Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mükörmösök egy gyors kérdésem lenne! Tud valaki segíteni? fórum

Mükörmösök egy gyors kérdésem lenne! Tud valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


4. some1likeU (válaszként erre: 3. - Gyöngyszemü)
2017. ápr. 11. 13:08
Koszi:)
3. gyöngyszemü (válaszként erre: 1. - Some1likeU)
2017. ápr. 7. 08:55
Én magam is szoktam keverni a márkákat nem lesz tőle semmi, legalábbis ez tapasztaltam. Bár én csak magamnak készítem, de van hogy a szín más márkájú és fedőnek pedig megint csak mást rakok fel.
2017. ápr. 3. 13:57
Én csak tanuló tesztalanya vagyok egy ideje. Így lehet a márkákat keverni. Arról meg ezer dolgot olvasni, hogy mi jobb, mit ne vegyél meg, de a tapasztalat dönt majd. Van, amiből a 300 forintos kínai jobb, mint a 3000 forintos márkás, valamiből meg tényleg egy kalap szar a kínából küldetett. A lámpából nyugodtan vegyél kínából, ott nagy a különbség árban, de ritka nagy balszerencse kell, hogy kakit fogj ki.
2017. ápr. 2. 23:19

Bocsanat az ekezetek hianyaert! Szoval most vagok bele a mukormos szakmaba, es erdekelne szabad e kulonbozo markakat hasznalni, vagy csak egy adott markat ajanlott hasznalni? Igy ertem ha pl valakinek epitek zseles kormot, es pl Crystal Nailssel epitem fel, de szines szabadszelet pl Perfect nails szines zselejevel epitem bele, nem lesz "defektes" a korom?

Koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook