Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vegyem - ne vegyem? Elektromos tisztitó kefe (Hurricane Spin Scrubber) fórum

Vegyem - ne vegyem? Elektromos tisztitó kefe (Hurricane Spin Scrubber) (beszélgetős fórum)


nov. 27. 00:32
amit hirdetnek nem minden csoda eszkoz!
2023. szept. 19. 07:23
Azt vettem meg,amelyiknek nincs hosszabitó nyele,egyszerún,nem indult el,nincs toltesi lehetósége,visszakuldtem.
2020. szept. 28. 15:33
Van még néhány hasonló termék, többek között Tornado Cleaner, nem nagy az árkülönbség köztük. Jó lenne tudni, hogy melyik a legjobb és melyik szemét. Kérem, hogy aki bármelyik hosszúnyelű forgó kefét megvette és használja (vagy kidobta) írja ide a tapasztalatai.
15. rizy
2020. ápr. 12. 11:17
Mindenkinek vettem és gyakorlatilag egy három órás üzemidő után megadta magát. nem lehet tölteni, külsőleg semmi nyom. használhatatlan. valószínüleg annyira gyenge a motorja, hogy ennyi volt. szóval akinek van pénze, egyszeri alkalomra így vegye.
14. Hayati
2018. aug. 5. 09:43

Sziasztok,


szintén vásárláson gondolkodom.

Akinek már van, tőlük kérdezem - töltés alatt használható a készülék?

13. Aranea
2018. jún. 20. 14:13

Sziasztok!

Én még csak most töprengek a beszerzésén, de nagyon sok helyen azt olvastam, hogy csupán percekig bírja az akkumulátora több órás töltés után.

Mik a tapasztalatok?

12. fagigi
2018. jún. 16. 17:44

Sziasztok!

Most van töltés alatt a készülékem, még nem próbáltam vele takarítani! Az viszont már lejött, nem tudom, hogy lehet könnyebben cserélni a keféket!? Van-e valakinek ebben tapasztalata, netán trükkje, mert a használati utasításokban erről nem esett szó és a videókban sem láttam!

Első próbára nem volt egyszerű levenni, szeretném, ha nem menne rögtön tönkre az erőltetéstől, próbálkozástól! Köszi a válaszokat!

11. kittie
2017. nov. 16. 11:48
Sziasztok :) Szerintetek van még a tesco-ban? Vagy hol érdemes még megnézni?
2017. nov. 16. 11:42
Én végülis megvettem, és jelentem nagyon örülök neki. Nekem a járólap közötti fugák miatt kellett, mert nem tudok térdepelni, hogy sikáljam. Nagyon szépen kipucolta, vettem hozzá az OBI-ban kapható fugatisztítót is. Valóban egy töltéssel kb. 30-40 percig bírja, de addig sok mindent meg lehet csinálni. A fürdőkádban a masszázs fúvókákat is gyönyörűen kitisztotta, és a csempe is nagyon szép lesz. Es jó magasra fel lehet nyúlni a hosszabbítóval. Én nem bántam meg, sőt most a lányomnak is rendeltem karácsonyra.
2017. nov. 4. 11:00
Nekünk van.. fuga-csempe tisztítására nagyon bevált. A kád, zuhany résznél is jó. Viszont a nagyon vízköves dolgokhoz kevés.. 1 töltéssel meg kb 30-45 percet bír.
8. Riaria (válaszként erre: 5. - Sadrok)
2017. nov. 4. 09:54
Szia! Érdeklődnék írásod óta milyen tapasztalataid vannak a kefével kapcsolatban. Gondolkodom egy ilyenen, most olcsóbb áron is lehet kapni. Láttam egy videót, ahol a műanyag ablaknál a közöket is tisztították, nekem annak a tisztításához elkelne, meg a zuhanykabinnál is a kis résekhez.
7. Moalika (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2017. szept. 17. 11:05
Az a nagy ötlet benne, hogy tényleg fárasztó a csempét súrolni, főleg bizonyos kor fölött. Úgyhogy nagyon gondolkodom és is rajta.
2017. jún. 23. 13:28
Sziasztok! Használtatok már hurricane spin srubbert? Szertintetk érdemes megvenni????
5. sadrok (válaszként erre: 1. - Flazarne2)
2017. jún. 15. 21:32

Szia! Ma vettem a Tescoban, még tesztelgetem :-) Első próbát kiállta a fürdőszobában, holnap jön a konyha. (erős vízkő esetén biztosan több idő kell neki, azt nálam se tüntette el így elsőre)

A reklám egy dolog, én sem hiszek el mindent, sok benne a huncutság. De erre nagyon kíváncsi voltam, és most a Tescoban akciósan lehetett hozzájutni.

2017. ápr. 11. 14:03
Köszönöm a hozzászólásaitokat, mint jótanácsokat megfogadom.
3. kisj (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2017. ápr. 8. 18:43

Én sem venném meg.

Eddig bármi ilyet vettem (vagyis nem is én vettem, hanem a férjem) egy nagy kalap mandarint se ért.

Megy a reklám ezerrel, de nagyjából egyik sem ér lófityfirityet sem.

2017. ápr. 8. 17:53
Ne haragudj, nincs vele tapasztalatom, de azért beleszólok a fórumodba. Ha teleshopos, akkor eleve nem venném meg.
2017. ápr. 8. 15:05
Láttam a hírdetésben ezt a mindent tisztító, több fejjel rendelkező kefét, és megtetszett. Csempe, fuga, vízkő, sütő....mindenre jó...állitólag. Ha valakinek lenne ilyen, kérem írja meg a véleményét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook