Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Többgyerekes anyaként is újra nő vagyok fórum

Többgyerekes anyaként is újra nő vagyok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Többgyerekes anyaként is újra nő vagyok

2017. ápr. 15. 17:55

Szívből gratulálok, pontosan tudom, milyen 3 gyerek mellett magadra is figyelni.

De higgyétek el, a legfontosabb - és talán a cikk írójának is ez adott erőt - hogy szeressen minket a párunk és támogasson. Főleg, mert a kezdet nehéz, amikor nincs eredmény, amikor gyengék vagyunk. Kell, hogy ismerjen már minket és adott pillanatban éreznie kell, hogy egy kis engedményre, erősebb szóra, vagy csak simán egy kis bátorításra van szükségünk.

Ebben az országban sajnos még mindig az rögzült a fejekben, hogy anya úgyis otthon van, csak lássa el a gyerekeket, belefér az idejébe.

Főleg a fiataloknak mondom, hogy kérjetek időt a férjetektől, párotoktól magatoknak. És töltsétek azzal, amire nektek szükségetek van.

Mert ha a lélek rendben van, akkor rendben vagytok ti is.

Úgy, ahogy a pasiknak jár a meccsezés vagy sörözés vagy épp amit szeretnek, úgy nekünk is jár szabadidő.

Nem egymagunk vállaltuk a gyerekeinket, hanem együtt. És akkor vegyék ki ők is a részüket minden teendőből.

Ha így van, akkor van idő saját magunkra, edzésre, tornára, sétára, bármire.

2017. ápr. 9. 18:55
A lényeg, hogy sikerült lefogynod, most pedig mindent bele, hogy meg is maradjon ez a szép eredmény! :)
2017. ápr. 9. 12:48
Én ezt az egész lifetilt dolgot egy életmódváltásnak fogtam fel, bízom benne hogy ezt meg is fogom tartani, hiszen már tudom mi az egészséges, mire kell oda figyelni, remelem a jojo effektus elkerül majd
2017. ápr. 9. 12:46
Nem azért szerettem volna lefogyni, hogy csinos legyek, magam miatt akartam, mert az szerettem volna lenni aki régen, a párom mindig mondta hogy 100 kilósan is szeret, de én éreztem hogy gondok vannak, hiába próbálkoztam romantikaval, cselekkel, de mióta olyan vagyok mint régen a kapcsolatunk is ugyan olyan, fontosnak tartottam hogy azt lássam a szemében mint amit régen mikor rám nézett, más részt, az egészségemnek is kellett a fogyás
25. micike31 (válaszként erre: 21. - Loch ness)
2017. ápr. 9. 12:42
Igazad van, talán nem volt szerencsés a cím választás
24. Chelsey (válaszként erre: 22. - Bc681dac13)
2017. ápr. 7. 15:37

Elvileg egy-két év alatt rendeződhet a bőr a hason. Nyilván nem mindegy, hogy miről beszélünk, de azt így látatlanban, főleg laikusként úgyse lehet megmondani.


Amit írsz az igaz, ilyen fogyás után hosszú távon megtartani a súlyt nem kis feladat. De tulajdonképpen annak sem kis feladat, aki apránként adja le. Oka van annak, hogy egyesek miért híznak több tíz kilót, míg mások semmi vagy csak pár killót. Nyilván van, akinek sikerül lefogynia és megtartani, de sokkal többek megtapasztalják a jojózást.


Remélhetőleg a cikkíró ezt a szép eredményt meg tudja tartani, illetve ha mégis felfelé indulna a súlya az első öt kilón belül elkapja, mert azután csak egyre nehezebb...

23. Chelsey (válaszként erre: 21. - Loch ness)
2017. ápr. 7. 15:32

Loch ness, mega like


Ezzel nem mondom azt, hogy nem fontos tenni azért, hogy jobban érezzük magunkat a testünkben :)


De attól még, hogy valaki nem annyira csinos, mint ahogy a jelenlegi divat diktálja, nem ér kevesebbet - max. a modellügynökségek és hasnlók számára...

2017. ápr. 6. 11:33

Akkor nem csak nekem van fenntartasom. Meglatjuk fel meg X+1 ev mulva. Nekem sokat leadott ismerosokbol csak az tartja, aki sok ev alatt adta le.

A hasfalat meg lehet edzeni, de plasztika nelkul nem tunik el a bor, foleg, ha hirtelen adtak le.

2017. ápr. 6. 08:54
Gratulálok én is, a gyerekekhez is és a fogyáshoz is (bár ez utóbbi szerintem is kicsit túl gyors). Veled együtt örülök annak, hogy sikerült elérned ezt az eredményt, tudom, milyen nehéz leadni a felesleges súlyból. De a cikk címe őszintén szólva bánt engem egy kicsit. Azt sugallja, mintha az ember a gyerekszüléstől elveszítené a női mivoltát, és akkor nyeri vissza, ha újra formába tudja hozni a testét. Nem feltételezem, hogy ezt gondoltad, azért hívom fel rá a figyelmet, mert szerintem annyira ezt sugallja mostanában minden, hogy öntudatlanul is megjelenik sokak gondolkodásában. A gyerekeid születése a női mivoltod kiteljesedését jelentette - és boldog lehetsz emiatt, sokan hiába vágynak erre a fajta kiteljesedésre. Most, hogy lefogytál, nyilván nőiesebben nézel ki - de azt rossz megfogalmazásnak érzem, hogy újra nő vagy. Eddig is az voltál, csak most egyszerűen csak jobban látszik rajtad. Azért tettem ezt szóvá, mert lényeges dolognak érzem ezt, nem a szavakon való lovaglásnak.
20. b4b1d52444 (válaszként erre: 19. - Fildus)
2017. ápr. 6. 08:09
30 kilót fogyott, centiben van 40 centi mínusz.
19. fildus
2017. ápr. 6. 07:56
Szerintem meg baromira nem egészséges 4 hónap alatt 40 kilót fogyni!
18. bc681dac13 (válaszként erre: 14. - B4b1d52444)
2017. ápr. 6. 00:50
Bocs, amint írtam.
17. bc681dac13 (válaszként erre: 15. - 300c83c7b2)
2017. ápr. 6. 00:49
Bocs, egybeolvastam.
2017. ápr. 5. 21:52
<3 Lifetilt <3 Gratulálok, ügyes vagy nagyon :-)
15. 300c83c7b2 (válaszként erre: 13. - Bc681dac13)
2017. ápr. 5. 20:21
Semmi arrogancia nem volt benne, a gratuláció s cikkírónak szólt!
14. b4b1d52444 (válaszként erre: 13. - Bc681dac13)
2017. ápr. 5. 12:06
Arrogáns lennék? Te miről beszélsz?
13. bc681dac13 (válaszként erre: 12. - B4b1d52444)
2017. ápr. 4. 20:10

Tudom, hogy sokbol tobbet ad le az ember, de nekem soknak tunik igy is.

Tobbszor jojozott, nekem eztan jobbnak tunne a lassabb fogyas, de nem mondtam semmi rosszat, nem kell ilyen arrogansan gratulalgatni.

12. b4b1d52444 (válaszként erre: 10. - Bc681dac13)
2017. ápr. 4. 19:55

Jelentős túlsúlyból sokkal többet fogy az ember az első időszakban, mint egyébként. A heti 0,5 kiló lenne a normális ugye, de aki ilyen sok túlsúllyal rendelkezik, mint amennyivel a cikk írója, az hetente 2-3 kilót is le tud adni. Később ugye ez már lassul, sőt stagnál.


Ja, és gratulálok! Nagyon ügyes vagy!

2017. ápr. 4. 15:41
Egeszseges eletmoddal fogytal, a Life Tilt egeszseges etrendet ad, minden tokeletes:)
2017. ápr. 4. 14:25
30 kg 4 honap alatt nrm tul sok?
2017. ápr. 4. 12:48
GRatulálok! Fantasztikus eredményeket értél el, mind külsöleg és mind belsöleg (szereted magadat, büszke vagy magadra..stb)!
2017. ápr. 4. 11:01
Gratulálok a gyermekeidhez, a kitartásodhoz, az akaratodhoz :) Nagyon ügyes vagy ;)
7. micike31 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. ápr. 4. 10:25
Köszönöm
6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Micike31)
2017. ápr. 4. 10:22
Gratula, ügyes vagy!:)
2017. ápr. 4. 10:22

Köszönöm nektek!

Örökké hálás leszek a sorsnak, hogy megtaláltam a Bakker,lefogyok csoportot Facebookon, mióta megírtam a cikket, haladtam tovább, azóta màr 67 kiló vagyok

4. micike31 (válaszként erre: 3. - Arón1)
2017. ápr. 4. 10:20
Az ikreknél, az egyik 3200, a másik 3600 gramm, a kicsi lányom pedig 3300 gramm volt
3. Arón1 (válaszként erre: 1. - Micike31)
2017. ápr. 4. 09:47
Gratulálok! Örülök, hogy sikerült! A kisbabák születési súlya mennyi volt?
2017. ápr. 4. 09:26
Ügyes vagy, gratulálok!
2017. ápr. 4. 09:08
Azért írom meg ezt, hogy bátorítsak más anyukákat: van remény! Tudom, szülés után sokan elégedetlenek az új testükkel, de én hiszem, ha boldogok vagyunk a testünkben, akkor anyukaként, feleségként is jobban teljesítünk!

Ugrás a teljes írásra: Többgyerekes anyaként is újra nő vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook