Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a második császármetszésről? fórum

Mik a tapasztalatok a második császármetszésről? (beszélgetős fórum)


11. misskaos (válaszként erre: 10. - Nefaria)
2017. jún. 26. 17:52
Semmi gond! Köszi hogy irtal.
2017. jún. 25. 22:22

O ne haragudj elkerülte a figyelmem hogy irtal.

Nem akartam vbac-ot.

A.dokim akart volna szulni, nem vagott elso szora , de a fiam ram hallgatott ;)

39. Hetre nem nyiltam, nem rovidult a mehszaj es a gyerek fent kucorgott.

Es itt (honved kh) csaszar után nincs tulhordas nincs inditas. Igy 39+par napra kertem a mutetet, es mivel jele se volt hogy indulna a dokim belement.

9. misskaos (válaszként erre: 8. - Nefaria)
2017. ápr. 9. 09:03
Neked miert kellett ujra csaszarral szülnöd?
2017. ápr. 8. 17:14

A masodik csaszart en rosszabbul eltem meg mint az elsot, talan pont azert mert tudtam hogy milyen erzes. (Ugyebar aki ateltr tudja, hohy ez nem.setagalopp, kikapják oszt ' jovan).

De a felepules utana sokkal gyorsabb volt mint az elso utan.

2017. ápr. 8. 09:09
Mindenkinek köszönöm a vàlaszàt! Sokat segitettetek. Remèlem hogy gyorsan regeneralodok majd szerencsere az elsönel nagyon jol ment minden,hamar felèpültem
2017. ápr. 7. 19:24

3 császárom volt. Nem rémlik, hogy a második lényegesen könnyebb lett volna, mint az első ... Talán a tapasztalattal, hogy egyszer már átéltem. (3 év telt el, nem tágultam eléggé. Nagyon szerettem volna természetes úton megszülni, de nem sikerült - ez van.)

Viszont az első kettőnél altattak, a 3. érzéstelenítős volt - azt sokkal könnyebben viseltem!

5. LadyBird 2015 (válaszként erre: 1. - Misskaos)
2017. ápr. 7. 18:30
Az első után hetekig szenvedtem, egy hétig alig tudtam az ágyról felkelni. A második után már másnap simán sétáltam, lépcsőztem, még fájdalomcsillapító sem kellett. Hihetetlen volt a különbség...
2017. ápr. 7. 18:21
Szia. Az első csàszàrom utàn 4-évvel természetes úton szűltem! Minden rendben volt! Persze ehhez kellett egy jó orvos is!
3. misskaos (válaszként erre: 2. - Aniju)
2017. ápr. 7. 18:19
Nah ez megnyugtato.es miert lett masodszorra is csaszar?
2017. ápr. 7. 18:06

Van. Sajnos másodszor sem sikerült normál Úton, 3,5 év a korkülönbség.


Sokkal könnyebben viseltem a másodikat. Már tudtam, mire számítsak. ;)

2017. ápr. 7. 17:58
Sziasztok! 11 eves a lanyom aki csaszarmetszessel született.most augusztusban jön a masodik kislanyunk , meg nem tudom hogy siman fogok e szülni .de nagyon felek a csaszar utani szülestöl...van valaki akinek tapasztalata van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook