Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért irkál neten más nőkkel egy házas férfi? Mi viszi rá ilyenekre? Sok kapcsolat megy így tönkre. fórum

Miért irkál neten más nőkkel egy házas férfi? Mi viszi rá ilyenekre? Sok kapcsolat megy így tönkre. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
495. 77Ancsi (válaszként erre: 493. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 21:12
Derültem , na csak sikerül leírni
494. 77Ancsi (válaszként erre: 493. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 21:12
Derültek
493. 77Ancsi (válaszként erre: 492. - Massalhangzo)
2017. ápr. 26. 21:11
Igen bár ő nem így fogalmazta meg de ez is benne volt rá ért ilyen szarságra , most meg én írogatok és ő főz 👍Persze ez nem ilyen vicces , de jót derültek a hozzá szólásodon🙂
492. massalhangzo (válaszként erre: 491. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 21:07

kicsit olyan a parod a sztoribol, mint egy unatkozo haziasszony, akinek nincs eleg elfoglaltsaga, es a neten el erzelmi eletet. rasozhatnal par feladatot :D


szerintem az a legduhitobb az ilyen sztorikban, hogy nyilvan te vegzed a dolgaidat, otthon, meloban, csaladdal, teszel-veszel, elsz, neki meg van ideje meg energiaja olyan netes noknek irkalgatni es szerelmet vallani, akivel lehet, szemelyesen osszefutva egy kavet se inna meg, mert ciki

491. 77Ancsi (válaszként erre: 490. - Massalhangzo)
2017. ápr. 26. 20:35
😂igen szombat este felrázta m a bulit egy kicsit az érzelmi skála mint egy izraeli bazár 😂
490. massalhangzo (válaszként erre: 489. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 20:10

szerintem ne kattogj azon, hogy miket leveleztek vagy mi van a novel. azert ez nem egy viszony volt. nagy valoszinuseggel azert levelezgetett vele, mert hianyzott a bizserges, intenzivitas erzesek teren, ami egy ismerkedessel jar. egy hosszu kapcsolatban azert hianyozni tud a szerelem. barmennyire jonak erezted a kapcsolatot, nyilvan atment mar megszokottba, ami lehet jo is. mindegy, hogy ki volt az a no, nincs jelentosege, mert inkabb a sajat hianyerzetet vetitette ra


most nem hianyolhatja az uj erzeseket a kapcsolatotokban :D

489. 77Ancsi (válaszként erre: 487. - 31bc25d879)
2017. ápr. 26. 19:23
Köszönöm , igen ezért van most itt velünk de sajnos a nap folyamán többször eszembe jut amit írt és még kismillió dolog amit már korábban leírtam - tényleg szereti? keresni fogja még? beszélnek most is? Persze a válasz mindenre a NEM,de ....ha a nővel eddig február óta hét 2-3 levél ment akkor most hova tűnt? Azért nem ír mert szólt neki:persze a válasz erre is a Nem ebből csak annyit akartam kihozni hogy ha ez nem múlik akkor nem élhetek úgy tovább hogy folyton ezen kattog ok mert már így is azt érzem néha hogy becsavarodok.Vannak olyan pillanataim amikor fizikai fájdalmat érzek ha bizonyos történészekre gondolok pl valamit csináltunk együtt március 10-én és ez a nő már megvolt😭
488. 77Ancsi (válaszként erre: 486. - Százas Evelin)
2017. ápr. 26. 19:14
Igen ezen is gondolkodtam már és ez is a bizonytalanságok egyik forrása : kell-e nekem lehetőséget adni ahelyett hogy tovább lépnék, de mivel még erősen indulat vezérelt üzemmódban vagyok ezért gondoltam hogy nem hozok még végleges döntést.Egyebekben nagyon köszönöm a hozzászólásaidat és ez meg most pont jókor jött , megint a gödör alján ültem 😔Ez most ilyen 😔
2017. ápr. 26. 19:09
Én - ha "csak" ennyi történt, van gyerek és egyébként szeretik egymást és a férj őszintén megbánta és még vannak érzelmek egymás felé - nem borítanék most. Most. De a következő alkalommal még ha a gyanú árnyéka felmerül, azonnal.
486. Százas Evelin (válaszként erre: 484. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 19:00

Ancsi, vigasztaljon a tudat, hogy neked legalább van választási lehetőséged, maradsz-e vagy szakítasz. Akit egyszerűen csak egy készhelyzet elé állítottak, az érezheti igazán hogy 'kihúzták a mátrixból" (ezt te írtad korábban és látod megjegyeztem, nagyon szellemes egy szólás).

A mostani helyzetedben meg befolyásoljon bármi csak a félelem ne, persze hogy tudnád kicsivel később magad értelmezni mint az ő felesége. Na és arra gondoltál már, hogy ami miatt most szenvedsz az egy simán, szépen kivitelezett kiugrás lehetősége is? Ami után eljő a szabadság.... Nem akarok cinikuskodni, főleg mert te aztán igazán nem tűnsz cinikusnak. Nade ez is lehet ám egy megfontolandó szempont. :-)

485. Százas Evelin (válaszként erre: 483. - 31bc25d879)
2017. ápr. 26. 18:43
Kösz. :-)
484. 77Ancsi (válaszként erre: 483. - 31bc25d879)
2017. ápr. 26. 17:06
Igen azért ha valaki érett személyiséggel rendelkező felnőtt akkor egy idő után( ha elgyászolta a veszteségét)biztos képes új életet kezdeni .Azonban ha valaki krízisbe van akkor abban az időszakban ezt nem így látja. Voltak pillanatok és még vannak is amikor én sem tudom értelmezni a saját magam csak az ő feleségeként.Valószínű én is túlélném azért ha különmennénk de most én még nem tudok dönteni ő meg "ragaszkodik" ,próbálkozik.
483. 31bc25d879 (válaszként erre: 482. - Százas Evelin)
2017. ápr. 26. 16:55

Tudom, hogy úgy értetted:)

És hát az életképtelenné válás a másik nélkül, nos már ez sem igazán jellemző korunkra. Legalábbis ritka mint a fehér holló és ez jellemző a 40-50-60 évet együtt házasságban töltő régi öregekre.

És igazad van én tuti nem kövezlek meg:)

482. Százas Evelin (válaszként erre: 479. - 31bc25d879)
2017. ápr. 26. 16:50

Azt a kifejezést leginkább csak arra értettem, hogy anno a házasságból valóban nemigen volt "kiút", és sokaknak kellett emiatt csendes elkeseredettségben töltenie az életét. Amilyen férj "jutott" hát olyan jutott....

Én is láttam persze szinte már szimbiózisban élő idős párokat is, még magázódókat is. :-) Az tényleg nagyon aranyos. Meg van benne valami arisztokratikusan archaikus, én pl. ennek az érzetnek a kedvéért szoktam időnként tréfásan magázódóba váltani, főleg olyankor, ha szemrehányást teszek de inkább csak ironizáló szándékkal. :-)

Azt nagyon szomorúnak tartom, hogyha egy valósággal "összenőtt" idős pár életbenmaradt tagja hamarosan szinte maga is belehal a bánatba. Tudom, rém megható is ez meg minden, de szerintem annyira azért senki ne szeressen mást hogy nélküle úgyszólván életképtelené váljon. Istenem, biztos többben meg fognak kövezni ezért. :-)

481. 31bc25d879 (válaszként erre: 475. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 15:50
Ez milyen érdekes, én mikor azt gondoltam, hogy egy bizonyos összeget csak magamra költök és megcsináltatom amit akarok, akkor 43-44 körül lehettem. Felvarrattam a szemhéjam és kétszer botox:) És ahogy jött úgy el is múlt ez az érzés. Úgy látszik minden nőnek eljön az az idő amikor úgy gondolja, hogy kell valamit tennie magával:)
2017. ápr. 26. 15:42
egy = ez
479. 31bc25d879 (válaszként erre: 470. - Százas Evelin)
2017. ápr. 26. 15:40

Nem tudom...ez a "betonba ágyazott házasság". Azért régen, illetve a mai idősebb korosztálynál még látni olyat, hogy ha az egyik meghal, kis idő elteltével hal a másik is. Mert, tényleg annyira szerették egymást. Nem akarnak, nem tudnak egymás nélkül tovább élni. Mennek a szeretett feleség/férj után. Manapság ritka valóban, mert váltanak a felek ami nem baj vagyis a fene sem tudja. Ezt mindenki maga tudja, maga érzi.


Egyébként (és ez most eszembe jutott, valahogy idevalónak érzem) amikor elkezdtem dolgozni akkor volt egy betegem, idős néni és a kórházi ágya mellett ült a férje fogta a kezét és magázták egymást. 50-60 év házasság után. Akkor még a magázásban ott volt a tisztelet, a féltés, a megbecsülés. (ön kedves Mária, maga aranyom...stb):). Azóta sem láttam ilyet.

Igaz egy 33 éve volt:)

478. f52a0b4925 (válaszként erre: 474. - Százas Evelin)
2017. ápr. 26. 15:15
Ja, ezt én pontosan tudom :) nem is feltétlen magamról beszéltem, de mivel átéltem ilyen időszakokat, emlékszem hogy az agyam nem akarta akkor... azért mostmár könnyebb, hogy több minőségi időt tudunk együtt tölteni.
477. 77Ancsi (válaszként erre: 476. - Százas Evelin)
2017. ápr. 26. 14:03
Igazad lehet, valószínűleg azért nem hivatkoztam arra hogy neki szeretnék tetszeni, mert ő mindig azt mondogatta hogy úgy szeret ahogy vagyok , nem úgy látott ahogy én éreztem magam és nyilván neki is akarok tetszeni csak nem mondtam 😔
476. Százas Evelin (válaszként erre: 475. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 13:57

Dehogynem kellett volna. Egy nő az mindig adjon magára. A tetoválás nekem ugyan furi kicsit de ez itt nem mértékadó, lényeg hogy te csinosabb vagy mint valaha. A részedről ez a hirtelen jött csinosodási szándék lehetett viszont esetleg félrevezető, "gyanúkeltő", hátha - a férjed szerint - te ezt valaki másnak a kedvéért csináltad, nem csakúgy a magad tetszésére. Ez esetben a reakciója viszont inkább bosszús kiegyenlítési szándék lehetett. (Nade miért nem mondtad neki inkább azt, hogy pont neki akarsz ezzel jobban tetszeni?)

Azon pánikolt volna be, hogy egy bombázónak álcázott feleségnek ő már úgyse fog kelleni? Hát ezt tényleg nektek kettőtöknek kell megbeszélnetek. Sok sikert hozzá. :-)

475. 77Ancsi (válaszként erre: 473. - Százas Evelin)
2017. ápr. 26. 13:34
Bennem is felmerült hogy ez valamiféle pánik ha nem is kapuzárási :most próbálunk sokat beszélgetni és a beszélgetés során elmondása hogy az elmúlt 3-4 hónapban elbizonytalanodott mert azt làtta hogy én változom(erre nekem volt igényem magam miatt)lefogytam kb 8 kilót , tele tetováltattam az egész hátam és szerinte csinosabban öltözködöm mint előtte, én emlékszem hogy amikor elindult ez akkor én elmondtam neki a motivációkat- 40 éves leszek pár hét múlva sok időt és energiát fordítottam másokra mind a munka mind a magánélet terén így úgy éreztem hogy most magammal is törődn kell , de mostmár nem tudom lehet nem kellett volna ?
474. Százas Evelin (válaszként erre: 471. - F52a0b4925)
2017. ápr. 26. 13:19
Pankrisz, vigyázz mert ez elég ingoványos talaj. Ha túl sokszor vársz el megértést az egyébként nagyonis indokolt fáradtság stb. miatt, a férfi eléggé csalódott, sértett, még akár dühös is lehet, de ha tényleg megértőnek mutatkozik akkor is ellaposodhat, lassacskán kiüresedhet a kapcsolat. Na persze ezt belátva, és ilyesmiktől óvakodva fáradtan és ráhangolatlanul is belemenni - az meg maga a színtiszta megalkuvás, - szintén kapcsolatromboló tényező. Nagyon pesszimista lennék, ha ördögi kört látnék ebben, létezik azért talán nemegy jó áthidalás. Pl. szándékos szabadidő teremtés, amikor férfi-nő egyaránt ellazulhat és napi gondoktól mentesen együtt lehet. Vagy pl. olyasfajta szex igénylése (időnként) aminek legalább az eleje "relax"... :-)
473. Százas Evelin (válaszként erre: 472. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 12:53
Ancsi, ha a kapuzárási pánikot (ami vélhetőleg majd mégcsak több évvel ezután jön) is sikerült megúszni valahogy, akkor azért már jóval nagyobb az esély az "örökkévalóságra". :-)
472. 77Ancsi (válaszként erre: 470. - Százas Evelin)
2017. ápr. 26. 12:37
Igen most azon vagyunk ( én még bizonytalanul ,de igyekszem)hogy helyre hozzuk. Próbálom úgy mérlegelni hogy mi ez a sztori az elmúlt húsz évhez képest,csak még nagyon fáj .sokat segít, hogy itt beszélhetek róla.A férjem pedig igen , olyan ember akiben nagyon sok érték van .Ami viszont sokat segítene ha esteleg valaki feltöltése ide mégis valami "biztosítékot " az örökkévalóságba.🙂De ez sem tuti mert pillanatnyilag nem tudom ezt szebben megfogalmazni mind a ketten nyomrultúl vagyunk ,ő meg próbál most mindent elkövetni azért hogy én ne érezzék így.
471. f52a0b4925 (válaszként erre: 469. - Gribedli***)
2017. ápr. 26. 11:09
Tökéletesen igaz szerintem is. Ezért nem megy, amikor az ember lánya agyilag nincs ráhangolódva, mert jár az agya ezer más dolgon épp, meg hogy mit főzzön, meg mit kell még elintézni, befizette-e a gyerek úszóleckéjét, álmos, fáradt stb. Ilyenkor az érintés akár kellemetlen is lehet, mert nem indul be a láncreakció.. Ezt értik meg nehezen a férfiak, akiknek szerintem ez nem akkora probléma.
470. Százas Evelin (válaszként erre: 464. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 11:05

Bizalmi válság keletkezett, de még az adott kapcsolaton belül. Sajnos ez is valóságos kis dráma tud lenni az érintettek életében, de van egy mégnagyobb dráma is, az hogy életreszóló köteléket manapság már inkább csak a vérségi kapcsolatok jelentenek, a társas együttélések viszont rém törékenyek. Nem mintha a nagyszüleink betonbaágyazott házasságai idején boldogabb lett volna az élet, túl sokaknak jelentett az inkább csendes belenyugvást, vagy elkeseredettséget. Most nem kell semmibe sem belenyugodni, tovább lehet lépni, egész nyugodtan újra és újra. :-) Biztosíték viszont egyszerűen nem létezik semmiféle társas kapcsolat örökérvényűségére nézve.

77Ancsi, a pillanatnyilag kisiklott, pillanatnyilag értékvesztett kapcsolat helyett nézd most inkább magát az embert (a férjedet).

Hazudott és csalt, de bizonyára nem alapvetően hazug és csaló. Hibázott, és ezek a dolgok csak annak a hibának a hozadékai, tartozékai voltak.

Ha van a saját személyiségében annyi érték, amitől ő valóban egy értékes ember, akkor talán érdemes ragaszkodni hozzá. Ő épp azt bizonygatja most, hogy a maga részéről ragaszkodik hozzád. :-)

A bizalom olyasmi amit nem kiérdemelni szoktak, azt mindig meg kell előlegezni. Csak rajtad múlik, kinek előlegezed, inkább később egy idegennek, mint most (immár akár már másodjára) a férjednek? Én úgy érzékelem, van a kapcsolatotokban még annyi kraft amivel tovább lehet lépni, persze lehet hogy tévedek. Biztosíték mindenesetre akkor se lesz az örökkévalóságra. Bármikor jöhet egy újabb zátony. Én is elég sokszor zátonyrafutottam már, túl lehet élni egyébként azt is. :-)

469. gribedli*** (válaszként erre: 451. - Syria)
2017. ápr. 26. 09:48
De az orgazmus is az agyban keletkezik, szóval akárhogy is nézzük, agy nélkül nem fog semmilyen impulzus érkezni a csiklóba sem. Egyik nem létezik a másik nélkül. Ha kómában vagy, nem tudsz elélvezni mert hiányzik egy láncszem:)
468. e8da813d29 (válaszként erre: 462. - Fc05b4bfbb)
2017. ápr. 25. 22:41

Gondolkodtam és arra jutottam, hogy nem feltétlen IQ kérdés ez.

Hanem az is lehet, hogy a megcsalt fél nem tud elszakadni érzelmileg, és reménykedik az ujrakezdesben mégis.

Így viszont nem célravezető, ha ellenségesen viselkedik.

467. a03dd05915 (válaszként erre: 464. - 77Ancsi)
2017. ápr. 25. 22:02

Csak pozitívan!:) Az okos dolog, hogy nem konkrétan az esetről beszéltek, hanem az odavezető okokról.

Azt hiszem ehhez szinte újra meg kell ismernetek egymást, jobban megnyílni a másik előtt.

Add meg neki az az "ajándékot", bízz benne!

466. a03dd05915 (válaszként erre: 451. - Syria)
2017. ápr. 25. 21:51

Köszike!:D Hogy te ebben is milyen felvilágosult vagy! Nagy szükségünk lenne még több ilyen elmére!:D

Sajnos, vagy sem, nálam sosem ott lent kezdődik a szex, hanem agyban.

Persze vannak olyanok is, akik csak szétdobják magukat, nem igénylik ezt a fajta izgalmat.:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook