Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mitől lehet száraz kisfiam bőre?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Óvodások, iskolások

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

3. Mezei Virág2017-04-05 08:40
Lehet oka vas és/vagy B vitaminok hiánya is.
(válasz bobita0212 1. hozzászólására)

2. Ikebana32017-04-04 23:13
Valamilyen hidratáló babakrémmel vagy simán Neogranormonnal(ez hámosít) szerintem be lehet kenni. De fürdés után a babaolaj is nagyon jó.
Ha viszont viszket is a kiszáradáson kívül, vagy hámlik akkor bőrgyógyásznak mutasd meg.
(válasz bobita0212 1. hozzászólására)

1. bobita02122017-04-04 20:40
Most vagyunk tul a baranyhimlőn és a mentolos hintoport használtuk. Erre gondoltam h ettől lehet de fene tudja. Már himlő előtt is kicsit száraz volt neki de nem volt vészes. Pár nappal ezelőtt a térdhajlata pirosodott be. Felhivtam a dokit irt rá hirdofiles kremet de semmi konkrétat nem mondott. A pirossag elmúlt de száraz ott is a bőr.
Kérdeztem telefonon doktornőt miért van ez de csak azt mondta előfordul és h a krémmel kenjem.