Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Húsvéti dekoráció: tűnemezelés hungarocell tojásokkal

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Anyának lenni » Kreatív anyukák / Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Kreatívságok
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Ikebana32017-04-10 12:40
Köszönöm! :) Megnézem! :)
(válasz Hoxa 6. hozzászólására)

6. Hoxa2017-04-10 11:36
Szia! A gyapjút is lehet néha kapni kreatív boltokban. Egy nemezelő kurzuson ajánlották nekem a Manópostát (manoposta.hu), azóta tőlük veszem, mert a kreatív boltban 140 Ft helyett 200-ért adnak 10 grammot. Mivel sokféle árnyalatot használok, ezért már érdemes onnan rendelnem.
(válasz Ikebana3 4. hozzászólására)

5. boldogzokni2017-04-10 11:34
Nagyon szépek!

4. Ikebana32017-04-10 11:01
Nekem tetszik a dolog és szeretek kreatívkodni, új dolgokat vagy legalábbis számomra új dolgokat kipróbálni. De nem tudom, hogy hol szerezhető be hozzá alapanyag. Azt tudom, hogy a tojásforma a hobbi boltokban kapható, de a gyapjú?

3. michelle.r2017-04-09 21:28
Kedvet továbbra sem kaptam a nemezhez :)), de köszönöm a cikket, nagyon érdekes. Fogalmam sem volt hogy készül. Te pedig nagyon ügyes vagy, klasszat csináltatok!

2. Hoxa2017-04-09 21:24
Felraktam a legjobban sikerült húsvéti tojásomról egy videót:
[link]

1. Hoxa2017-04-09 08:49
A mi családunkban női ágon öröklődik a kreatív véna. :) Nővérem tanított nemezelni, a szappanos változat nagymestere ő. Nagyon sok trükköt és praktikát lestem el internetes oldalakról is, így akadtam rá a "tűs" verzióra. Ezzel szeretnélek megismertetni titeket a cikkben.