Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Kóladió/Colanuts fogyasztószer - van valakinek tapasztalata?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2

49. macko08062017-10-07 01:11
Te hogy beszélsz ?? :D szedjél valami nyugtatót , mert nincs idegrendszered..
ha tudod mit jelent a szégyeld szó ,akkor alkalmazd te szerencsétlen ,mert így nem szoktunk megnyilvánulni..
Férfiként pláne
Le lehet am fogyni 3 hét alatt 15 kg es élne is tőle :D
Valóban egészségtelen persze , de nem lehetetlen nagy ész ...
(válasz voltih 48. hozzászólására)

48. voltih2017-08-14 21:04
szégyeld magad csaló tetű hazug senkiházi 3hét 15 kg fogyás már nem is élnél ,te jellemtelen
(válasz andibaby22 46. hozzászólására)

47. F.Ildikó712017-08-05 19:34
Homoki timike is aznap regisztrált ide az oldalra.

46. andibaby222017-07-28 09:24
sziasztok, ha ez hasznal valakinek, igazaból elnyomja az etvágyát, kevesebbet eszik, és attól fogy.
en is szedek vmit, az is elveszi az etvagyat scitec termek. de mondhatni alig eszem valamit.igy persze hogy fogy az ember. ha eszek is húst salataval.3 het alatt fogytam 15 kg.

45. NomNom2017-07-24 11:57
Napi 500 kcal már kb. anorexia... :O
Az borzasztóan kevés.
(válasz Ekka 44. hozzászólására)

44. Ekka2017-07-24 10:40
Lányok! Azt írjátok napi 500 kalóriàt esztek a tabletta mellé.
Akkor szerintetek, aki fogy, az mitől fogy? Az agyonreklámozott 'diótól', vagy a nem evéstől? 😉

43. tücsimücsi2017-07-18 22:14
Ezek szerint Ágica jó nagyot hazudott és átverte a jó népet...gratulálok! :(
(válasz sinkovics88 41. hozzászólására)

42. 68mimi2017-07-18 07:47
Ha elérted a tervezett súlyt, utána mik a terveid? Mennyi kalóriát fogsz enni?
Ha a mostani napi 500 helyett pl. napi 800 kalóriát, akkor - az egyéb tevékenységed változatlannak feltételezve - napi +300 kalória fog lerakódni rád.
És lehet tovább számolni egészen a napi kb 1500 kalóriáig akár, vagy még tovább.
Számold ki, hogy ez egy év alatt hány kg plusz súlyt rak rád vissza.
(válasz homoki timi 29. hozzászólására)

41. sinkovics882017-07-13 18:01
Agica a forever c9-el fogyott le,utana lefizettek es akkor kezdte el reklamozni a coladiot..ime a bizonyitek: [link]

40. formula girl2017-07-06 21:01
Vannak új tapasztalatok erről bogyóról?

39. tücsimücsi2017-06-25 16:49
Én ugyanezt írtam már lejjebb....

Baromi érdekes, hogy senki nem hallott a kóladióról....ADDIG.....egy nap feltűnt Ági csontvázként, elmondta a meséjét az írországi barátnőről és a kóladiójáról, de még akkor sem találtam a termékről semmit...majd kb. 3 hét múlva neten berobbant a reklám a "csodaszerről"...cseppet sem gyanús...
(válasz Elyn 38. hozzászólására)

38. Elyn2017-06-24 10:28
AZ ÁGI tulajdonképpen reklámarca ennek a terméknek, feltehetően nem ingyen..:)).Tulajdonképpen ugyanaz zajlik, mint annak idején Hódí Pamela ès az ördögnyelv kapszula. TISZTÁN érződik a reklámozás..Számomra nem hitelesek..tudjátok van az a pénz amiért én is lefogynék...magamtól...:)
Azért a fòrumozòk sajnos annyira nem tolonganak itt a jó tapasztalatokkal...pedig az lenne számomra meggyőző..

37. hofiagi2017-06-15 08:16
köszi, akkor én sem veszem meg. halálom ha nem alhatok :)
(válasz Judit36 35. hozzászólására)

36. Cucicsillag2017-06-13 22:54
Na, bakker, megkerdem barinomet is, hgy alszik...
Mert, ha folyamatosan porget, az gaz -
(válasz Judit36 35. hozzászólására)

35. Judit362017-06-13 20:24
Én is nézegettem, de pont a napokban két ismerősöm is azt mondta róla- egymástól függetlenül-, hogy nem tudnak aludni amióta a bogyót kapkodják és az oké, hogy édességet nem kívánnak, de egyébként éhesebbek a szokásosnál.

Úgyhogy nálam kilőve. Úgy sem jövök ki jól a kávén kívüli koffeinnel :))

34. hofiagi2017-06-08 07:53
Köszi a hozzászólásokat.
Még hezitálok hogy megvegyem-e de több a pozitív visszajelzés. Vagyis tényleg van aki kipróbálta. :)

33. Cucicsillag2017-06-08 00:30
Agicat lattam, fix.hgy nem edz.
Van egy olyan vagott kep, hgy dieta -edzes-edzes eeees dieta.
Nala csak az elso ervenyesul,mert vanyatag szegenyem, pedig nincs bajom vele, de izomtalan, csoffadt.
Egy edzett test feszes.
Szval,reklamarcnak jo.
(válasz tücsimücsi 22. hozzászólására)

32. Cucicsillag2017-06-08 00:26
Nekem egy barinom probalta es mta,hgy csokkent az etvagya, centiben csokkent is, latvanyra-kb. 3 hete szedi.
(válasz hofiagi 1. hozzászólására)

31. macko08062017-05-30 09:51
Sziasztok ! :)))
Nem vagyok bérkommentelő .. egyszerűen azt gondoltam ,h leírom mi a tapasztalatom ... marhára érdekes sztem is :D !
Még mindig azt mondom ,h igenis étvágycsökkentő es nekem jó.

30. pazminka2017-05-20 07:00
500 Cal,az drasztikus diéta,tény hogy vannak szerek amik segítenek,de csak is mankóként használhatoak,amelett figyelni kell az étkezésre is ,anno én a hoodiával fogytam volt hogy csak délután vettem észre hogy még ma nem ettem,és nem volt édességvágy,se falási roham

29. homoki timi2017-05-19 16:14
Sziasztok!Én két hete szedem a kóladiót.Fontos,hogy mellette max.500 kalóriát eszek naponta,minden nap futok,tornázok és plank. Az első dolog amit észrevettem,hogy tényleg elveszi az étvágyat,nem kívánok meg különböző ételeket.Nálam az nem jött be,hogy nagyon feltöltene energiával.Nem gondolom,hogy csak ettől sport és diéta nélkül használna,de sokat segít,hogy nincs étvágyam tőle.Életemben először írok ilyen oldalra,mert én is vártam,hogy valaki elkezdi szedni és megoszt róla valamit.De én lettem a kísérleti alany!

28. tücsimücsi2017-05-19 11:05
**bérkommentelők

27. tücsimücsi2017-05-19 11:05
Én pedig kizárólag akkor hiszem majd el ennek hatékonyságát, ha a közvetlen környezetemből próbálná valaki és lefogyna tőle.
Igazad van, békommentelők vannak a neten, az nekem nem garancia ( még a Hoxa sem!! ) és Ágica sem. Egyedül neveli a gyerekét, szüksége van a pénzre, bármit el tudok képzelni.
(válasz Edit20 26. hozzászólására)

26. Edit202017-05-18 14:21
Én már régen itt vagyok a hoxán, nagyon szeretek tájékozódni innen. Azért is írtam, hogy ezekhez a fogyis tablettákhoz mindig van egy két komment, akiknek bevált szuperül.... csak furcsamód épp aznap regisztráltak.
Ha olyan hoxás írná, aki már itt van évek óta, hogy jó és kipróbálta talán elgondolkodnék. De így....

25. barbus05012017-05-18 12:12
En a multkor nem bantasbol irtam, amit irtam. Latjatok, mostmar tinis ketelkedtek benne. Miert nem mentek fel facre. Ott van egy oldal. Ha jol emlekszem, Detti eletmodvalto csoportja. Rengeteg inspiralo otletet lehet kapni ahhoz, hogy mit, mennyit, es hogy egyunk. Ezek a csodaszerek csak azok ak jok, akik eladjak. De mellette egyik sem szedi.

24. pazminka2017-05-18 09:36
Hozzá teszem,ha tényleg Írországból hozta akkor gondolom ott potom pénzért hozzájutott,itthon meg méregdrágán adja,na így lehet meggazdagodni

23. pazminka2017-05-18 09:31
Na pont ez járt az én fejemben is,tücsimücsi gondolkodása logikus,vajon hogy is voltez??anno a Pamela dobta piacra az ördögnyelvet még csóri anyukájával is szedette a műsorban,méreg drága volt én hülye megvettem szart se ért sőtt + 2 kg,aztán jött a Gregor Berni az Angelikával az is szart se ért,milliós pénzeket kapnak ők ezért azt hazudják amit csak hallani szeretnétek

22. tücsimücsi2017-05-16 17:09
Nekem nagyon furcsa ez az egész.

Mielőtt feltűnt Ágica csont és bőrként, előtte hallott erről a csodaszerről valaki.....???
Ági azt nyilatkozta, hogy Írországban élő barátnője segítségével jutott hozzá. Akkor most mi történt? Gyorsan rendeltek Magyarországra egy halom csodaszert?
A facebookon egy elgondolkodtató véleményt is olvastam miszerint, Ágica komolyan diétázott, attól fogyott le és ezt kiszúrta a Colanuts forgalmazója és őt kérték fel jó sok pénzért reklámarcnak..
Na szerintetek....??

Egyébként én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, szóval olvasni fogom a fórumot.

21. tuszimanó2017-05-10 20:43
Pénz van mögötte 😊
(válasz Edit20 20. hozzászólására)

20. Edit202017-05-10 14:06
Kis megjegyzés. Nem azt mondom, hogy nem jó a termék, de rendszeresen látom azt, hogy az ilyen fórumokban felbukkan egy komment, hogy neki mennyire bevált szuper és vegyétek vigyétek.
Ilyenkor én mindig megnézem a kommentáló regisztrációját az oldalra és lám lám épp aznap regisztrált.
Szerintem ti is mindig csekkoljátok le a kommentelőt.

1 2