Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méltányossági fogszabályozás fórum

Méltányossági fogszabályozás (beszélgetős fórum)


14. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Kamavi)
2017. ápr. 10. 07:09

"sajnos nyelesi es harapasi gondok is vannak "


ha nyelési gond alatt a nyelvlökéses nyelést mondod, akkor első körben logopédiai terápiára kell menned.

Amíg ez nincs rendezve, semmiféle fogszabályozó eszközt nem tesznek a szádba.


És igen, sokba fog kerülni , ezt el kell fogadnod. És nagyon sok időbe.


A műtétet nem tudom, miért kellene kifizetned, ha bulldogharapásod van, szerintem tb-re erre szakosodott szájsebész megcsinálja.

2017. ápr. 9. 22:29
új = úgy
12. Guruljka (válaszként erre: 4. - Ikebana3)
2017. ápr. 9. 22:29

Eszerint rohadék a fogorvosunk. A rokkant, közgyógyos férjemet új tájékoztatta, hogy nem jár neki a fogsor.


Pedig az emésztési problémáin nagyban segített volna, ha tud rágni.


Nem vigasztal, hogy én tudtam jobban, mert nem találtam semmit.

Vajon miért "titok" az ilyen oldal? A gyógyászati segédeszközöket és a térítési díjakat, illetve ingyenességet is egy fura nevű oldal őrzi: SEJK

11. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 10. - Kamavi)
2017. ápr. 9. 16:28
szivesen
10. Kamavi (válaszként erre: 9. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 9. 16:12
Köszönöm szépen a segítséged, mindenképp beszélni fogok a doktorral! :)
9. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 7. - Kamavi)
2017. ápr. 9. 16:03
nem megbántani akartalak az "olcsó húsnak híg a leve" hasonlattal csak arra akartam utalni hogy általában mindennek megvan a szabott ára és ha ennél az jóval olcsóbb vagy esetleg ingyenes akkor annak nagyon utána kell nézni főleg ha fogról van szó. Fogszabályzásról nekem nagyon jó tapasztalatim vannak (gyerekem) és priviben küldök neked egy orvos nevét és elérhetőségét aki kifejezetten fiatalokkal is foglalkozik a fiamnak ő csinálta meg a tökéletes fogszabályzást igaz rendes áron de tudom hogy igen karitatív és a fiatalok fogápolásával kapcsolatban néha akciózik is. küldöm a privit.
2017. ápr. 9. 15:40
Azert a valaszokat koszonom! :)
2017. ápr. 9. 15:36
A NEAK-os weboldalt olvastam mar, sok segitseget nem nyujtott sajnos, mivel a legtobb fogorvos akit felhivtam, egyaltalan nem hallott meg errol az opciorol. A SOTE fogszabalyozasi osztalyan meg leraztak. Ezert kerdezem, hogy kinek van errol tapasztalata, hogy melyik orvos jartas. Azt pedig nem ertem, hogy milyen olcso husrol beszeltek, ezt a tamogatast az allam adja meg, ha a palyazatot a fogorvossal egyutt megirom. Egyebkent az anyagi raforditasrol csak annyit, hogy sajnos nyelesi es harapasi gondok is vannak nalam, szoval muteni is kene 2-3 millioert. Azert lassuk be, hogy az nem egy "kivagom zsebbol" osszeg, foleg nem 22 eves egyetemistaknak. Elhitelesiteni meg nem akarom magam, es nem is tudnek hitelt felvenni, mivel tanulok.
2017. ápr. 9. 13:43
fognál szerintem ne nézd a pénzt és mindig gondolj arra olcsó húsnak híg a leve. a fogat ha elrontják az helyrehozhatatlan. kolléganőm most volt "kuponos" akciós fogorvosnál úgy elb..ák a tömést hogy gyökérkezelni kellett neki.
2017. ápr. 9. 09:24
Fogsorod ugyanannyi van, mint gerinced, és a lényege ugyanabból épül fel. Egyszer qrják el meredeken, és egy életre úgy maradsz, onnan épülsz le, a korrekció meg drágább és visszafordíthatatlan. Fogra a föld alól, hitelből, bármiből, de jót kell kifizetni.
2017. ápr. 8. 22:12

Kicsit hosszúnak tűnik, de másod be a keresőbe és ott van a kérdésre a válasz. :)



[link]

3. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - Kamavi)
2017. ápr. 8. 21:58
Gondolom, a fogorvosnál.
2017. ápr. 8. 18:40
az meg mi??
2017. ápr. 8. 15:16
Hallottatok már erről az opricóról? Hogyan és kinél érdemes elkezdeni? Tapasztalatok? Köszi! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook