatából is gondolok, de született utána hat gyermekem. Szerencsére soha többet nem kellett átélnem ezt a borzalmat! Azért bevallom, egyik babámnál sem voltam nyugodt ezután. Egészséges kistesót kívánok nektek! :)

2017. ápr. 20. 09:33
Nagyon sajnálom. ;(((( Nehéz lehet ezt feldolgozni, aki nem esett át ezen, fel sem tudja fogni milyen lehet. Koncentrálj a kislányodra és a jövőre. Jobbulást kívánok és lelki felépülést.
2017. ápr. 20. 09:30

Sajnálom, mielőbbi gyógyulást kívánok!


Biztos az orvos is elmondta, hogy a legtöbbször azért nem marad meg a baba, mert nem életképes. Sirasd el, hagyj magadnak időt, hogy feldolgozd a veszteséget. Szerető családdal biztosan könnyebben fog menni.


Nem tudom, mennyire részletes szövettant csinálnak, kromoszómavizsgálatot nem valószínű. Valószínűleg nem derül ki az ok.


Eltelik a 3 hónap és meglátod, jobban leszel.

2017. ápr. 20. 09:22
Sajnálom és jobbulást kívánok neked
2017. ápr. 20. 09:15
1,5 év várakozás. Nagyon sok. Kamionozó férj. De sikerült. Február 24-ére nem vártam... és nem is jött. Nagyon pozitív teszt jelezte kistesó érkezését. Csodálatos szüléstörténet volt az első cikkem itt. Azt hittem a második is az lesz. Tévedtem...

Ugrás a teljes írásra: Angyal lett...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook