Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Gyomorégés ellen terhesség alatt

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Terhesség » Egészség, ápoltság, Panaszok, változások
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. babyapocakban2017-04-20 09:32
Ha a vége felé van, akkor már sok mindent nem lehet csinálni, az már a nyomás miatt van.
(válasz Leoborta 9. hozzászólására)

11. babyapocakban2017-04-20 09:31
:) Ez érdekes. Végülis minden népi megfigyelésnek van alapja!
(válasz Vi68 10. hozzászólására)

10. Vi682017-04-19 22:21
Nekem bejött a gyomorégés nagy haj. Négy gyerekemből annál a kettőnél égett a gyomrom, akik nagy hajjal születtek.Vízszintesben nem tudtam lenni a gyomorégés miatt.

9. Leoborta2017-04-18 07:27
Csinálhattam bármit, nekem úgy égett, mit a pokol tüze. Megszültem, egy csapásra elmúlt.

8. M0ncsa2017-04-15 22:20
A felsoroltak kozul engem egyik etel sem zavart, bezzeg a gabonakbol keszult etelek... Azoktol a mai napig "elkap" a reflux. Kiiktattam minden tesztafelet, kenyereket, satobbi, utana nyugodtan lehetett ketpofara zabalni a gyumolcsot, zoldseget, hust.
Szodabikarbonatol ova intettek, de nekem a nehez pillanatokban csak az segitett (amig ra nem jottem, mi okozza, ugye...)
(válasz babyapocakban 1. hozzászólására)

7. HDiana902017-04-15 20:47
Nekem engedte a dokim de amellett se tudtam aludni a terhességem utolsó 8-10 hetében.
(válasz Channa* 5. hozzászólására)

6. elemző2017-04-15 16:04
Én még egyszer se próbáltam a szódabikarbónát, ha gondom volt, akkor az aloe vera mindig segített.Ezt tán a doki tudná megmondani.
(válasz Channa* 5. hozzászólására)

5. Channa*2017-04-15 15:33
És vajon a szódabikarbónát lehet ilyenkor? Mert én így nem terhesen azt szoktam....
(válasz elemző 4. hozzászólására)

4. elemző2017-04-15 15:28
A savlekötőket is érdemes nagyívben kerüln, mert elég sok káros mellékhatásuk van. A stabilizált natur aloe vera ital viszont jól jön ilyenkor és még egyébként is hasznos.

3. HDiana902017-04-15 14:28
A lista egész jó amit érdemes kerülni, ennek ellenére többször keltem fel úgy éjjel, hogy a torkom marja valami.. kegyetlen. Most is előjön, pedig abban bíztam második terhesség alkalmából megúszom. Nem így lett. Első körben a kajára figyelek, aztán jöhet a rennie, de van mikor még az is kevés.. megoldás pedig egyedül az idő, majd a szülés.
Ja, a fiamnak alig volt haja mikor született. :)

2. Channa*2017-04-15 13:27
Nekem is sokat égett a gyomrom és mindenki azzal riogatott, hogy nagy haja lesz a gyerekemnek. Nekem nem tetszenek a hajas babák, így nagyon aggódtam:)
'Szerencsére' egy golyófejű babám lett:DDD
A gyomrom azért égett, mert ugye a baba nyomta felfelé a gyomromat. Én ilyenkor sajtot ettem, a mi időnkében még nem lehetett mindenféle gyógyszert kapkodni, max. orrcsepp.

1. babyapocakban2017-04-15 09:08
Sok nőt kínoz a gyomorégés a várandósság alatt, vannak, akiket ekkor először életük során. Önmagában ártalmatlan folyamat ugyan, de a következményei nagyon kellemetlenek és nem tesznek jót az általános közérzetnek. Íme néhány tipp és trükk a túléléséhez :)