Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor elapadt a tejed, a hormonális változások hatására hogyan változott a tested? fórum

Mikor elapadt a tejed, a hormonális változások hatására hogyan változott a tested? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 23. 22:31
Nekem mind a két gyerek után elkezdett hullani a hajam, de nagyon. Most pedig 2 hónappal a szopi befejezése után kiderült, hogy alul működő pajzsmirigyem van.:(
2008. júl. 17. 09:42
semmit, semmilyen változást nem tapasztaltam, egyik gyereknél se
5. G.
2008. júl. 17. 07:24

Nekem gondom van...Kislányom most 23 hónapos.9 hónapos koráig szopizott.A mai napig ha hasra fekszem érzékeny a mellem.Ha megnyomon-mint anno az előtej-szivárog.Soha nem volt ilyen erős testszagom.ÚTÁLOM!!!És nem tudok lefogyni.10 kiló plussznál megálltam.

Szerintetek?Hormonális probléma lesz?

2008. jún. 7. 13:03
Fogytam. Elég sokat. Most két kilóval vagyok kevesebb,mint mikor teherbe estem, és összesen a szülés óta 32 kilót fogytam.
2008. jún. 6. 13:34
Én tiszta pattanás lettem, mint előtte világ életemben.
2. e.e.
2008. máj. 24. 08:14
Amikor elapadt a tejem kicsit összeesett a mellem, ennyi, semmi testi változás nem történt.
2008. máj. 24. 02:10
Mikor elapadt a tejed, a hormonális változások hatására hogyan változott a tested?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook