Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért irkál neten más nőkkel egy házas férfi? Mi viszi rá ilyenekre? Sok kapcsolat megy így tönkre. fórum

Miért irkál neten más nőkkel egy házas férfi? Mi viszi rá ilyenekre? Sok kapcsolat megy így tönkre. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
525. Nefelecs (válaszként erre: 37. - Gabbbicica)
2017. jún. 11. 20:49
Igaz így gondolom én is.
524. Nefelecs (válaszként erre: 26. - E8da813d29)
2017. jún. 11. 20:46
Igazad van. Engem nagyon bosszant mi a fracot irogat "idegen"nöknek kétértelmű üzeneteket.
523. massalhangzo (válaszként erre: 521. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 16:52

en ugy gondolom, hogy nem egyszer tette meg, es meg fogja meg sokszor, csak nem biztos, hogy mindig ilyen formaban. ugy ertem, nem mindig mas nokhoz kozeledes a forma, van peldaul a pia is, az apatia, a masik hanyagolasa stb.


ha csak par eve lennetek egyutt, azt mondanam, ugyis majd ejteni fogod, mert elmegy addig, amit mar nem toleralsz, meg ha szereted is, de mar nem viselned el. de mivel 20 eve vagytok egyutt, az azt jelenti, hogy te jol viseled, toleralod az ilyen jellemu ferfit, es nem zavar a gyengesege, es hogy nem egyenrangu tars


igazabol sok minden mulik azon, mennyire gyava vagy bator. ha elobbi, akkor lehet, hogy konkret megcsalasig nem megy el, de mindig szuksege lesz ilyen kiterokre. ha batrabb, akkor siman viszonyozik is


tudom, hogy nem ezt akartad hallani, de igazabol erre a tipusra ez jellemzo. mas tipus az nem vadaszgat nokent a neten, hogy valaki ertse meg es hallgassa meg ot, es szeresse, mert tavol all totalisan a jellemetol. el van foglalva a sajat celjaival, hivatasaval, csaladjaval, vagy ha hianyerzete van, max. szexpartnert keres direktbe

522. csikil4ny (válaszként erre: 519. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 16:45

Mondogasd neki ezeket gyakran.


Igazából érzed te is, hogy tőled független a bizonytalansága.

521. 77Ancsi (válaszként erre: 520. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 16:38
Remélem ha jobban oda figyelek rá,az érzelmi szükségleteire akkor ilyen többet nem lesz,vagy te úgy gondolod ,hogy ha egyszer megtette ...?Ő pont így érzi ahogy leírtad ,hogy kevés de ez nem így van ha így lenne nem lennénk együtt már 20 éve
520. massalhangzo (válaszként erre: 517. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 16:33
azert van ez igy, mert a hatarozott, celtudatos emberkek, akiknek megvan a helyuk a vilagban es a sajat eletukben, azt feltelezik, hogy a masik sem jar sumakolva, mert nincs ra oka, sot egy ilyen ferfi jobban becsul egy ilyen not, mintha valami tutyimutyi mariskaval lenne. a valosagban azonban pont azert (megint bocsi), mert egy ilyen ferfi keves egy ilyen nohoz, szinte mindig megtortenik ez, hogy mas noknel probalkoznak. nem akarlak elkeseriteni, de ez nagyon altalanos, es kivedhetetlen. kiveve, ha atmesz rendori szigorba es ellenorzesekbe, de olyan kapcsolat meg nem sokat er
519. 77Ancsi (válaszként erre: 518. - Csikil4ny)
2017. máj. 8. 16:29
Nagyon ügyes a hétköznapi praktikus dolgokban és ezekben nagyon precíz is (amikben én nem vagyok otthon),nagyon türelmes nyugodt természetű amit csodálok néha, mert én nem ilyen vagyok, és nagyon jó apa,aztán még sorolhatnám mert a problémák mellett én úgy gondolom,hogy ő egy értékes ember és fontos nekem,nem véletlenül vergődtem ennyit az elmúlt hetekben :(
518. csikil4ny (válaszként erre: 517. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 16:23
Mi az amiért felnézel rá?
517. 77Ancsi (válaszként erre: 515. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 16:18
:D :D :D Igen valahogy így van ez ,bár én elég sokszor hordok szoknyát :D :D :D de az tény, hogy határozottabb vagyok ...eddig ez rá nem volt jellemző sőt ,ha nagy értékű fogadást kellet volna kötni,hogy ő vagy én biztos ,hogy nem őt mondtam volna és látod :)
516. 77Ancsi (válaszként erre: 514. - Csikil4ny)
2017. máj. 8. 16:13

Nem ,ezt rosszul érzed csak ha iszik és ez engem zavar akkor őszintén elmondom neki amit gondolok ,de soha nem vettem még ki e kezéből a poharat ,nem

hoztam kellemetlen helyzetbe mások előtt és nem utasítottam ,hogy márpedig nem iszol.

próbálok vele beszélgetni erről a témáról,persze nem akkor amikor épp ivott ,hanem másnap mert akkor semmi értelme.

515. massalhangzo (válaszként erre: 512. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 16:09
sok ilyen paros van, bocsi ha sarkalatosan irom le, de a puhapocs es a nadragos noci :D ugy ertem, se a masik, se a sajat magunk jellemen nem tudunk valtoztatni, es ha nalatok ez a szerep, akkor ez van. az ilyen ferfiak sajnos hajlamosak arra, hogy mas noket keresgeljenek, akiknel mas szerepben tetszeleghetnek es nem is nagyon akad az eletukben semmi, ami annyira fontos lenne (hivatas peldaul). annyit tehetsz, hogy szigoruan fogod a gyeplot es idonkent a kormere nezel
514. csikil4ny (válaszként erre: 512. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 16:07
Ne haragudj, de az ahogyan írsz olyan, mintha utasítanád a férjed, hogy hogyan kell élni. Megértésről, párbeszédről nagyon nem írsz. Lehet ez most csak a dühöd miatt érezhető, de lehet, hogy a mindennapjaitokban is te vagy otthon a főnök?
513. 77Ancsi (válaszként erre: 511. - Csikil4ny)
2017. máj. 8. 16:06
kb két éve télen ha leállnak a munkával akkor sűrűbben fogyaszt alkoholt,ezt az időszakot nehezen és szóvá is teszem ha úgy érzem,hogy túlzásba esett,ha iszik mintha nem ugyanaz az ember lenne
512. 77Ancsi (válaszként erre: 509. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 16:03
Igen ez valószínű így van nem független ,azt meg tudom hogy tisztában volt vele hogy a férjemnek családja van,mert tulajdon képen erről szólt a dolog leírta neki milyen nyomorultul érzi magát és megtámogatták egymás lelkét -kicsit olyan mintha a pszichiátria folyosóján találkoztak volna.Azt is jól látod ,hogy a férjem nem egy spártai :) A dühömet a férjem irányába adtam ki engem ebben a sztoriban ő érdekelt igazán a másik fél nem ,mivel úgy gondolom a hűség nem egy érzés hanem egy döntés és a férjem hozott egy agyon markáns döntést amikor emailezésbe kezdett egy másik nővel..Remélem tanult belőle...én minden képen tanultam és ez befolyásolni fogja a kapcsolatunka a jövőben.
511. csikil4ny (válaszként erre: 510. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 15:53

Anyum egyáltalán nem viselkedett úgy (szerintem egyáltalán meg sem fordult a fejében) , viszont apám kisebbrendűségi érzése az évek során egyre mélyült. Nem tartom szerencsésnek ezt a felállást.


Mióta vannak alkohol problémái? Te hogy viseled?

510. 77Ancsi (válaszként erre: 508. - Csikil4ny)
2017. máj. 8. 15:49
Igen ez így van sajnos ,ezzel viszont nem sok mindent tudok kezdeni ,igyekszem nem "felsőbbrendűként" viselkedni :)
509. massalhangzo (válaszként erre: 507. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 15:48

en csak arra probalok ravilagitani, hogy a no nem fuggetlen, akkor egy kaptafa a ferjeddel, folos biralni :D ha pedig fuggetlen, nyilvan a ferjed hantazott neki eleget


tudom, hogy ilyen helyzetben ki kell adni a duhot, es a harmadikat szidni, de talan nem veletlen, hogy nalad nem bukkant fel egy harmadik, nem?


a parod eleg gyenge jellem, annyit tehetsz, hogy ezt elfogadod, bar gondolom, ez igy is mukodott. leszamitva a no temat, amit remelhetoen hanyagolni fog

508. csikil4ny (válaszként erre: 506. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 15:41
Ha már felhoztad a pénzkérdést, akkor az is gond lehet. Nagyon nehezen kezelik ezt a férfiak, főleg úgy hogy mi is "felsőbbrendűnek" érezzük magunkat. Nagyon kevés kapcsolat bírja ki, ha az egyik fél kisebbrendűnek érzi magát. Függetlenül attól, hogy vélt vagy valós a sérelmei.
507. 77Ancsi (válaszként erre: 505. - Massalhangzo)
2017. máj. 8. 15:29
Ó nem csak próbálom,bírálom is ,de nem csak őt a férjemet is nem véletlenül írtam ,hogy mindenkinek jogában áll elhanyagoltan érezni magát, de tisztességesnek lenni is ő pedig nem volt az ,nagyon nem....
506. 77Ancsi (válaszként erre: 504. - Csikil4ny)
2017. máj. 8. 15:25
Szia ,igen időszakosan volt, szezonális a munkája + én vezető beosztásba dolgozom és jóval többet keresek ,amikor nem dolgozik és itthon van akkor segít itthon,de ez e gy férfit "kiherél".Igen alakul a dolog ,nagyon igyekszik.
505. massalhangzo (válaszként erre: 502. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 14:54

probalod a not biralgatni, pedig itt a parod a ludas. a no nem is biztos, hogy tudta, hogy a parod fuggetlen, vagy eloadta neki a nagy szarokat otthon. igy szokott ez lenni. nem nagyon szoktak leallni a nok apolgatni, patyolgatni valakit meg netes kapcsolatot kialakitani, ha az ugy adja elo magat, parja van, szereti, nem keres mast, nem akar mast stb.


talan arrol kene elgondolkodni, hogy annyira megsincs rendben otthon minden, ha a parod depresszios, pias, es vajon miert nem veled akarja ezeket megbeszelni es egyaltalan rendbe tenni magat. az nem mentseg, hogy unalombol mas nokkel kezd ki

504. csikil4ny (válaszként erre: 502. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 13:02

Nem hiszem, hogy a hölgy személyiségével lenne gond, inkább naívitás, tudatlanság. De akár kereshetett párt is... De abban maximálisan egyetértek, hogy veszélyes a laikus terápia. A férjed részéről ez talán nem is hiba, hanem segélykérés. Nem?


Jól értem a párodnak vannak alkohol gondjai? Alakul?

503. a03dd05915 (válaszként erre: 502. - 77Ancsi)
2017. máj. 8. 12:50
👍
502. 77Ancsi
2017. máj. 8. 11:36

Tudom,hogy nem én indítottam ezt az oldal de még is egy kicsit a sajátomnak érzem mivel pár hete én is megosztattam itt a történetemet .Nem biztos ,hogy a végkifejlet sokakat érdekel ,de azért elmondom ,főleg azok miatt akik a hozzászólásaikkal ,jelekkel,privát üzikkel segítséget nyújtottak: miért levelezett mással? Mert nem beszélgettünk, én elkezdtem változni ő meg elkezdett elbizonytalanodni bennem , a kapcsolatunkban,abban hogy ő fontos számomra és ezért elkövetett egy óriási hibát mással kezdett beszélgetni és eljátszotta a bizalmat ami eddig feltétel nélküli volt.Nagyon sokat gondolkodtam azon ,hogy vezet-e innen vissza felé út és úgy döntöttem ,hogy bár nagyon megbántva érezem magam,de adttam egy "ajándékot " a férjemnek egy lehetőséget ,nem arra hogy a régi életünket éljük hanem hogy ebből felépítsünk egy új kapcsolatot.Nem egyszerű de talán menni fog mert ő nagyon akarja és én hát én is.... ajándékot vissza venni nem illik :) Tanulsága még a történetnek: akivel levelezett a Szabolcs Szatmár Bereg megyei Kitti névre hallgató "akárki " aki egy olyan oldalon talált rá ahol ő a gondjairól írt ,téli deprsszió,alkohol gond stb ,és hát elkezdte őt "gyógyítgatni"-ez nagyon veszélyes dolog azt hiszem több száz kilóméter távolságból ismeretlenül tanácsokat adni és manipulálni nem egy egészséges személyiségre vall és az sem normális ,hogy ez a Kitti egyik héten még odaadó terapeuta és "érzelmei" vannak a másik héten pedig huss eltűnik az éterből.Ez pedig azért baj mert veszélyes dolog emberek érzelmeivel játszani,az ilyen nő ha kikap egy egyedülálló valóban depressziós illetőt és egyszer csak eltűnik akkor akár vissza fordíthatatlan dolgokat is előidézhet,ez nem játék.


Úgyhogy csak óvatosan az internetes önjelölt pszichológusokkal.Beszélgessetek sokat a társatokkal egymással,egymásról és persze személyesen.Ja és írjatok az oldalra mert van itt még olyan hölgy akinek szüksége van arra ,hogy megtámogassák és segítsék mert hasonlót él meg.


Mindenkinek jogában áll boldognak szomorúnak ,elhanyagoltnak érezni magát ,de tisztességesnek lenni is és az érzelmi megcsalás ugyanúgy fáj mintha az ember párja félre k.....

2017. ápr. 27. 15:25
Szerintem ebből még szerelem lesz;)
500. 77Ancsi (válaszként erre: 499. - Gribedli***)
2017. ápr. 27. 12:08
Köszi 🙂
499. gribedli*** (válaszként erre: 475. - 77Ancsi)
2017. ápr. 27. 11:41
Mièrt ne kellett volna törődni magaddal? Szerintem jól tetted, ha te ezt szeretted volna.
498. Hedi13
2017. ápr. 27. 08:35
Nem olvastam el a sok hozzászólást. Mi visz rá? Talán boldogtalan, megkeseredett. Egy házasságból, ahol gyerekek is vannak, meg hitel, nem lehet csak úgy kilépni. Sokan szenvednek benne. Kiszeretnek a másikból, de nem tudnak kilépni a kapcsolatból. Aztán persze van az a fajta is, aki amúgy is megtenné.
497. 77Ancsi (válaszként erre: 496. - F52a0b4925)
2017. ápr. 26. 21:48
Jövök meg alapvetően egy jó humorú embernek tartom magam és szeretek nevetni is, de ez mostanában ( a mai napig ) elmaradt
496. f52a0b4925 (válaszként erre: 495. - 77Ancsi)
2017. ápr. 26. 21:37
Látod ha rossz a kedved gyere ide vidulni :-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook