Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Időn túl megjelenő csík a teszeten fórum

Időn túl megjelenő csík a teszeten (beszélgetős fórum)


7. grapefruit85 (válaszként erre: 2. - Cincinke)
2017. ápr. 25. 09:19
Nekem az első három tesztem ugyanilyen volt. Időn túli, és pont ilyen halvány. Nagyon korán teszteltem de pozitív volt, most vagyok 12 hetes. Azóta mi a helyzet veled?
2017. ápr. 20. 09:41
Az a jó, ha mindent a leírás szerint betartasz. Az időn túli nem jelent semmit. Csak az erős csík a biztos.
5. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Cincinke)
2017. ápr. 19. 06:13
Olyan nem, hogy terhes is voltam, csak olyan, hogy időn túl látszott a második csik nagyon halványan. Be is tojtam hirtelen, de azért nem fotóztam le. Mármint a tesztcsíkot sem. Amikor viszont tényleg terhes voltam, akkor azonnal két csik jelent meg, tisztán, élesen, ordítva.
2017. ápr. 18. 16:14

Tesómnak időn túl jelent meg, de nem volt terhes. De ő a menzesz kimaradása után csinálta. Erre szokták azt mondani, hogy kémiai terhesség.


A tieden 1 másik valamit látok, ami szerintem a ragasztás átütése. Sokan arra azt hiszik, hogy szellemcsík. Az én negatív tesztjeimen szinte mindegyiken látszott.

2017. ápr. 18. 15:09

Sose tesztelj, csak ha kimaradt már a menzeszed! Sok csalódástól megkíméled magad.


Szerintem negatív.

2017. ápr. 18. 15:06
Raknátok fel képet, milyen volt a tesztetek? Nem tudom eldönteni, hogy az enyém pozitív vagy csak szellemcsíkos.
2017. ápr. 18. 15:05
Van itt olyan, akinek a tesztjén csak időn túl jelent meg a második csík, és terhes volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook