Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért irkál neten más nőkkel egy házas férfi? Mi viszi rá ilyenekre? Sok kapcsolat megy így tönkre. fórum

Miért irkál neten más nőkkel egy házas férfi? Mi viszi rá ilyenekre? Sok kapcsolat megy így tönkre. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
195. csikil4ny (válaszként erre: 192. - Massalhangzo)
2017. ápr. 21. 19:17
Én inkább kezdem kivételnek érezni magam, lassan minden barátnőmről kiderül, hogy félreléptek, vagy voltak már szeretők. Jól működő házasságot alig látok, most érdeklődve, majdhogynem drukkolva figyelem a második házasságokat.
194. unom (válaszként erre: 190. - Csikil4ny)
2017. ápr. 21. 19:14

Majd minden korban úgy gondolták, hogy ez itt a vég, és az erkölcstelenség sose látott méreteket ölt :)

Egyébként a szexuális erkölcs csak egy része magának az erkölcsnek, a normák pedig változnak.

Pl. az újkori Franciaországban természetes volt, hogy a gyerekeket kiadták dajkaságba, ott nőttek fel, ma ezen mindenki felháborodna.

193. massalhangzo (válaszként erre: 190. - Csikil4ny)
2017. ápr. 21. 19:13

az en kornyezetemben peldaul sokkal tobb normalis, boldog par van, mint akiknel gubanc. de nem is hoxafele kapcsolatokat elnek


az itt leirt legtobb esetnel nem kell csodalkozni azon, hogy egy hazassag, kapcsolat oda jut, ahova. mindig jonnek a ledobbent megcsaltak, aztan a sztorikbol meg kiderul hamar, hogy mar az elejen is barom volt a pasi vagy a no, az lett volna kesz csoda, ha egy jo hazassag, kapcsolat valik belole

192. massalhangzo (válaszként erre: 190. - Csikil4ny)
2017. ápr. 21. 19:10

azert elnek parok vagy egyedulallok normal eletet boven :D nem kell ugy tenni, mintha mindenki igy elne. te igy elsz peldaul? ugye hogy nem. csak aki normalisan el, az nem nyit errol forumot, nem beszel errol, mert nincs mirol


a net az informaciocseret gyorsitja. mig regen nem tudtad, hogy 3 faluval vagy varossal arrebb jozsika mancikat dongeti az asszony mellett, addig ma mar siman tudod. lehet, hogy regen is megtudtad, csak joval kesobb :D


valoszinuleg manapsag azok is joval tobben vannak, akik nem elnek hazassagban, kapcsolatban, fuggetlenkent elnek maganeletet, igy nem szexelnek felre. es mig regen inkabb hallgattak az ilyesmirol, ma mar nyiltan beszelnek rola

191. fc05b4bfbb (válaszként erre: 181. - A03dd05915)
2017. ápr. 21. 19:08

Elemérkém!


Nem kéne jeleket küldeni, talán nem érted a "madzsart"??? Maradjunk annyiban, hogy továbbra is csak köcsög maradsz számomra, mivel normálisan képtelen vagy kommunikálni!


Egyébként pedig elgondolkodtattál a regisztrációddal kapcsolatban! Te lennél az a pasi, aki házas és itt ezen a fórumon szedett össze egy szeretőt. Mivel képes voltam egy nőnek két kedves szót írni, érkezett a válasz .... hogy hogy merészelek bárkihez is hozzászólni! Tudod mit??? Minden nőnek küldök két szívet, de csak azért mert én a nőket szeretem, ffiak a barátaim, ha pedig féltékeny vagy rajta!


De most már tudom hogy ki lehetsz, tudod mit fújj a seggembe, és a nőknek akkor is kedveskedni fogok, mivel nálam ez a természetes ..sőt még többnek, persze ha nem teher!:-)


De most tényleg a féltékenységi roham zaklat téged, házas ember létedre??? Ez most egy kicsit sok nekem, de majd lesznek emberek akik ítélkeznek rólad!


..na csók szívi!

190. csikil4ny (válaszként erre: 189. - Massalhangzo)
2017. ápr. 21. 19:00

A gerinctelenség irányíthatatlan méreteket ölt, s ha már irányítani nem lehet, akkor szétesik. Most nem világvége hangulatom lett, a civilizációk sorra cserélődnek, s ha nem erőszakkal vetettek véget, akkor belülről estek szét.


Mi állítja meg a félrelépőket, ha nem az erkölcsi gát? Ha meg mindenki mindenkivel, akkor hol van a határ?

189. massalhangzo (válaszként erre: 186. - Csikil4ny)
2017. ápr. 21. 18:53

azert nem kell tulzasokba esni :D


semmi unalmas nem lenne abban, ha a sok felrelepegetes helyett az emberek szakitananak, es vagy osszejonnenek azzal, akivel passzolnak, vagy maradnanak egyedul kalandozgatva. maga a szexualis kaland nem kevesbe izgalmas attol, hogy a resztvevok nem hazasok, mert ott senki nem ugy all hozza, hogy letepem a bugyidat te juliska, te gezuka neje :D


felrelepesek mindig voltak, ez nem a civilizacio vege, az osszeomlas elott :D

188. sanyinak (válaszként erre: 186. - Csikil4ny)
2017. ápr. 21. 18:16
Való igaz, a "tökéletes világban" itt beszélgetni sem lehetne miről ;)
187. sanyinak (válaszként erre: 183. - Jessica32)
2017. ápr. 21. 18:14

Nem nagyon értem, hogy miért éppen a férfiak bűnösök, ha Facebookon lógnak. A nőknek szabad, csak a férfiaknál gáz ez?


Az internet pedig nem ördögtől való találmány :)

186. csikil4ny (válaszként erre: 185. - Jessica32)
2017. ápr. 21. 17:41

Ha korrektek lennének az emberek, akkor már rég belehaltunk volna az unalomba.


Tudom, ez nem vicc, de az egy utópisztikus világ amiről írsz. Mi egy civilizáció végét fogtuk ki, előbb-utóbb összeomlik és jön helyette más. A történelem ismétli magát.

185. Jessica32 (válaszként erre: 184. - A03dd05915)
2017. ápr. 21. 17:29

Nem is baj, hogy létezik a válás. Csak az a baj, hogy nem élnek vele olyanok, akik vergődnek egymás mellett, és csak egymás mellett élnek; vagy akit csal a párja, vagy bántalmaz, nem lép ki a kapcsolatból. Inkább legyen elvált szülők nyugalomban felnövő gyereke, mint egy olyan légkörben szenvedő gyerek, ahol minden nap a kiabálás, feszültség van, ahol látja a játszmákat, vagy elhanyagolják, ahol cipeli a szülők kapcsolatukból adódó terhét.

Sajnos a szülők sokszor a gyerekkel állnak bosszút a másikon, és ez nagyon szomorú.

Nem nyelni kell a sérelmeket, szerintem a félrelépéseket, kikacsintgatásokat nem is lehet örömmel és boldogságban elviselni, akkor meg jobb lenne elválni.

184. a03dd05915 (válaszként erre: 183. - Jessica32)
2017. ápr. 21. 17:24

"Kényelem, lustaság, gyávaság..."

Igen, mindezekért is.

Ma már a gyerek nem igazán, nem minden kapcsolatban visszatartó erő - meg aztán az csak szenvedés lenne gyereknek, szülőknek egyaránt.

Ismerek családot, ahol mindhárom gyermekek más-más a vezetékneve. Ma más nem bélyegzik meg az elvált embereket.

183. Jessica32 (válaszként erre: 177. - Csikil4ny)
2017. ápr. 21. 17:16

Egyetértek Veled :)kísértés mindig volt és lesz is, csak a net miatt egyre több helyen van lehetőség sumák módon félrekefélős partnert keresni, amit tesznek is nők is, férfiak is egyaránt, a szeretőkereső oldal kifejezetten ezeknek jött létre.


Minden döntés kérdése, ahogy írod. Ha valaki eldönti, hogy nem megy fel a szeretőkeresőre vagy akár a face-n nem kezdi el titokban fűzni az egyik kolleganőjét, akkor nem teszi meg és kész. Hozzátenném, véleményem szerint egy igazi normális férfi nem lóg állandóan a facén :) főleg, ha van párja. Egyéb szuper programokat lehet csinálni közösen.


A hajlam ha meg van, akkor a net csak egy plusz tökéletes terep az ilyeneknek, de azon kívül ismerkednek bárhol.


Azt nem értettem soha és sosem fogom felfogni, hogy ha valaki a párja mellett a neten keresgél partnert, szeretőt, párhuzamos kapcsolatot, akkor minek van a párjával? Kényelem, lustaság, gyávaság...de mégis miért? Sokkal egyszerűbb lenne szakítani és megkeresni azt, akivel jó vagy jobb vagy nem tudom.

182. fc05b4bfbb (válaszként erre: 181. - A03dd05915)
2017. ápr. 21. 16:41

Elemérkém!


Nem kéne köcsög módon viselkedned!


Mindenkinek van saját véleménye, de ez nem azt jelenti, hogy bárkit is minősítsünk, ahogy te ezt megtetted!


Ha nem haragszol csak egy kis köcsög maradsz nekem!


Csók szívi!

181. a03dd05915 (válaszként erre: 178. - Fc05b4bfbb)
2017. ápr. 21. 16:10

Hajnalka,


nem kéne fenyegetőzni egy nyilvános fórumon...


[link]


A többire nem is reagálok... csak átlépek rajtad

180. csikil4ny (válaszként erre: 179. - 31bc25d879)
2017. ápr. 21. 15:35

Persze, hogy nem kell egyetértenünk. :)


Szerintem ezelőtt is volt kísértés és megcsalás is, csak akkor nem dicsekedtek vele. Meg ahogy írta itt valaki, még a gyámoltalanabbak is mernek ismerkedni/szexpartnert keresni neten keresztül.

179. 31bc25d879 (válaszként erre: 177. - Csikil4ny)
2017. ápr. 21. 15:31

Dehogy akarlak meggyőzni. Ez nem arról szól, leírtad a véleményed és én is. Nem kell egyetértenünk:)


Egyébként én sem megyek társkeresőre és a férjem sem. De hát az emberek nagyon nem egyformák. Látod, hogy mennyi fórum születik a megcsalásról, hűtlenségről.

Lehet, hogy hogy régen is volt ennyi? Csak nem volt net és nem tudtunk róla? Nem hiszem.

Inkább azt gondolom, hogy változott a világ és adva vannak a lehetőségek. Sok ember belekényelmesedik a kapcsolatába és már csak unalomból is "nézeget" és felméri ki, mi, hogy merre, miért, hogyan. Vagy éppen fáradt, fásult és ez az egyetlen szórakozása, öröme? Ilyet is hallottam már.


Én ezt gondolom, te meg mást. Nem baj, így kerek a világ.

178. fc05b4bfbb (válaszként erre: 124. - A03dd05915)
2017. ápr. 21. 15:21

Ödönkém, vagy Elemér!


Tudod tele a tököm a magad fajtákkal, akik álszentek, és eljátszanak mindent, tehát szívi csókdoslak, de inkább nem én fogom megtenni, hanem inkább a hasonszőrűek!


Felejts el, mert ha gondod van velem, akkor tényleg megkereslek!


Ez nem fenyegetés volt, csak úgy mondtam!

177. csikil4ny (válaszként erre: 176. - 31bc25d879)
2017. ápr. 21. 15:15

Nem fogtok tudni meggyőzni, mert minden döntés kérdése: hiába van millióegy netes társkereső, ha én nem megyek fel böngészni, mert van társam és azzal képzelem el a jövőmet.


Nem hiszek abban, hogy alkalom szüli a tolvajt, oda hajlam is kell!

176. 31bc25d879 (válaszként erre: 153. - Csikil4ny)
2017. ápr. 21. 15:04
Nem a net által lett több a csalfa ember, nő, férfi, hanem adva van a baromi nagy lehetőség. Ott a face, a társkereső oldalak, a chat oldalak, stb. Egy kattintás és elénk tárul a világ és minden területen. Igen, a csapodárságban is. Persze, hogy régen is voltak, de szerintem nem ilyen mértékben és ilyen gátlástalanul. Igenis a net kedvező színtere a flörtöléseknek, majdan a kapcsolatok rombolásának és szétszakadásának.
175. csikil4ny (válaszként erre: 174. - Massalhangzo)
2017. ápr. 21. 14:30

Persze, mert nagyon sokan nem hiszik el, hogy találnak számukra megfelelő társat, így azzal próbálnak meg párkapcsolatosdit játszani, aki horogra kerül.


Meg aztán tudni kellene, hogy ki illik hozzánk, de ha mi magunk sem tudjuk?

174. massalhangzo (válaszként erre: 170. - A03dd05915)
2017. ápr. 21. 08:45

szerintem sokan vannak, akik nem ferfit/not valasztanak maguknak, hanem kapcsolatot, es abba akarjak belepasszintani az adott ferfit/not. nem olyannak szeretik meg, amilyen, hanem a kapcsolati letet szeretik, es probaljak olyanra formalni a masikat, hogy passzoljon az elkepzelesekbe


ez pasiknal, noknel is van, de a noknel gyakoribb

173. gribedli*** (válaszként erre: 170. - A03dd05915)
2017. ápr. 21. 08:41

A férfiak sem mindig tudják, hogy mit akarnak, ők is sokszor szeretnék átnevelni a nőt. És ha nem megy, akkor marad a munkahelyi csajozás, de ezt nem mindig arra kell visszavezetni, hogy akkor az otthoni nem tett eleget. Hanem hogy a pasi is hülye és nem tud jól párt vâlasztani. Mert ha beismerné, hogy rosszul választott és benézte, akkor lenne benne annyi méltóság, hogy megmondja. Nem meri? Mert defektes.


Jessica jól leírta, szánalmasak ezek a fazonok, akik össze vissza csapkodnak, hogy nehogy lebukjanak mikor valaki belép, hogy nehogy észrevegyék, hogy épp mittudomén, társkeresőzött. Ha meg nyíltan teszi és otthon vàrják, az még szánalmasabb dolog, hogy még menőzik is ezzel. Nincs mit menőzni azzal, hogy nem áll a helyzet magaslatán mert döntésképtelen.


Egyedül a nyitott kapcsolatban élők kaphatnak felmentést mert náluk közös döntés, őszinte megbeszélés eredménye, teljesen az ő dolguk.

172. massalhangzo (válaszként erre: 168. - A03dd05915)
2017. ápr. 21. 08:37

pont nem a romantikarol szolt, amit irtam :D ha ket ember osszeillik, es megvan kozottuk az osszhang, szeretet, szerelem, akkor a teve elott tespedve, az agyban labkormot vagva, macinaciban fingva sem ereznek kesztetest arra, hogy ha egy ellenkezo nemuvel beszelgetnek neten, akkor nekialljanak flortolni :D


miert kellene, hogy minden beszelgetesbol flort legyen? nemcsak errol szol az elet, hogy kikezdeni, flortolni stb. nyilvan ha valaki egyedul van, es pasit/not akar fogni maganak, es e celbol kezd valakinek irogatni neten, az egeszen mas ugy

171. gribedli*** (válaszként erre: 169. - Jessica32)
2017. ápr. 21. 08:32

Minden szavaddal egyetértek, pontosan így van:)))


Persze, minden kapcsolatban vannak csiszolódások egymáshoz de ezt nem szabad összekeverni azzal,amikor valakik totál nem illenek össze és az egyik vagy a másik a fejébe veszi, hogy megváltoztatja a saját kényei szerint a másikat. Nem fog menni.


Ha megvan a keménymag, hogy a kardinális dolgokban nagy egyetértés van, akkor meg egyikük sem fogja kényszernek érezni, hogy ápolja, tegyen a kapcsolatért, mert könnyedén jön ez, hiszen már összeillenek amúgy is, és őt a másik így és így szereti.

170. a03dd05915 (válaszként erre: 169. - Jessica32)
2017. ápr. 20. 19:20

Mégis hány nő van, aki átnevelné a férjét!


Teljesen félreérted amit írtam. Nem azt mondtam, hogy adja fel magát bármelyik fél is a kapcsolatban.

169. Jessica32 (válaszként erre: 168. - A03dd05915)
2017. ápr. 20. 18:27

Az élet a párkapcsolatok terén romantikus regény. Én sosem megyek bele olyan beszélgetésekbe, ami kicsit is flört. A páromat szeretem, és nincs szükségem semmi ilyen baromságra, mert ezt annak tartom.

Mindent meg KELL tenni egy nőnek, hogy megtartson egy férfit? Micsodaaa? Egy nő adja önmagát, legyen önmaga, teljesedjen ki a személyisége, legyen hivatása, hobbija, élvezze önmagában is az életet, és akkor megtalálja a HOZZÁ ILLŐ Férfit. Akivel kapcsolatban nincs olyan, hogy valamit meg KELL tennie, hogy megtartsa, mert az a férfi önmagáért szereti és csak vele akar lenni. Nem egy nyomiról beszélek, aki önbizalomhiányos, és folyamatosan más nők megerősítésére van szüksége ahhoz, hogy felfogja, hogy lóg valami a lába közt, amit csak használni nem tud megfelelően :)

Ennek kell meglennie egy jó kapcsolatban. Úgy szeretni a másikat a "hülyeségeivel", ahogy van és nem arra törekedni, hogy megváltoztassuk.

Ha a másik nem felel meg, akkor hagyni elmenni szépen.

168. a03dd05915 (válaszként erre: 165. - Massalhangzo)
2017. ápr. 19. 23:27

Bocs, de azt hiszem mindig valami mást olvasol, mint amit írok. Nekem pedig se türelmem, se időm ilyen parttalan beszélgetésekbe belemenni.

Te magad mondtad, hogy férfi ismerőseiddel soha belese mentél olyan beszélgetésekbe,amelyeknek akár csak halvány közök is lenne a flörhöz. Akkor miről beszélünk?

Szép és fennkölt az, hogy "ket ember osszeillik, szeretik egymast, igazi tarsak", csakhogy az élet nem romantikus regény. Igenis, ha nem is minden nap, de kell valami pezsgés, valami új, valami meglepő minden párkapcsolatba.

"egy nonek mennyi mindent meg kell tennie, hogy megtartson egy ferfit. viszont nem?

De igen, viszont is. Egy szóval sem írtam azt, hogy egy férfinak ne kéne ugyan úgy dolgoznia egy kapcsolat fenntartásán.

"ha nincs meg kozottuk az, aminek lennie kell egy jo kapcsolatban"

Konkrétan? Mi az, aminek lennie kell egy jó kapcsolatban?

167. e8da813d29 (válaszként erre: 166. - Massalhangzo)
2017. ápr. 19. 21:54

Én úgy képzelem, hogy akinek nincs párja, az nem nos pasikkal flortolget itt-ott, hanem társkeresőn nyíltan társat keres :D

A párkapcsolatban élők pedig keresnek kisebb-nagyobb izgalmakat, persze csak addig menően, hogy nyugodt maradjon az életük amúgy :D

Addig nincs ezzel gond, amíg meg nem fogalmazódik valakiben, hogy vajon miért csinálja ezt a párja?

166. massalhangzo (válaszként erre: 162. - E8da813d29)
2017. ápr. 19. 21:45

azok mennek bele ilyen flortokbe, akiknel hianyzik valami. vagy maganyosak, es nincs parjuk, ezert akar egy nos pasi udvarlasa is belefer. vagy van parjuk, csak hianyzik reg a kapcsolatban valami fontos


foleg neten, mert irogatva annyira mas, mint szemtol szembe, barmi romantikat erzest belekepzeleghet valaki abba, amin nincs, csak eppen neki hianyzik ez.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook