Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Sport mellplasztika után

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Mozgás és fitness

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3

63. Sapienta2017-06-05 20:21
Hát, 4 napos cicisen majd megôrülök, hogy csak sétafikálni lehet... Ti hogy bírtátok ki a mozgásmegvonást?

62. Sapienta2017-05-29 12:56
milyen gyakorlatok fájnak nekik? ezt az impligyilkolást ki tudnád fejteni bôvebben?
(válasz pbm1987 61. hozzászólására)

61. pbm19872017-05-26 14:10
Ugyanez a helyzet:D

Van egy lökött kutyám,és konditerembe meg lovagolni járok.

Nekem kapásbol cseppet ajánlottak,azt mondta a doki azzal lenne tökéletes.
Aztán a sport révén ajánlotta a kereket...hát nem tudom.

Nekem van egy két sportoló ismerősöm implivel,és azt mondták pár gyakorlat kifejezetten fájdalmas nekik,és a doki jelezte,ha így "gyilkolják" az implit akkor 5-6év mulva cserélhetik is...
(válasz Krisztini 58. hozzászólására)

60. Krisztini2017-05-26 13:44
Igen, mondjuk én edzői terveket is dédelgetek és elég nehéz úgy megtanítani egy mozgást, hogy én nem mutatom be és nekem ezért furcsa az ilyen tiltás, mert ha megnézem a női személyi edzőket elég kevés van akinek nincs szilikon cicije. Persze lehet, hogy ők is mondjuk 1 év után álltak vissza annyira a teljes mozgásra, hogy akár egy fekvenyomást is meg tudjanak mutatni a vendégnek, nem tudom.

Nekem is azt mondta a Doki, hogy konkrét mellizom edzésre szerinte egyáltalán nincs szüksége a nőknek, na de azért egy fekvőtámasz szerintem egyáltalán nem haszontalan gyakorlat. Nyilván nem kell állandóan fekvenyomni, de azért nem értek teljesen egyet azzal, hogy nincs szükség a mellizmaink edzésére.
(válasz Sapienta 59. hozzászólására)

59. Sapienta2017-05-26 13:12
én erre rákérdeztem az orvosomnál, hogy mégis hogy lehet nem edzeni a mellizmokar, hiszen rengeteg mozgásban részt vesznek, akkor is, ha szimplán felemelem a kezem. a válasz az volt, hogy az izolált terhelés nem ajánlott, tehát azok a gyakorlatok, amelyek kimondottan a mellizmok erôsítését célozzák. fekvenyomás pl tuti tiltólistán lesz, de az eddig sem érdekelt 😃 azt mondta a dokim, hogy jóga menni fog teljes gyógyulás után - nekem ennyi elég volt. kerestem a neten olyanokat, akik implivel sportolnak, és dual plane vagy izom alatti implijük van. voltak olyanok, akik azt mondták, bizonyos gyakrolatokat meg sem mernek próbálni, de
olyan is, aki mindent csinál a gyógyulása óta - valószínûleg töj egyéni dolog ez. érdemes szerintem errôl is az orvossal egyeztetni. arra készülj fel, hogy lassan fog menni a dolog, fokozatosan és nagy türelemmel. valamelyik fórumban amúgy olvastam, hogy simán trx-eznek csajok implantátummal, sôt, olyan is van, aki rúdtáncolt vele. én azt gondolom, hogt majd elôször a szinergista izmokat kell erôsítenem, azokat, amik be tudnak segíteni a mellizomnak egy-egy mozdulatn.
(válasz Krisztini 58. hozzászólására)

58. Krisztini2017-05-26 10:08
Én aktívan sportolok, heti 3-4-5x mikor mennyi idő van rá, így tudom tartani a súlyom is és feszültséglevezetésnek is tökéletes. Trx-ezni és súlyzózni szoktam illetve funkcionális köredzést.Ja és van egy nagy kutyám akivel minden nap sétálok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikortól tudok majd újrakezdeni teljesértékűen mindent. Július közepén lesz a műtétem én az elmozdulás lehetősége miatt kerekre voksoltam. A mellizmunk rengeteg gyakorlatnál dolgozik, szóval nagyon nehéz lesz biztosan, nem tudom a fitness modellek hogy csinálják ezt :)

57. pbm19872017-05-26 07:09
Na igen...kérdés mi az aktív...:S
(válasz jadodi 56. hozzászólására)

56. jadodi2017-05-25 13:20
Nekem azt mondta az orvosom, hogy ha aktívan sportolok, ő nem ajánlja a csepp alakút, mert ha netán elmozdul, akkor elveszíti a formáját. Helyette texturált felszínű, alacsony(moderált) profilú kerek implantátumot kapok izom alá. Azt mondta, mivel izom alatt lesz, a mellizom megoldja a "csepp formát".
(válasz pbm1987 50. hozzászólására)

55. Sapienta2017-05-22 06:13
Köszi a tippet :) a taposó eszembe se jutott volna magamtól... nem vagyok egy nagy konditermes, de mûtét után szeretnëk majd menni, alsótestre edzeni. Amíg gyógyul a cicim, kerekedik majd a fenekem 😁
(válasz Szilvi 83 54. hozzászólására)

54. Szilvi 832017-05-21 22:56
Szia. Előtte is ugyanigy sportoltam heti 4-5x. Most heti 3x szép lassan visszaszoktatom magam. Még nem futottam attól félek de taposó gépezni nagyon szeretek azon fél óra minimum.
(válasz Sapienta 48. hozzászólására)

53. Sapienta2017-05-20 21:41
Az én dokim azt mondta, 1-2% az esély, hogy elmozdul, majd próbálok vigyázni magamra.
(válasz pbm1987 52. hozzászólására)

52. pbm19872017-05-20 09:49
Július végén majd,de el kéne döntenem az implantot...és a doki kapásból cseppet javasolt.De félek hogy elmozdul.
(válasz Sapienta 51. hozzászólására)

51. Sapienta2017-05-20 06:26
Én azzal fogok 😉 Szerintem fogok kezdeni majd ezzel kapcsolatban egy új naplót, vagy lejegyzem a tapasztalatokat egy már meglevôbe. Téged mûtöttek már? Vagy még csak tervezed?
(válasz pbm1987 50. hozzászólására)

50. pbm19872017-05-19 18:09
Van aki csepp alaku implivel sportol?

49. Sapienta2017-05-19 16:13
táplálékkiegészítôlet használtatok mûtét elôtt-után? glutamine-t és bcaa-t vettem, hátha gyorsabban gyógyulok tôlük, meg hogy izmaim is megmaradjanak.

48. Sapienta2017-05-19 16:10
oooo, de jo ezt hallani :) köszi.
elôtte hogy ment a mozgás? dokim azt mondta, könnyû kardio mehet korábban, de elfelejtettem megkérdezni, az szerinte mi... futni szoktál? kíváncsi lennék, az milyen érzés lesz mûtét után...
(válasz Szilvi 83 47. hozzászólására)

47. Szilvi 832017-05-18 21:56
Kardioztam és 2kg súlyzoval tricepsz bicepsz. És persze a làbamat edzettem. Ma voltam elösször keretbe gugoltam 20kg-al és nem is fàjt
(válasz Sapienta 46. hozzászólására)

46. Sapienta2017-05-18 16:03
Köszi, hogy megosztottad! Jó hallani, hogy 8 hét utân lehet tënyleg edzeni. Mit tudtál csinálni a 8. Héten?
(válasz Szilvi 83 45. hozzászólására)

45. Szilvi 832017-05-16 18:12
Sziasztok. 11hetes vagyok és mütét elött rendszeressen súlyzoztam kondiztam. Felvaràs izom alà plusz impli. Az edzésről annyit hogy 8 héten tudtam vissza térni a terembe és 10hetesen edzettem elősször sulyzokkal. Hiàba a szoros melltartó ahogy picit is elrőlködsz màr feszül a melled. Ugyhogy szép lassan haladok. Csak nagyon nehéz türelmesnek lenni

44. pbm19872017-05-14 22:04
Ha nekem az elég lenne...de én napközben is talpalok 8_10órákat és nem segít...

43. Sapienta2017-05-12 08:48
én diétâzni fogok mûtét után, legalább is ezt tervezem, meg nagyokat sétálni. nemrég jöttem rá, hogy egy laza séta alatt a pulzusom a zsírégetô tartományban van, remélem, elég lesz...
(válasz pbm1987 40. hozzászólására)

42. pbm19872017-05-10 21:19
Diétás étrend segíthet talán:S
(válasz jadodi 41. hozzászólására)

41. jadodi2017-05-10 11:35
Akik túl vannak a műtéten, és előtte rendszeresen mozogtak, mennyire "épült le" az izomzatotok abban a pár hétben, ameddig nem lehet sportolni?
És hogyan alakultak a kilók? Rendszeres mozgással kordában tudom tartani a súlyomat, de félek, hogy a kényszerpihenő ideje alatt mi lesz...

40. pbm19872017-05-08 12:07
Én az óvatos kategória leszek.Juli végén lesz a mütét addig kipörgöm magam.
:D
(válasz jadodi 39. hozzászólására)

39. jadodi2017-05-08 11:46
Akkor vagyunk egy páran júniusra(én 15.én megyek)
Ha megtaláljátok a legjobb sportmelltartót, szóljatok! Van aki azt tanácsolja, kettőt vegyek fel biztos ami biztos alapon...
Több fórumon olvastam, elég széles a skála, hogy ki hogyan éli meg az első pár hetet. Van, aki fürdeni, felkelni sem tud segítség nélkül hetekig, van aki 2-3 nap múlva autót vezet(legalábbis ezt mondja).
Kíváncsi vagyok, én melyik tábort fogom erősíteni...

38. pbm19872017-05-08 10:42
Engem júliusban műtenek,és szintén pacigolok,meg kondizok.
És szintén felvarrás,meg impli.
Eléggé aggódok...:S Már most vadászom az extra tartós,szoros melltartókat.:S
(válasz jadodi 36. hozzászólására)

37. Sapienta2017-05-08 10:13
Szia, engem is csak júniusban mûtenek, de van egy ötletem: a kislányodat nem kell emelgetned, ha van segítséged, hanem megkéred a segítôt, hogy ültesse az öledbe, vagy leggugolsz hozzá, és úgy ölelgeted meg - írtad, hogy sérült a kislányod, de hidd el, a gyerekek bizonyos dolgokban sokkal okosabbak, mint hisszük. Érteni fogja, hogy most neked is van valami bajod, és nem megy minden pont úgy egy darabig, mint korábban, de ugyanúgy szereted.
(válasz jadodi 36. hozzászólására)

36. jadodi2017-05-07 20:21
Sziasztok!
Júniusban lesz a műtetem(felvarrás+implantátum izom alá).
Aktívan sportolok(lovaglás,futás), úgyhogy nehéz lesz mozgás nélkül kibírni a 6 hetet.
A másik dolog, ami miatt jobban aggódók, az az emelgetés. Van egy 3 éves halmozottan sérült kislányom(11 kiló), akit rendszeresen emelgetni kell.
Lesz segítségem, de így is félek, mert eléggé anyás a kislányom, van, hogy csak én tudom megnyugtatni...
Akik már túl vagytok a műtéten, van valami praktikus tanácsotok(bármi) ami megkönnyítí a felépülést?
Ki mikor kezdett sportolni, és mit? Pl. sima kitörések, tempós gyaloglás emelkedőre...

35. Szilvi 832017-04-30 21:43
Sziasztok. Én 9 hetes mütőtt vagyok. Egy hete kezdtem el edzeni kardió és rubint réka popsi formâló ( négykézlàb tàmaszkodok) és nem fàj. Izom alatt van nekem. Alig vàrtam hogy edzhesek

34. Sapienta2017-04-27 13:44
Nem nagyon ismerem a spinninget, egyszer voltam régen.... gondolom, ha a cicikre vigyázol, meg figyelsz magadra, akkor mehet
(válasz susanyib 33. hozzászólására)

1 2 3