Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cyclotest (10-es) terhességi teszt vélemény?! fórum

Cyclotest (10-es) terhességi teszt vélemény?! (beszélgetős fórum)


6. zsanci79 (válaszként erre: 4. - Mutymurutty)
2017. ápr. 15. 09:39

Menj el vervetelre az a biztos.

En pont most nagyon orultem. 10.dpo-tol erosodtek a tesztjeim. A prefictor early es a 25os facalle is lathatoan pozi volt mar. Aztan 14dpo-n vv, 48.3 hcg, akkor mar tudtam ez nem lesz jo. Tesztjeim minimalisan, de halvanyodnak.

Soha tobbet nem tesztelek elobb, mint a nem vart. Akkor igen, ha pozi akkor vv, majd ket nap mulva ujra. Ez a kegbiztosabb es még a legolcsobb is!

5. Adry1985 (válaszként erre: 4. - Mutymurutty)
2017. ápr. 14. 16:04
Próbálkozz normál 25-össel szerintem. Ha van baba, megmutatja egy kis késésnél. Nekem a nem várt napja előtt megmutatta a 25-ös, halvány pozi lett.
4. mutymurutty (válaszként erre: 3. - Adry1985)
2017. ápr. 14. 09:17

Én pont az ellenkezőjét olvastam róla.


"Szerintem totál megbízhatatlan teszt. 10- esnek írják, ehhez képest full negatív lett ugyanabból a vizeletmintából amiből a 25- ös X-epil már halvány pozitív."

Egy másik oldalon szinte ugyan ez a vélemény...

3. Adry1985 (válaszként erre: 2. - Mutymurutty)
2017. ápr. 14. 08:21

Én azt gondolom, hogy a 10-es érzékenységű teszteknél (és nem csupán erről a márkáról beszélek) azért van sok negatív vélemény, mert ugye ezek a tesztek annyira korai terhességet is kimutatnak még a menzesz előtt, ami sajnos utána elmegy egy menstruációval, mert nem tapad meg. Ekkor jön a vélemény: "fals pozitív volt a tesztem, rossz ez a teszt!".

Szóval ennek tudatában kell használni az ilyen érzékenységű teszteket.

2017. ápr. 13. 15:38

Sziasztok!

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik már használták ezt a tesztet, mik a tapasztalatok?

Eddig még nem sok vélemény van róla, de az sem jó. Kérlek írd le a tapasztalatod, ha már próbáltad. Köszönöm. 😊

2017. ápr. 13. 15:37
Cyclotest (10-es) terhességi teszt vélemény?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook