Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tamponhasználat úszás órán fórum

Tamponhasználat úszás órán (beszélgetős fórum)


9. f52a0b4925 (válaszként erre: 7. - Bc681dac13)
2017. ápr. 6. 14:42

Na az amit kezdőknek biztos nem ajánlanék...

még felrakni hagyján, de levenni... használom rendszeresen, de minden alkalommal parázom, hogy kijön-e.

2017. ápr. 1. 18:23
Én nyáron OB tamponnal simán bementem úszni Balcsiba tengerbe akárhová nem lett semmi gond mondjuk ez jó is mert egy nyári nyaralást nehéz a menzeszhez igazitani és nem akartam kint ülni a vizparton. a zsinórt is meg tudod egyébként oldani ha a helyén van megnézed mennyi az a hossz ami mindenképp szükséges hogy ki tudd húzni de nem lóg ki a bikiniből és odáig visszavágod. nekem ez is bevált.
2017. ápr. 1. 17:19
A DM-ben lehet venni sport tampont. Szivacs az egeyz, maceras meg dzsuvabb levenni, mert nincs zsinorja, de jol funkcional.
2017. márc. 31. 10:40
Köszönöm a válaszokat! Megfogadom a tanácsokat, inkább nem megyek így ma vízbe... igaz a tanárom egy hárpia és biztosan ordítozni fog, de nem baj. Majd előtte kitapasztalom, és legközelebb már könnyű dolgom lesz.:)
5. szeretekolvasni (válaszként erre: 4. - Kukkanat)
2017. márc. 31. 10:26
Szerintem is a silk touch mini lenne jó. Az nem olyan dörzsis. A felrakást én otthon gyakorolnám, nem az uszodában. Sok sikert!
2017. márc. 31. 10:13
Mindenképpen az OB silk touch-al próbálkozz először, minivel. Jó úszásra a tampon, csak ahogy vége, fontos, hogy rögtön cseréld.
3. kisj
2017. márc. 31. 10:02

Elvileg lehet használni.

De mivel még sosem használtál tampont szerintem ne most kezdd el, mert ilyen kevés mennyiségnél lehet gondjaid lesznek a kivételnél. (száraz marad és feldörzsöl)

2017. márc. 31. 09:57

Érdekes kérdésem lenne. Minden héten van úszás órám, és eddig valahogy elkerült ez a gond, de most olyan problémám van, hogy nem jött meg rendesen, viszont két napja eléggé barnázok és görcsölök. Ilyen esetben is lehet már tampont használni?

Eddig még sosem használtam, így nem nagyon értek hozzá, viszont nélküle se szívesen mennék be, mert mi van, ha pont a vízbe jön meg? Meg hát elég higiéniátlan...

2017. márc. 31. 09:55
Tamponhasználat úszás órán

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook