Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Titkos napló feltörése fórum

Titkos napló feltörése (beszélgetős fórum)


26. Hoxa
2017. ápr. 18. 11:00

Másik böngésző. Opera pl. nem írja. ;)


Ha átállunk majd https-re, akkor eltűnik, de még dolgozunk, nem egyszerű, mert a mi oldalujk régi.

25. globus (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2017. ápr. 17. 08:35
Erről jut eszembe: Az "Ez a kapcsolat nem biztonságos. A megadott bejelentkezések kompromittálóak lehetnek. Tudjon meg többet" üzenet kikapcsolható? Felhasználónév és jelszó mezőben kattintgatásokkal ki lehet kerülni, de ha véletlenül sikerül belekattintani, akkor rendszeresen bevisz az erdőbe :)
24. l.luiselotte (válaszként erre: 21. - Hoxa)
2017. ápr. 16. 22:43
kösz szépen.
23. trapiti (válaszként erre: 22. - Hoxa)
2017. ápr. 16. 22:15

EZ azért jó :)


Annyi kicsit furcsa hogy annak a térképnek a kódját már régen kivettem, azért nem is gondoltam rá hogy az lehet. Nem volt már egy jó ideje megjelenítve mert mobilon nem is jelent meg jól.

22. Hoxa
2017. ápr. 16. 22:13
Szóval, mindenkinek írom: nem volt naplófeltörés, nyugi :)
21. Hoxa (válaszként erre: 17. - L.luiselotte)
2017. ápr. 16. 22:11

Nincs titkos kód :)


A kód a html kód, amivel külső oldalakról tesztek be képeket például.


Titkos csak a napló volt, azaz korlátozott, engedélyhez kötött olvasási jogokkal ellátott, nem sima. Államtitkok nélküli :))))

20. trapiti (válaszként erre: 18. - Hoxa)
2017. ápr. 16. 22:10
Ja, értem, köszi :)
19. trapiti (válaszként erre: 17. - L.luiselotte)
2017. ápr. 16. 22:10
Kinézet és egyéb beállítások menüpontban, az "ezt kell tudni a naplóról" mezőbe írhatsz szöveget, vagy tehetsz be pl. képet de html kódba ágyazva kell beilleszteni. Ha ez a kód hibás, egy hibaüzenet jön.
18. Hoxa (válaszként erre: 15. - Trapiti)
2017. ápr. 16. 22:08

Ez egy ártalmatlan látogatói térkép kódja. A logok szerint eddig is ott volt neked, csak a ma beírt ellenőrzés miatt eddig a térképet láthattad, most meg csak a kódját. A linkben nincs http.


Ergo nem volt feltörési kísérlet, a kódban eddig is volt hiba, csak eddig nem ellenőriztük, csak megjelentettük a kód eredményét. Most pedig a hibás kódot írjuk ki helyette.

2017. ápr. 16. 22:05

Lehet hogy hülye vagyok. Általában titkosak a naplóim, de van 2 nyilvános, régiek már, több évesek. Semmi probléma velük, ma is szépítgettem, bővitgettem őket, de nem tudom, hogy miről beszéltek.

Mi az a titkos kód, mikor kapja a naplóiró, hol látszik ? én ilyennel nem találkoztam, de gondolom hogy egyelőre nem baj, ha a naplóvezetéssel nincs probléma.

És egyáltlán hol van a napló fejléce? a cim körül, hogy pld. " Mit főztem "? tájékán kellene keresnem ?

16. trapiti (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2017. ápr. 16. 22:04
Titkosnak hívják. Nem a bankszámlánk elérhetőségét tárolom benne ;) Csak annyit jelent hogy jelszóval védett ill. nem szabadon hozzáférhető. Kb. mint egy blog amit regisztrációval olvashatsz. Nyilván nem államtitkokat tárolok benne...
15. trapiti (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2017. ápr. 16. 22:02

Már jeleztem közben.


A naplóm évek óta változatlan fejléce helyén hibaüzenet jelent meg, és a beállításoknál a kódban egy oda nem való plusz részt találtam amit nem én tettem bele.

14. trapiti (válaszként erre: 13. - Hoxa)
2017. ápr. 16. 22:00
Most küldtem át. :)
13. Hoxa (válaszként erre: 11. - Trapiti)
2017. ápr. 16. 21:59
Lementetted?
12. Hoxa (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2017. ápr. 16. 21:58

img5.fotos-hochladen.net


Rendszeresen hibás. Http:// nélkül van a kódban, így másoljátok egymásnak.

11. trapiti (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2017. ápr. 16. 21:57
Ugyanaz a kód van a fejlécemben évek óta, változatlanul, ami eddig is jó volt, most is jó (miután töröltem ami nem oda való). Oda került be most egy plusz kódrészlet amitől hibás lett.
10. Hoxa (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2017. ápr. 16. 21:56
Ha sok ilyen hibás kódot rakott ki valaki, akkor folyamatos hibára futott a naplója megtekintése a szerveren, ezért kellett rá írnunk egy ellenőrzést. Sok naplót érinthet, de oda kell figyelni, ha html kódokat tesztek be, hogy az helyes legyen, ne okozzon problémát.
2017. ápr. 16. 21:53
Most néztem a nem titkos naplómat, és ott is változás történt, mivel nem látom a napokban kapott képeket.
8. bnedora (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2017. ápr. 16. 21:52
Egyszerre írtunk Hoxával:-)
2017. ápr. 16. 21:51
Hogy vetted észre, és jelezted-e a Moderátornak v. Hoxának?
6. Hoxa
2017. ápr. 16. 21:50
Mi építettünk be egy plusz ellenőrzést a hibás html kódokra, ha erre gondolsz. Ez nem feltörés, vagy támadás, csak annyit jelent, hogy a fejlécben lévő, általad berakott kódban lehetett hibás img src hivatkozás, amiből hiányzik a http vagy https.
5. sanyinak (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2017. ápr. 16. 21:49
Én ezt eleve nem értem. Ha egy napló titkos, akkor mit keres az interneten!?
4. júliusi (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2017. ápr. 16. 21:40

Ezt hogy vetted eszre,v kaptal rola ertesitest?

Csak kerdem.

Amugy van valaki,aki ismer teged,es konkretan kivancsi lehet,mit irsz oda?

2017. ápr. 16. 21:39
Ezt, hogy vetted észre?
2017. ápr. 16. 21:28
Ez nagyon durva.
2017. ápr. 16. 21:21
Más is tapasztalt ma ilyesmit? Ma délután valaki megpróbálta feltörni a naplómat, a fejléc html kódjába írtak bele egy hibás kódot. Hogy ez célzott vagy többeket érintő véletlenszerű támadás volt nem tudom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook