Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyiért végeznek szemtengelyferdülést korrigáló szemműtétet? Támogatja a tb? fórum

Mennyiért végeznek szemtengelyferdülést korrigáló szemműtétet? Támogatja a tb? (tudásbázis kérdés)


2017. ápr. 2. 09:19
Arra gondoltam tb támogatás szempontjából,hogy pl az egyik munkatársam lányát is megműtötték 3 éve. Neki a fülei álltak el,de pszichésen elég mélyen érintette a dolog azt a kislányt is. Ő is 16 éves volt. A hallása neki is ép volt,de támogatta a tb,mint esztétikai műtétet.
2017. ápr. 1. 23:56

szia Nekem kb. 10 éve csinálták meg a műtétet, akkor fizettem érte 60 ezret, azóta biztosan drágább lett....

de megérte és én még pluszban lézeres szemműtétet is csináltattam rá 2 hónappal, mert nagy volt a két szemem közti dioptria-különbség...és emiatt sokat fájt a fejem...azóta jól látok ....fejfájást nem ismerem azóta,szóval megérték a műtétek....ajánlom a műtétet !!

2017. ápr. 1. 23:35
Ha csak esztétikai a probléma, akkor nem támogatja a tb. Páromnak ingyen műtötték, persze elsősorban neki is esztétikai probléma volt, de az orvosnak nem szabad ezt mondani, mert akkor nem műtik ingyen. Ha viszont azt mondja a dokinak, hogy pl. zavarja a látását, esetleg ez miatt migrénje van (ami előfordul szemproblémáknál), akkor van rá esély, hogy ingyen operálnak. Bár páromnak rövidlátása is van, de a kancsalság nem függ össze az ép látással, ez különálló "betegség".
2. Lavender sky (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. ápr. 1. 20:24
16 éves kislányom látása ép,de apai ágon öröklött kancsalsága van,ami zavarja. Pedig nem feltünő. Nem látszik,csak ha sír. Mostanában egyre többet emlegeti,hogy meg akarja magát műttetni.Valakinek van valami tanácsa?
2017. ápr. 1. 20:21
Mennyiért végeznek kancsalság-korrigáló szemműtétet? Támogatja a tb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook