Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együtt győzzük le a szorongást, félelmeket és a pánikot fórum

Együtt győzzük le a szorongást, félelmeket és a pánikot (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
6. sanyinak (válaszként erre: 4. - Magjager)
2017. ápr. 19. 19:54
Ez nem mindenkinek a saját harca? A web-oldal miben tud segíteni?
2017. ápr. 19. 19:51
En szenvedtem ebbe a betegsegbe, de sikeresen kigyogyultam. Ha estleg szamit valamit az en jelentkezesem, benne vagyok, es talan segiteni is tudok.
2017. ápr. 19. 19:08
Unatkozás, céltalanság miatt alakult ki vlszg, évek óta itthon ülök és van időm agyalni, ennyi a titka. De itt nem a problémákat akarjuk tovább firtatni, hanem végleg kiírtani. Elszánt vagyok :) Nikike1988 az első jelentkező. Elérjük az ötöt, akkor mehet :)
2017. ápr. 19. 17:55
És mi a szorongás, félelem és pánik oka?
2. Nikike1988 (válaszként erre: 1. - Magjager)
2017. ápr. 19. 17:48

Szia. Èn veled tartok.:)

29 èves vagyok hasonlò problèmákkal csak èn már èvek òta gyògyszert is szedek.

Pszichològushoz járok kb 2 hònapja.

2017. ápr. 19. 14:19
Sziasztok! 23 éves lány vagyok, aki jelenleg élete mélypontján van, nagyon sokat szorongok, keveset alszom és most jutottem el arra a pontra, hogy végleg elkezdek leszámolni vele ÉLETMÓDVÁLTÁSSAL! Csinálnék egy youtube csatornát vagy facebook oldalt azoknak akik hasonlóban szenvednek, ahol mindennapra adnék magunknak feladatot és nem panaszkodnánk, nem istápólnánk egymás lelkét, nem lenne önsajnálat, csak mennénk előre. Ha benne vagytok, és van elég jelentkező, akkor elkezdem megcsinálni az oldalt. Velem tartotok? :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook