Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Konditermet szeretnénk nyitni. Tudnátok adni tanácsokat? fórum

Konditermet szeretnénk nyitni. Tudnátok adni tanácsokat? (tudásbázis kérdés)

2022. máj. 31. 13:04
Na miu, sikerült a teremnyitás?
2020. aug. 6. 11:13

Szia! Engedélyekkel kapcsolatban javasoljuk, hogy keresd fel a helyi önkormányzatot, illetve a vállalkozással kapcsolatban kérd könyvelő segítségét.

A konditerem kivitelezésében pedig Mi, a gym doctor csapata szívesen segítünk! Használt, felújított és új konditermi gépek értékesítésével is foglalkozunk. Gyömrőn, az 1.500 nm-es raktárunkban megtekintheted, kipróbálhatod és kiválaszthatod a számodra szükséges gépeket. Az alkatrészeket felújítjuk, illetve a Te igényeid szerint lehetőség van külső esztétikai felújításra is. Egyedi színben és kivitelben, átkárpitozva, teljesen a te konditermed dizájnjához alakítjuk a gépeket.


A vásárlás után sem engedjük el a kezed, hiszen garanciát vállalunk az általunk értékesített termékekre. Az ország legnagyobb fitneszgép szervizes cégeként a garanciaidőn túl is állunk rendelkezésedre. meghibásodás esetén több éves tapasztalattal rendelkező munkatársaink a hét minden napján rendelkezésedre állnak.

Szakavatott személyekkel segítséget nyújtunk a terem megfelelő berendezésében is! Számos referencia teremmel rendelkezünk, melyek közül néhányat weboldalunkon is megtalálsz.

2017. ápr. 16. 00:19
Köszönöm.
14. töprengő (válaszként erre: 13. - Mezei Virág)
2017. ápr. 15. 12:52
Igaz.
13. Mezei Virág (válaszként erre: 9. - Töprengő)
2017. ápr. 15. 10:41
Ezt városban is meg kell csinálni. Van-e kereslet, hogy ne legyen veszteséges.
12. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2017. ápr. 15. 09:25
Igen, épp ez az, hogy ahhoz is kell legalább egy teremedző vagy valamelyikőtöknek el kell végeznie egy ilyen sulit. Azt nem is tudom, hogy enélkül hagyják-e megnyitni, mertnem ismerem erre a magyar szabályzatot, hàt nálunk tuti, hogy nem hagynának megnyitni így egy termet, hiszen a vendég egészségével játszol, a te felelősséged, ha helytelenül használja a gépet vagy helytelenül csinálja a gyakorlatokat és emiatt bármi baja lesz.
2017. ápr. 15. 09:17

Nem olyan kis telepulesrol van szo.Lakossag kb 5ezer fo-Plusz mellettunk meg ket falu es egyikben sincs konditerem.Volt az egyikben ,de mar bezart de nem azert mert nem voltak.

Fitness edzes nem lenne,se semmilyen mas oktatas.

Csakis a gepek meg szolaraimra gondoltam,de ez nincs vele osszefuggesben.

10. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2017. ápr. 13. 18:01

Ha te dolgoznál benne vagy a párod, kell a végzettség

Hacsak tulaj vagy, akkora benne dolgozónak kell. Egy falusi teremben is ugyanùgy lesérülhet bárki, ez a te felelősséged.

9. töprengő (válaszként erre: 8. - Mezei Virág)
2017. ápr. 13. 15:30
Fontos ez a kérdés is. De azért mert faluról lenne szó, még nem biztos hogy nem lenne aki igénybe venné.
8. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2017. ápr. 13. 15:24
Piackutatást csináltál már, hogy van-e rá kereslet egyáltalán? Mert ez nem kis beruházás!
7. emagdi (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2017. ápr. 13. 14:38
tuti hogy kell végzettség, ha nem is neked, de az edző alkalmazottaidnak igen.
2017. ápr. 13. 12:39

Nem kevés ez a berüházás se.


" Kültéri felnőtt játszótér "...

2017. ápr. 13. 11:33

Igen,ezt az oltozo , wc, zuhanyzo reszet tudom.

Azt nem tudom ,hogy kell e valamilyen ehhez kapcsolodo vegzettseg?

Kereskedelmim van, eladó ill. boltvezetőim.

Falusi konditerem lenne,nem egy nagy fitness-wellness center.

2017. ápr. 13. 11:00

Öltöző, zuhanyzási lehetőség, wc.

Azt gyanítom ez is kell.

Ántsz engedély.

Gyerekmegörző, vagy nekik kvaló elfoglaltság.

Akár egy nyugdíjas képesített óvodai dadus.


Paraszti logika diktálta ezeket....

2017. ápr. 13. 10:46

Ehhez nem értek, de biztosan találsz valakit, aki járatos benne.

Egy dolgot tanácsolnék: legyen benne gyermekmegőrző. Ugyanis sok nő azért nem jut el konditerembe, mert nem tudja kire hagyni a gyerekét.

2017. ápr. 13. 10:32

Már az egész googlit kiolvastam ,de a kérdésemre mégsem kaptam választ.

Legfontosabb kérdésem az lenne,hogy ha szeretnénk nyitni egy konditermet,akkor kell e bármilyen személyi edző v testépitessel kapcs.os bizonyitvany?

Szerintem nem,de ugye a szerintem nem elég.

2017. ápr. 13. 10:30
Konditermet szeretnénk nyitni.Tudnátok adni tanácsokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook