Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autópálya mellett lakni fórum

Autópálya mellett lakni (beszélgetős fórum)


12. 4c1a787e8f (válaszként erre: 9. - Bc681dac13)
2017. ápr. 4. 08:56
No ja, szerintem is.
11. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Johannia)
2017. ápr. 4. 08:56

Én az M3-as közelében lakom. Soha nem hallom, legalábbis sohasem tudatosult bennem, mindig minden nyitva van.

Laktam az Erzsébet királyné útján, ahol villamos járt, no az gáz volt.. Azt rühelltem, mozgott a régi 100 éves ház, dübörgött, csilingelt, lelassította az autóforgalmat.

2017. ápr. 4. 08:30

Nem akarom magam megszivatni. Jelenleg a körúttól egy percre lakom a belvárosban es síri csend van este.


Meghallgattuk párommal este a pályát es elég durva volt :( a poén h nappal semmit nem lehetett belole hallani. Meg madárcsicsergés ezerrel...hát ki is zártuk.

9. bc681dac13 (válaszként erre: 5. - Johannia)
2017. ápr. 3. 22:11
Ha csk ennyi a zaj, szerintem nem veszes. En laktam belvarosban forgalmas keresztezodes mellett. Ott csak fuldugoval tudtam aludni.
2017. ápr. 3. 15:06
Én nem mennék. Zaj is kipufogó gáz is. És nem kevés. Persze, hogy az eladó olcsón adja mert szabadulni akar. De te tudod, jól járd körbe a kérdést.
2017. ápr. 3. 15:02
Akkor már inkább panel, sokkal nyugisabb.
2017. ápr. 3. 15:00
Miért akarod saját magadat megszívatni?
2017. ápr. 3. 11:42
Az a durva h nappal semmit nem hallani, csak a madarcsicsegest. Viszont ahogy elhallgatnak a madarak, hallani a pályát. Nem vészesen, de hallani. Es nem tudom h ez mondjuk alvásban mennyire zavaró.ert Hallottam remsztorikat h nappal kb ordibalva kell egymással beszelni mert annyira hangos a pálya. Udvaron meglenni nem lehet. Ilyeneket Hallottam es ahhoz kepest mikr kimentünkmegnezni, nem lehetett semmit hallani. Amugy m6osrol lenne szó. Nagytétény. Eleg erőteljes fenntartásaim vannak, ezert erdekelne olyanok beszámolója, akik autópálya mellett laknak. Mert én kb leírtam de kíváncsiságból elmentünk es nagyon kellemes csalódás volt Napközben. Ma este megyünk hallgatozni a pálya mellé, de hát nem tudom :( pesten vagy környékén hol van telek 15 millio alatt??ami osszkozmuves es 6m magas építmény tehető ra??? :( beteg állat árak lettek a CSOK miatt mindenfele :( mind lakas\haz,mind pedig telekarakat tekintve.. :(
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Johannia)
2017. ápr. 3. 10:34
A helyedben inkább máshol keresnék ingatlant.
2017. ápr. 3. 09:58

Nem mindegy, hogy a zajvédő falhoz képest hol laksz. Voltam már olyan lakásban, ami pont alatta volt, az egész jó volt. De ami már távolabb esik, az számomra elviselhetetlen volt.

Hallottam már olyat is, hogy az egyik oldalon magasabb volt a fal, ezért a másik oldalon élők duplán szívtak, mert hozzájuk "átpattant" a szemközti falról is a zaj. Hülyén hangzik, de így mondták.


Nagyon jól meg kell fontolni. Ha csendesebb helyhez vagy szokva, akkor nagyon fogsz szenvedni.

A levegő is nagyon rossz lesz, minek is szellőztetnél?

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Johannia)
2017. ápr. 3. 09:50
Biztos áron alol van,mert a hely miatt az ilyen házak jóformán eladhatatlanok.Nyár??,akkor van a legtöbb túrista és dugó.Tégy ahogy jónak látod.Személy szerint én 10fillért nem adnèk egy olyan házért ahol nem kapom meg a nyugalmat.
2017. ápr. 3. 09:41
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy van e itt olyan, aki pár utcára lakik autópályától. Mennyire hangos este? Lehet nyitott ablaknál aludni nyáron? Mennyit használ a zajvedo fal? Nyáron jobb amikor lombosak a fák vagy semmit nem jelent? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook