Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csecsemő csípő ultrahang fórum

Csecsemő csípő ultrahang (beszélgetős fórum)


6. nana06 (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2017. ápr. 2. 07:35
Próbálok nem idegeskedni. Most tornáztatom minden nap, aztán meglátjuk. Reméljük a legjobbakat
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2017. ápr. 1. 10:12

Nem értek ezekhez az értékekhez, de annó a fiam is kapott terpesz betétes pelust. Egy ideig kellett hordani neki, aztán már nem. Állítólag némelyik babának kötött az izomzata, ezért adják ezt a pelust.

Szerintem azért ne aggódd agyon magad, remélhetőleg nem lesz gond.

2017. márc. 30. 15:51
Nincsenek számok, hogy mely határokon belül kell mozognia az értékeknek? Mert az én papíromon voltak, így tudtam, hogy minden oké. De nekünk az orvos is mondta, hogy minden rendben.
3. nana06 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2017. márc. 30. 15:23
Köszönöm szépen! Igen, keresek egy másik orvost mert nem bízom meg ebben a doktornőben 😕
2017. márc. 30. 15:13

[link]


lapozd át, van egy táblázat is, ott pontosan látod a helyzetet


terpeszbetét javasolt továbbra is, és kontroll


ne aggódj, de elviheted máshová is, ha itt egy árva szót sem szóltak a babád állapotáról

2017. márc. 30. 15:05

Sziasztok! Kislányomat ma vittem csípő ultrahangra, és nem nagyon értem a leletet. Így szól:

A jobb csípőnél alfa szög 57 fok, a béta szög 43 fok, graf II-nek felel meg.

A bal csípőnél az alfa szög 56 fok, a béta szög 51 fok, graf II-nek felel meg. A periarticularis lágyrészekben kóros uh eltérés nem látható.


Esetleg valaki le tudná írni ez mit jelent? Mennyire kell aggódnom, mert most eléggé aggódom. Születésétől fogva terpesz betétes pelust hord. Tornáztatnom eddig nem kellett. Jövő héten megyünk vissza az ortopédhoz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook