Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyógyfüvekből gyerekeknek fórum

Gyógyfüvekből gyerekeknek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyógyfüvekből gyerekeknek

2008. máj. 28. 17:52
A kurkumának, amit sima boltokban is be tudsz szerezni őrölt változatban, nagyon jó étvágygerjesztő hatása van, és az ételnek is szép sárga színt ad. próbáld ki.
2008. máj. 28. 13:43

Étvágytalannak mondhato a nagyobbik lányom. Esetleg erre vmilyen gyogynövény létezik?

Mikor kisebb volt alvásra én is adtam citromfü teát.

2008. máj. 27. 09:57
Igen a természet adta lehetőségek sokszor jobbak és eredményesebbek mint a gyógyszerek amiknek a mellékhatásai akár halállal is végződhetnek.Tudom milyen jók hiszen nagymamám is sok gyógynövényt szed.Sokszor van a két lányomnál légúti megbetegedés mert a nagyobbik hazahozza az oviból és így egyszerre betegek.Ilyenkor viszem őket a doki nénihez és humán orvoslásban próbáljuk rendbehozni a kis szervezetüket,ami nagyon jó mert így nem kell a szteroidos antibiotikumokat szedni és az érteltelmetlen mellékhatás sem jön elő.
2008. máj. 26. 08:14
Mi tényleg gyakran nyúlunk a gyógynövényekhez, most pl. citromfüvet vettem az erkélyre, mert nagyon finom teát szoktunk készíteni belőle. Még levendulát szeretnék beszerezni, hogy később legyen miből kis nyugtató illatpárnákat készíteni.
2008. máj. 24. 11:03
Modern korunkban sajnos hajlamosak vagyunk arra, hogy bármilyen tünetet produkáljon is a gyerek, rögtön szaladunk, és valamilyen gyógyszert vásárolunk. Pedig még mindig léteznek olyan házi készítmények, melyek enyhébb esetekben kiválthatják a pasztillákat, vagy éppen hétvégén gyors segítséget nyújthatnak.

Ugrás a teljes írásra: Gyógyfüvekből gyerekeknek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook