Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy fog gyökérkezelése hány alkalom? fórum

Egy fog gyökérkezelése hány alkalom? (tudásbázis kérdés)


12. Johannia (válaszként erre: 6. - Kutymuty)
2017. ápr. 19. 20:32
Mindenképp tobb alkalom.ugyanis amig gyulladasban\fajdalomban van a fog, addig nem nagyon tomik a gyokerkezelt fogat. Mivel valszeg az idegek nem haltak el rendesen.
11. Johannia (válaszként erre: 8. - Kutymuty)
2017. ápr. 19. 20:29

Minden alkalom\ kezelés utan fizetni kell. Es változó az összeg. Sajna én lassan 8 honapja minden hónapban kétszer járok, szóval sajna képben vagyok. De mar csak egy fog van hatra.


Az ár fugg attol is h hany csatornás a fog, mennyi anyagot kellett elenyomni. Illetve fogankent is változik. De nincs egy árlista ami alapjan tudnád az árakat? Nekem a legelső gyokerkezelesnel elmondtak az anyagi oldalát. Szoval engem nem lepett meg h mindig kell fizetni es mindig különböző árakat. Persze az árak a kihirdetett\honlapon megtalálható árak alapjan lettek elkerve tolem.

2017. ápr. 19. 20:25

Szia. Nekem mindig a következőképp zajlott( eddig három gyokerkezelt fogam van sajnos)

Első alkalom: Furas, kiszedik\elegetik az idegeket, tesz bee gyogytomest.

Masodik alkalom: Gyogytomes kiszed es betomi a fogcsatornakat es rátesz ideiglenes tömést megint

Harmadik alkalom: Mintavetel betethez

Negyedik alkalom: Fog ragasztas


Azert igy csináljuk mé azt mondta ha csak ratomne a tetejére akkor előfordulhat h szettorik a fog.

Mondjuk igy vagy 40.000rel dragabb de nem erdekel. A lenyeg h 20 ev múlva is meglegyen a fogam :)


Viszont van olyan ismerősöm akinek ketszer - háromszor csak gyogytomest tettek mert annyit ramaty állapotban volt a foga, hogy ott azon ment az izgulás h ki kell majd huzni. De szerencsere megmenekült a foga. Ellenben csak azzal az egy fogával volt vagy 6x tutira.


Mondjuk az első gyokerkezelesnel nekem sima tömést tettek es az is volt három alkalom. Szóval sajnos ez nem olyan mint a sima fogtomes.

2017. ápr. 19. 20:22
sztk-ra
2017. ápr. 19. 20:19
Minden alkalommal ki kellett fizetni a gyökérkezelés árát, vagy volt egy fix ár, amiben benne volt, hogy akár egyszer, akár többször kell kezelni, egy gyökérkezelési áron fut?
7. kutymuty (válaszként erre: 5. - Kisj)
2017. ápr. 19. 20:17
Fájó fogról volt szó?
2017. ápr. 19. 20:17
Köszönöm!!! Ha még érzékeny a fog, akkor inkább kevesebb, vagy pont akkor több alkalom szerintetek?
5. kisj
2017. ápr. 19. 19:31

Nekem egyszer 8 vagy 10 alkalom volt, már nem is emlékszem kristálytisztán.

A fogam megmentették, szuperált vagy 15 évig utána.

4. Karott (válaszként erre: 2. - Kutymuty)
2017. ápr. 19. 19:30
Attól függ, ha élő a fog, akkor rögtön tudják tömni, de ha már elhalt az ideg, akkor vissza kell járni vele. Ez a fogtól függ, lehet, hogy egyszer, de akár ötször is.
2017. ápr. 19. 19:30
Változó, de akár 2-3-4 alkalom is lehetséges.
2017. ápr. 19. 19:28
Egy fogat egy ülésben, vagy több ülésben szoktak gyökérkezelni? Azaz több alkalommal is lehet egy fogat, hogy alaposabb legyen a kezelés? Kérem, akinek volt már gyökérkezelése, írjon, fontos lenne. Az orvosom sumákol. Köszönöm.
2017. ápr. 19. 19:27
Egy fog gyökérkezelése hány alkalom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook