Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kóladió/Colanuts fogyasztószer - van valakinek tapasztalata? fórum

Kóladió/Colanuts fogyasztószer - van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. máj. 19. 16:14
Sziasztok!Én két hete szedem a kóladiót.Fontos,hogy mellette max.500 kalóriát eszek naponta,minden nap futok,tornázok és plank. Az első dolog amit észrevettem,hogy tényleg elveszi az étvágyat,nem kívánok meg különböző ételeket.Nálam az nem jött be,hogy nagyon feltöltene energiával.Nem gondolom,hogy csak ettől sport és diéta nélkül használna,de sokat segít,hogy nincs étvágyam tőle.Életemben először írok ilyen oldalra,mert én is vártam,hogy valaki elkezdi szedni és megoszt róla valamit.De én lettem a kísérleti alany!
2017. máj. 19. 11:05
**bérkommentelők
27. tücsimücsi (válaszként erre: 26. - Edit20)
2017. máj. 19. 11:05

Én pedig kizárólag akkor hiszem majd el ennek hatékonyságát, ha a közvetlen környezetemből próbálná valaki és lefogyna tőle.

Igazad van, békommentelők vannak a neten, az nekem nem garancia ( még a Hoxa sem!! ) és Ágica sem. Egyedül neveli a gyerekét, szüksége van a pénzre, bármit el tudok képzelni.

26. Edit20
2017. máj. 18. 14:21

Én már régen itt vagyok a hoxán, nagyon szeretek tájékozódni innen. Azért is írtam, hogy ezekhez a fogyis tablettákhoz mindig van egy két komment, akiknek bevált szuperül.... csak furcsamód épp aznap regisztráltak.

Ha olyan hoxás írná, aki már itt van évek óta, hogy jó és kipróbálta talán elgondolkodnék. De így....

2017. máj. 18. 12:12
En a multkor nem bantasbol irtam, amit irtam. Latjatok, mostmar tinis ketelkedtek benne. Miert nem mentek fel facre. Ott van egy oldal. Ha jol emlekszem, Detti eletmodvalto csoportja. Rengeteg inspiralo otletet lehet kapni ahhoz, hogy mit, mennyit, es hogy egyunk. Ezek a csodaszerek csak azok ak jok, akik eladjak. De mellette egyik sem szedi.
2017. máj. 18. 09:36
Hozzá teszem,ha tényleg Írországból hozta akkor gondolom ott potom pénzért hozzájutott,itthon meg méregdrágán adja,na így lehet meggazdagodni
2017. máj. 18. 09:31
Na pont ez járt az én fejemben is,tücsimücsi gondolkodása logikus,vajon hogy is voltez??anno a Pamela dobta piacra az ördögnyelvet még csóri anyukájával is szedette a műsorban,méreg drága volt én hülye megvettem szart se ért sőtt + 2 kg,aztán jött a Gregor Berni az Angelikával az is szart se ért,milliós pénzeket kapnak ők ezért azt hazudják amit csak hallani szeretnétek
2017. máj. 16. 17:09

Nekem nagyon furcsa ez az egész.


Mielőtt feltűnt Ágica csont és bőrként, előtte hallott erről a csodaszerről valaki.....???

Ági azt nyilatkozta, hogy Írországban élő barátnője segítségével jutott hozzá. Akkor most mi történt? Gyorsan rendeltek Magyarországra egy halom csodaszert?

A facebookon egy elgondolkodtató véleményt is olvastam miszerint, Ágica komolyan diétázott, attól fogyott le és ezt kiszúrta a Colanuts forgalmazója és őt kérték fel jó sok pénzért reklámarcnak..

Na szerintetek....??


Egyébként én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, szóval olvasni fogom a fórumot.

21. tuszimanó (válaszként erre: 20. - Edit20)
2017. máj. 10. 20:43
Pénz van mögötte 😊
20. Edit20
2017. máj. 10. 14:06

Kis megjegyzés. Nem azt mondom, hogy nem jó a termék, de rendszeresen látom azt, hogy az ilyen fórumokban felbukkan egy komment, hogy neki mennyire bevált szuper és vegyétek vigyétek.

Ilyenkor én mindig megnézem a kommentáló regisztrációját az oldalra és lám lám épp aznap regisztrált.

Szerintem ti is mindig csekkoljátok le a kommentelőt.

19. mira99 (válaszként erre: 14. - Macko0806)
2017. máj. 9. 11:34
Na hogy állsz vele? :) hatásos? :)
2017. máj. 8. 17:43
Ma írtam nekik, és kérdeztem pár dolgot ezzel kapcsolatban.Például azt, hogy ha elérem a kivánt súlyt, akkor abba lehet hagyni? Vagy nem okoz függőséget? (Mert ha szeded jól vagy tőle..de mi lesz, ha abbahagyod?) Válaszoltak, de nem a kérdésekre...azt ìrták, hogy mindenkinél másképp hat, vegyek eggyet és próbáljam ki.
17. tuszimanó (válaszként erre: 11. - Macko0806)
2017. máj. 8. 17:18
Én is kerestem ezzel kapcsolatban tapasztalatokat, vagy valamit...De Ágicán kívül nem nagyon van semmi...Ami kicsit gyanus.
16. mira99 (válaszként erre: 14. - Macko0806)
2017. ápr. 27. 22:40
Jólvan! Sok sikert kívánok!  szerintem jövő héten én is megrendelem végülis ártani nem árt.... :) :)
15. mira99 (válaszként erre: 13. - Barbus0501)
2017. ápr. 27. 22:39
Neharagudj de te honnan tudod hogy mellette hogy étkezünk és mennyit edzünk? Az Ágica valóban azt mondta hogy semmi edzés ami nyilván lehet egy reklám fogás is.....de attól függetlenül igenis van olyan ami kihat arra hogy ne kívánd az édességet pl... na mindegy ha nem tetszik nem kell ezzel foglalkozni :)
2017. ápr. 26. 23:35

barbus0501: Felnőtt ember vagyok . En azt hiszem el ami nekem beválik es jó.

Agica minden riportban elmondja ,h nem járt sajnos edzeni mert nem volt ideje stb .

En jarok most is es előtte is jártam .

Senki egy szóval sem említette azt ha jól látom ,h ezt azt "zabált" volna .

Igen ,képzeld en nem vagyok tőle éhes .. ami nem azt jelenti hogy nem eszem . Hanem azt , h nem kívánom a csokit a sütit , a pizzát vagy ehhez hasonlókat . Eleve igyekszem tartani de a colanutstól sokkal könnyebb . De neked aztan hiába is magyarázom ... :D

Nem ettől várok es sztem mondhatom ,h várunk csodát ... ez csak kiegészítő es beindítja a folyamatot ...


mira99 : írok majd pár hét múlva, igen .. bár mar most jobban erzem magam a bőrömben :))

A Fb-on mar olvastam ugyanilyen tapasztalatokat mint nálam :)

2017. ápr. 26. 22:13
Jesszusom! Ne haragudjatok meg ram! De miert hisztek el mindent? Miert nem veszitek vissza az etkezest, es eszteg egeszsegesen, meg tornaztok? Azert mert VV Agica ettol fogyott le???? Meg gondolom jart edzoterembe, plusz nem zabalt sutit meg zsiros kajakat. Hogy gondoljatok, hogy egy "fogyaszto" termek mellett, ehettek amit akartok? Meg nem lesztek ehesek? Pont az a lenyeg, hogy napi 5-6 alkalommal kell enned. Nyilvan nem pizzat, hambit, kolbaszt. Es edzeni. Ennyi a titka a nagy fogyasnak.
12. mira99 (válaszként erre: 11. - Macko0806)
2017. ápr. 26. 21:18
Na de szuper :) Igen én is már mindenfelé nézegettem de nagyon semmit nem találtam azon kívül hogy az Ágica szedte.... de végre valaki akkor akinek bevàlt :) írsz majd milyen? :) én is jövő héten megrendelem szerintem :)
2017. ápr. 26. 01:26

Sziasztok :))

Nekem tegnap jott meg a Colanuts-om.

Első nap utan azt kell mondjam, hogy eddig jó:D

En amugy állandóan a kajára gondolok ... ha tele vagyok ha nem :D mindig csorog a nyalam valamire :/ :D D D

DE ... ! Most semmi !!

Egyszerűen mintha kikapcsoltak vna valamit a fejemben ... rengeteget ittam viszont,a szokásosnál többet ezáltal nagyon sokat jártam pisilni ... kicsit ez kellemetlen sztem , mert ha az ember elmegy A-ból B-be ... nem tud rögtön dolgot intézni .. márpedig nekem személy szerint az ilyen fele pisilesek azonnal ,hirtelen es nagyon fájósan törnek ram :/ ... de persze túl lehet élni ,csak azért ez lehet ,h másnál még zavarobb dolog lenne.

Az edzésen az utóbbi másfél hétben ennyire nem voltam aktív ,lelkes es elszánt .. :))

Mindig vagy az idő miatt fajt a fejem vagy nem volt ugy erőm se motivációm... se semmim .

Tegnap ugy éreztem enyém a világ kb :D tok vicces amugy ... nem?:'D

Fura amugy ,h sehol nem olvastam meg konkrét tapasztalatot .. hiába kerestem .. remelem másnál is ilyen hatása lesz .. kiváncsi vagyok kinek hatékony kinek nem.

Puszi mindekinek:)

10. mira99 (válaszként erre: 8. - Alondadalon)
2017. ápr. 25. 09:08
Szia tudom hogy még nem telt el sok idő mióta írtál, de esetleg valami változott? :) érdemes megrendelni?
9. mira99 (válaszként erre: 8. - Alondadalon)
2017. ápr. 23. 06:35
ooo :( lehet majd lassabban fejti ki hatását :) kitartás! Majd írsz fejleményeket? :) mert én is épp megszeretném rendelni de nem bízom 100%ig benne...
2017. ápr. 22. 21:44

2-3 napja szedem, de eddig nekem nem vette el az étvágyamat :( Arra számítottam, hogy kevésbé leszek éhes.

Várom én is a tapasztalatokat!

2017. ápr. 22. 08:51
Sajnos én is csak várom a véleményeket tapasztalatokat.
2017. ápr. 21. 08:32
Valaki próbálta? Most gondolkozom hogy megrendelem, de nem nagyon hallottam róla, azon kívül, hogy Ágica ettől fogyott, de nem tudom ebből mennyi igaz..jó lenne ha így lenne :D :)
2017. ápr. 19. 10:39

Colanuts képes stimulálni az előagyat, (így segítve elő a koncentrációt is), csökkenti az étvágyat, valamint segíti a táplálékok megemésztését, felgyorsítja az anyagcserét, zsírszövetből a zsírsav felszabadulását növeli, fogyást okozva ezzel. Segíti a zsírok lebontását, és a táplálékok megemésztését. Erős fogyasztó, gyenge vízhajtó hatású.


A Colanuts felfrissíti az embert, segíti az éberséget, a kávéhoz és a teához hasonló a hatása, kiváló élénkítő. Jó hatással van az idegrendszer működésére, és antidepresszáns hatású.


A Colanuts fenolok antioxidánsként is működnek, így csökkentve a szabadgyökök okozta károsodásokat.

2017. ápr. 18. 14:26
Köszönöm szépen a fórum címének pontos megfogalmazását. Így sokkal jobb mint ahogy én kezdő írtam.
2017. ápr. 18. 13:59

Érdekes én kóladió-ként írtam a címet. Ez a kóla és dió értelmetlen :(

Na de ez már így marad...

Szóval VV Ágica fogyott le ezzel a csodaszerrel. Colanuts a neve úgy rémlik.

2017. ápr. 18. 13:54
Diót reszelsz a kólába?
2017. ápr. 18. 13:14
Próbálta már valaki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook