Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszaigényelehtő adó, adóelőleg fórum

Visszaigényelehtő adó, adóelőleg (beszélgetős fórum)

2008. máj. 24. 14:40
napok ota ezen porgok, hogy tudnám elintézni!telefon hegyek, email hegyek!sik ideg vagyok!
6. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 4. - Ccd9bb7d17)
2008. máj. 24. 14:40
sajátját irta!ezekszerint,ha azt mondta, hogy nem kapok vissza semmit, és a kollégáim se kaptak vissza soha!az apehos is azt mondta,hogy elutalják és a munkáltatónak kell visszaadnia!
2008. máj. 24. 14:32
az apehos azt mondta, hogy ők elutalják a céghez, és a munkáltatónak kell visszaadnia!de nem fogja odaadni!azt mondta a fönök!mindjárt szétvet a düh!
4. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 3. - 5a5c6c6a02)
2008. máj. 24. 14:31
miért nem neked???ráirta a saját bankszámlaszámát,vagy hogyan?
2008. máj. 24. 14:26
engem nem érdekel a munka,mert hamarosan felmondok,de engem ne lopjon meg!hogy tudom megoldani h megkapjam?mivelhogy nem o volt egész evben a munkaltatom nem ot illeti!ezt egy apehos is mondta!de nem nekem utaljak!ez a baj!
2008. máj. 24. 14:22

Hivatalosan nincs ilyen,gyakorlatban van:((Ezt úgy tudod kiküszöbölni,hogy magad adod be a bevallásod,így elviekben nincs tudomása róla mi jár neked vissza.Volt olyan ismerősöm,aki egyszerüen nem jelentette be a kedvezményeit,mert fizut ugyanannyit kapott volna(minimálbér bejelentve,x összeg zsebbe),és bevalláskor visszaigényelte....nem szabályos,de így legalább megkapta ami járt neki...

neked postázzék,vagy a bankszámládra küldik,nem neki,ha a tied van beirva,mikor aláirtad a bevallásod,elvileg láttad mi van beirva abba a rovatba.

azt megcsinálhatja hogy tudja hogy neked utalják és annyival kevesebb fizetést kapsz....nem hivatalos,de hiába szankciókkal jár ha kiderül,szokták több helyen,a melós meg ha munkát akar sokszor befogja a száját:(((

2008. máj. 24. 14:08

Sziasztok! egy olyanban kérem a segítségeteket, hogy a munkáltatóm megcsinalta az adóbevallásomat, a 72. pontban kijött egy x 10000ft visszaigényelhető adóelőleg amit azt mondta,hogy nem kapok vissza,mert ő fizette utánam az adóüt! ebben az a szépséghiba,hogy én csak tavaly aug28 óta vagyok oda bejelentve előtte munkanélkülin voltam,valamint egy francia cég adózott utánam! az apeh azt mondta,h ogy engem illet végulis! miért akarja lenyulni?a kollégáim x éve nem kapnak vissza soha semmit!mit csináljak,hogy megkapjam azt a pénzt?hogy lehet megoldani,hogy kipostázzák és ne az o bankszámlájára kuldjék a pénzt?utálom ha meglopnak, és kb 4 napja sík ideg vagyok!segitsetek légyszi!

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook