Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehetne színészekkel ismerkedni? fórum

Hogyan lehetne színészekkel ismerkedni? (beszélgetős fórum)


1 2
59. tuti-tui (válaszként erre: 1. - AllyD)
2018. nov. 26. 18:14

Szép estét!


Kiszel Tüncit kell kérdezni, ott van mindenhol, ha nem is hívják. :-))

.

2017. máj. 1. 13:12
57. Idhikai (válaszként erre: 56. - 9c485f67e8)
2017. ápr. 25. 15:27
Biztos ezt akartad írni? :O
2017. ápr. 25. 13:38
Nem szabad elfelejteni, elnyomni gyermeki énünket.
55. Idhikai (válaszként erre: 54. - Idhikai)
2017. ápr. 25. 13:20

... persze amúgy mégis az :)) ... 18 éves kora óta saját utat jár, tervezi az életét és vállalja ötleteinek, tetteinek a következményeit...

Igen, Érett felnőtt! <3

54. Idhikai (válaszként erre: 50. - Guruljka)
2017. ápr. 25. 13:16
Hova írtam, hogy "érett felnőtt"? Soha nem lesz az, ahogy én se lettem... és nem is szeretnék :)
53. Guruljka (válaszként erre: 51. - Unom)
2017. ápr. 24. 20:53
Remélem is! :D
52. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 50. - Guruljka)
2017. ápr. 24. 20:46
24 mint érett felnőtt? Háát a fiam (22) a barátnőjével (22) éppen most kókuszgolyót gyárt az étkezőben és "rakd már arrébb a te golyódat! Miért raktad rá az enyémre ez az én tányérom! Most miért húztad meg a hajamat? Mert elvetted a tányéromat! Anya gyere már ide nézd meg hogy mit csinált a kókuszommal!! Hát lehet hogy felnőttek de nem úgy tűnik
51. unom (válaszként erre: 50. - Guruljka)
2017. ápr. 24. 20:38
Itt olvasgatva még a 60 sem feltétlenül :D
50. Guruljka (válaszként erre: 43. - Idhikai)
2017. ápr. 24. 20:35
És a 24 éves életkor már érett felnőtt? :D
49. lapbarna (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2017. ápr. 21. 11:26

Á, nem kár érte!

Akkor tényleg azon lehetett volna vitatkozni, milyen sztereotípiák élnek az emberekben egyes foglalkozásokkal szemben.

48. PöttyösPanka (válaszként erre: 46. - Lapbarna)
2017. ápr. 21. 11:20

Kár, hogy törölted.

Valószínűleg nem lehet általánosítani. Van ilyen is és olyan is.

2017. ápr. 21. 10:20

A színészek engem is érdekelnek, ha valójában ők milyen emberek, mikor leveszik a jelmezt magukról.

Hogy csak egy példát mondjak, nagyon sokszor elgondolkodtam, hogy Pásztor Erzsi valójában milyen személyiség is lehet, mennyi az amit magából ad egy-egy szerepében? A színpadon és a filmekben általában inkább negatív figurát alakít, vajon az életben is hasonló karakter-e?

46. lapbarna (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
2017. ápr. 21. 09:05

"Nem gondolom, hogy ezek a tulajdonságok nem jellemzőek rájuk, csak a foglalkozásuk miatt van. Pont fordítva, aki rendelkezik ilyen tulajdonsággal, az választ ilyen hivatást."

Ezzel (saját tapasztalatom miatt) nem értek egyet.

Írtam egy jó hosszú hsz-t, aztán inkább töröltem, mert teljesen más irányba vitte volna el a fórumot.

45. PöttyösPanka (válaszként erre: 44. - Lapbarna)
2017. ápr. 21. 08:46
Nem gondolom, hogy ezek a tulajdonságok nem jellemzőek rájuk, csak a foglalkozásuk miatt van. Pont fordítva, aki rendelkezik ilyen tulajdonsággal, az választ ilyen hivatást. De az tény, hogy ennyi még bőven nem elég egy kapcsolathoz.
44. lapbarna (válaszként erre: 42. - PöttyösPanka)
2017. ápr. 21. 08:38

Értem, amit mondasz.

De pont ez a furcsa, hogy olyan tulajdonságokkal ruháznak fel embereket, amik egyébként nem (feltétlen) a sajátjuk, csak mert egy bizonyos foglalkozást űznek.

Ilyenkor van az, hogy pl. összejönnek, hupilila köd, aztán kiderül, hogy az illető is csak hús-vér ember.

43. Idhikai (válaszként erre: 32. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 20. 13:36

.. ez tinikorában volt. :) Jelenleg 24 éves, és saját színháza van. :)

[link]

42. PöttyösPanka (válaszként erre: 41. - Lapbarna)
2017. ápr. 20. 13:02
Mégis bizonyos foglalkozások más fényben világítják meg az embert. Vannak, akik a tűzoltókért rajonganak, vannak, akiknek az orvosoktól gyengül el a térdük, és olyanok is vannak, akik a professzorokra buknak. Főleg mert egyes tevékenységek megkövetelnek bizonyos tulajdonságokat. Pl. a professzorok okosak és tanultak, és ha mondjuk én élek-halok a csillagokért és az űrkutatásért, akkor a csillagászok hiába csak emberek, eleve nagy előnnyel indulnak. Ahhoz, hogy valaki jó színész legyen, szükségeltetik egy karizmatikus fellépés, ami sokak számára vonzó. Egy jó színházi előadás képes magával ragadni az embert és erős érzelmeket kiváltani. S miután végigültél három órát, miközben elmerültél egy igazán jó színész játékában, akivel ez alatt az idő alatt az érzelmek széles skáláját jártad meg, nem csoda, ha utána máshogy tekintesz arra az emberre.
41. lapbarna (válaszként erre: 40. - AllyD)
2017. ápr. 20. 12:39

Ha hasonló területen képzeled el az életed, akkor nem feltétlen az a megoldás, hogy ismerkedsz velük (színészekkel), hanem jelentkezel a Színművészeti Egyetemre, vagy egy színjátszó körbe!

De ezt gondolom, te is tudod.

....

Nekem fura, hogy valaki egy bizonyos foglalkozás gyakorlóiért rajong. Mindenki ember. A sebész, a pék, a tanár, a bíró, a takarító, a rendőr, a színész.

Persze, az, hogy a média hogyan idealizál egy foglalkozást, az más kérdés. Ezért van az, hogy egy "körön" belül srnki nem ájul el a másiktól.

40. allyD (válaszként erre: 33. - Lapbarna)
2017. ápr. 19. 19:13

Színészek = nők, férfiak egyaránt

korombeliek = csak jobban megérti egymást hasonló korosztály, mintha lennének generációs szakadékok

ismerkedni = hogy máshogy lehet nevezni azt, ha valakinek érdekel a hivatása, én is hasonló területen képzelem el a továbbiakban az életem, szeretném ilyen téren is szélesíteni a látókörömet.


ennyi :)

39. e8da813d29 (válaszként erre: 38. - Moonlight13)
2017. ápr. 19. 18:45

Szerintem "csak" egy fiatalemberről, aki színész.

Lényeg a lényeg ... :D

38. moonlight13 (válaszként erre: 33. - Lapbarna)
2017. ápr. 19. 18:42
Nekem is ilyen érzésem van. Szerintem egy konkrét személyről van szó.
37. michelle.r (válaszként erre: 31. - Zebracsikó)
2017. ápr. 19. 16:58
Szinta szó szerint ezt mondta :DDD
2017. ápr. 19. 16:50

A Vigadóban is szokott lenni.

De én mindig elhúzok ilyenkor.

35. Channa* (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2017. ápr. 19. 16:30
Én meg az Újpesti művelődési házra gondoltam, mert itt szoktam találkozni színészekkel.
34. Channa* (válaszként erre: 15. - L.luiselotte)
2017. ápr. 19. 16:28

Nincs véleményem:D

Engem sosem vonzott az ilyen.


Nem tudom milyenek a színészek, nem tudom válaszolnának e.


Próba szerencse....

33. lapbarna (válaszként erre: 1. - AllyD)
2017. ápr. 19. 16:25

Most akkor csak színészekkel, vagy színésznőkkel is ismerkednél? Meg csak a korodbeliekkel? 30 felettiekkel már nem? Pedig azok lehet, hogy már tapasztaltabbak. :D

Nekem úgy tűnik, a nagy ismerkedésben inkább az lehet, hogy hátha összejössz eggyel...

32. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 27. - Idhikai)
2017. ápr. 19. 16:04
nagyon ügyes a leánykád. csak azért azt ha finoman is de meséld el neki, hogy ezek a filmes "körök" és itt most nem a szakmai részéről hanem az "egyéb" részéről beszélek egy olyan alma ami kívülről fényes belülről pedig rohad de keményen, tehát ne nagyon élje bele magát valami álomlovagba még akkor se ha indiai elefántháton jön mert marha nagyokat fog csalódni és hamar lesz álmodozó leánykából csalódott leányka
31. zebracsikó (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2017. ápr. 19. 15:12

castingol.... :)

a színe elé járulnak, ő meg rámutat az egyikre, aki aznap az ágyasa lehet :)

30. michelle.r (válaszként erre: 15. - L.luiselotte)
2017. ápr. 19. 15:06

De nem ám. Kapni fog egy előre megírt autogramm kártyát ;)


Amiről te írsz, az tök más. De arra, hogy hol lehet veled megismerkedni, tuti, hogy nem válaszolnak.


Az egyik színész barátom hamarosan 29 lesz, szingli, ne tudd meg, milyen üzeneteket kap. Képesek ott várni előadás után, hogy egy puszit kapjanak - mert ez a kis genyó azért adja alájuk a lovat ;)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook