Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sport mellplasztika után fórum

Sport mellplasztika után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
76. Krisztini (válaszként erre: 75. - Krisztini)
2017. szept. 8. 09:15
Ez olyan mint egy fekvőkerékpár. Felül nem volt nagy izzadás, egy sportmelltartóban tekertem.
75. Krisztini (válaszként erre: 73. - Pbm1987)
2017. szept. 8. 09:14
A köldököm alatt ér csak hő, ezért gondoltam, hogy ez jó lehet, felette kint vagyok a gépből.
74. bvulgari (válaszként erre: 72. - Krisztini)
2017. szept. 7. 21:16
Hegeke filoztam em is, hisz a szauna is tilos,..., talan meg sponinggel lehetne kezdeni hm ?
73. pbm1987 (válaszként erre: 72. - Krisztini)
2017. szept. 7. 20:32
Nem aggódsz a hő és az izzadás hatása miatt a hegeden?
72. Krisztini (válaszként erre: 70. - Bvulgari)
2017. szept. 7. 20:16
Dr.GL. engem is meglepett ezzel, mert először még azt mondta, hogy 8-9hetesen már mehet. Az infratrainer pedig kiegészítő edzésnek kardiolént teljesen jó szerintem, 30p tekerés után is van fáradtságérzet ami meglepett. Mondjuk hozzátenném, hogy 8 hete nem voltam konditeremben ahol előtte súlyzóztam és trx-eztem heti 4-5x. Remélem csökken tőle a narancsbőröm és amíg nem térek vissza a rendes edzéshez addig jónak tűnik.
71. bvulgari (válaszként erre: 69. - Krisztini)
2017. szept. 7. 18:53
Milyen az infra trener?
70. bvulgari (válaszként erre: 69. - Krisztini)
2017. szept. 7. 18:52
Ki az orvosod? Kinti bicaj 3 hosan? Elozo mutetemnel 2 hetesen lehetett bicozni..ez most nem jo hir
69. Krisztini (válaszként erre: 68. - Krisztini)
2017. szept. 7. 16:38
Ki is próbáltam ma az infratrainert pedig úgy nem hittem az ilyenekben :D
2017. szept. 7. 12:39
Nekem most azt mondta 8 hetesen, hogy felsőtest és ugrálósabb edzés illetve kinti bicajozás is csak 3 hónapos kortól :(
67. pbm1987 (válaszként erre: 66. - Bvulgari)
2017. szept. 7. 12:25

Ez nem pechesség.Minden doki mást mond.

Én majd akkor kezdem újra a hát,váll gyakorlatokat,amikor jól esik.Te is edzettél az elözö impliddel!

Én ma bohóckodtam 2kgos súlyokkal,és nem igazán esett jól.

A karom már totál leépült.

66. bvulgari (válaszként erre: 65. - Pbm1987)
2017. szept. 7. 12:22
Köszi az infot, ezeket alapból kihagyom😊 De pl. Huzodzkodas, tolodzkodas, fekvotamasz ilyen sajattestsulyossal mi a helyzet? Igaz csak az asszisztens mondta, de szte ezek is gazosak, akkor szinte csak alsotestre meg hasra lehetne edzeni, el nem akarom hinni....vagy vkinek mehet minden mint elotte vki meg peches mint pl. En? Nagyon parazok, hogy ne legyen baj..
65. pbm1987 (válaszként erre: 64. - Bvulgari)
2017. szept. 7. 10:40

Fekvenyomásnál panaszkodtak, és a mell edzésnél (nem tudom mi a gép neve,amikor kézzel nyomod össze magad elött a karokat).

Nekik mondta a doki,hogy valószínűleg gyakrabban kell cserélni,nem lesz életük végéig bent.

De ez tényleg a fitness sport modell kategória,ahol elég nagy súlyokkal edzenek.

64. bvulgari (válaszként erre: 61. - Pbm1987)
2017. szept. 7. 10:36
Mik ezek az impligyilkos gyakszik? Ez a forum most behalt? Nagy kár érte😔 Nekem 6 ev utan kellett cserelni, az implantnak ugyan nem volt baja de kialakult a kesoi seroma😔 Ennek koze lehet a fizikai terheleshez...ezert nagyon erdekelnek a tapasztalatok...
2017. jún. 5. 20:21
Hát, 4 napos cicisen majd megôrülök, hogy csak sétafikálni lehet... Ti hogy bírtátok ki a mozgásmegvonást?
62. Sapienta (válaszként erre: 61. - Pbm1987)
2017. máj. 29. 12:56
milyen gyakorlatok fájnak nekik? ezt az impligyilkolást ki tudnád fejteni bôvebben?
61. pbm1987 (válaszként erre: 58. - Krisztini)
2017. máj. 26. 14:10

Ugyanez a helyzet:D


Van egy lökött kutyám,és konditerembe meg lovagolni járok.


Nekem kapásbol cseppet ajánlottak,azt mondta a doki azzal lenne tökéletes.

Aztán a sport révén ajánlotta a kereket...hát nem tudom.


Nekem van egy két sportoló ismerősöm implivel,és azt mondták pár gyakorlat kifejezetten fájdalmas nekik,és a doki jelezte,ha így "gyilkolják" az implit akkor 5-6év mulva cserélhetik is...

60. Krisztini (válaszként erre: 59. - Sapienta)
2017. máj. 26. 13:44

Igen, mondjuk én edzői terveket is dédelgetek és elég nehéz úgy megtanítani egy mozgást, hogy én nem mutatom be és nekem ezért furcsa az ilyen tiltás, mert ha megnézem a női személyi edzőket elég kevés van akinek nincs szilikon cicije. Persze lehet, hogy ők is mondjuk 1 év után álltak vissza annyira a teljes mozgásra, hogy akár egy fekvenyomást is meg tudjanak mutatni a vendégnek, nem tudom.


Nekem is azt mondta a Doki, hogy konkrét mellizom edzésre szerinte egyáltalán nincs szüksége a nőknek, na de azért egy fekvőtámasz szerintem egyáltalán nem haszontalan gyakorlat. Nyilván nem kell állandóan fekvenyomni, de azért nem értek teljesen egyet azzal, hogy nincs szükség a mellizmaink edzésére.

59. Sapienta (válaszként erre: 58. - Krisztini)
2017. máj. 26. 13:12

én erre rákérdeztem az orvosomnál, hogy mégis hogy lehet nem edzeni a mellizmokar, hiszen rengeteg mozgásban részt vesznek, akkor is, ha szimplán felemelem a kezem. a válasz az volt, hogy az izolált terhelés nem ajánlott, tehát azok a gyakorlatok, amelyek kimondottan a mellizmok erôsítését célozzák. fekvenyomás pl tuti tiltólistán lesz, de az eddig sem érdekelt 😃 azt mondta a dokim, hogy jóga menni fog teljes gyógyulás után - nekem ennyi elég volt. kerestem a neten olyanokat, akik implivel sportolnak, és dual plane vagy izom alatti implijük van. voltak olyanok, akik azt mondták, bizonyos gyakrolatokat meg sem mernek próbálni, de

olyan is, aki mindent csinál a gyógyulása óta - valószínûleg töj egyéni dolog ez. érdemes szerintem errôl is az orvossal egyeztetni. arra készülj fel, hogy lassan fog menni a dolog, fokozatosan és nagy türelemmel. valamelyik fórumban amúgy olvastam, hogy simán trx-eznek csajok implantátummal, sôt, olyan is van, aki rúdtáncolt vele. én azt gondolom, hogt majd elôször a szinergista izmokat kell erôsítenem, azokat, amik be tudnak segíteni a mellizomnak egy-egy mozdulatn.

2017. máj. 26. 10:08
Én aktívan sportolok, heti 3-4-5x mikor mennyi idő van rá, így tudom tartani a súlyom is és feszültséglevezetésnek is tökéletes. Trx-ezni és súlyzózni szoktam illetve funkcionális köredzést.Ja és van egy nagy kutyám akivel minden nap sétálok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikortól tudok majd újrakezdeni teljesértékűen mindent. Július közepén lesz a műtétem én az elmozdulás lehetősége miatt kerekre voksoltam. A mellizmunk rengeteg gyakorlatnál dolgozik, szóval nagyon nehéz lesz biztosan, nem tudom a fitness modellek hogy csinálják ezt :)
57. pbm1987 (válaszként erre: 56. - Jadodi)
2017. máj. 26. 07:09
Na igen...kérdés mi az aktív...:S
56. jadodi (válaszként erre: 50. - Pbm1987)
2017. máj. 25. 13:20
Nekem azt mondta az orvosom, hogy ha aktívan sportolok, ő nem ajánlja a csepp alakút, mert ha netán elmozdul, akkor elveszíti a formáját. Helyette texturált felszínű, alacsony(moderált) profilú kerek implantátumot kapok izom alá. Azt mondta, mivel izom alatt lesz, a mellizom megoldja a "csepp formát".
55. Sapienta (válaszként erre: 54. - Szilvi 83)
2017. máj. 22. 06:13
Köszi a tippet :) a taposó eszembe se jutott volna magamtól... nem vagyok egy nagy konditermes, de mûtét után szeretnëk majd menni, alsótestre edzeni. Amíg gyógyul a cicim, kerekedik majd a fenekem 😁
54. Szilvi 83 (válaszként erre: 48. - Sapienta)
2017. máj. 21. 22:56
Szia. Előtte is ugyanigy sportoltam heti 4-5x. Most heti 3x szép lassan visszaszoktatom magam. Még nem futottam attól félek de taposó gépezni nagyon szeretek azon fél óra minimum.
53. Sapienta (válaszként erre: 52. - Pbm1987)
2017. máj. 20. 21:41
Az én dokim azt mondta, 1-2% az esély, hogy elmozdul, majd próbálok vigyázni magamra.
52. pbm1987 (válaszként erre: 51. - Sapienta)
2017. máj. 20. 09:49
Július végén majd,de el kéne döntenem az implantot...és a doki kapásból cseppet javasolt.De félek hogy elmozdul.
51. Sapienta (válaszként erre: 50. - Pbm1987)
2017. máj. 20. 06:26
Én azzal fogok 😉 Szerintem fogok kezdeni majd ezzel kapcsolatban egy új naplót, vagy lejegyzem a tapasztalatokat egy már meglevôbe. Téged mûtöttek már? Vagy még csak tervezed?
2017. máj. 19. 18:09
Van aki csepp alaku implivel sportol?
2017. máj. 19. 16:13
táplálékkiegészítôlet használtatok mûtét elôtt-után? glutamine-t és bcaa-t vettem, hátha gyorsabban gyógyulok tôlük, meg hogy izmaim is megmaradjanak.
48. Sapienta (válaszként erre: 47. - Szilvi 83)
2017. máj. 19. 16:10

oooo, de jo ezt hallani :) köszi.

elôtte hogy ment a mozgás? dokim azt mondta, könnyû kardio mehet korábban, de elfelejtettem megkérdezni, az szerinte mi... futni szoktál? kíváncsi lennék, az milyen érzés lesz mûtét után...

47. Szilvi 83 (válaszként erre: 46. - Sapienta)
2017. máj. 18. 21:56
Kardioztam és 2kg súlyzoval tricepsz bicepsz. És persze a làbamat edzettem. Ma voltam elösször keretbe gugoltam 20kg-al és nem is fàjt
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook