Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Nyíregyházán kit ajánlanátok megbízható nőgyógyászt?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Nikosz882017-03-30 10:31
Esetleg Ivancso Béláról van valakinek tapasztalata véleménye, aki járt már nála?

4. Nikosz882017-03-30 10:18
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat is :)

3. Adelus2017-03-30 06:51
Szia!
Ez egy nehéz kérdés. Azért, mert nyilván mindenkinek megvan a legjobb orvosa. De aki nekem jó, lehet, hogy neked nem.
Én mindenesetre jó szívvel ajánlanál dr. Gál János főorvost. Tudása sokrétű, megbízható, alapos. Telefonon elérhető!(pl.:ha nem tudja felvenni,visszahív).
Kérdéseidre szívesen válaszolok!

2. Linett962017-03-29 22:41
Dr. Fábián Antal.A tudása talán neki a "legnagyobb" Nyíregyen és nagyon kedves,aranyos,megértő. Emellett alapos és odafigyel nagyon.
Én hozzá járok magánrendelése.
Ha kérdésed van,írj nyugodtan privátban. :)

1. Nikosz882017-03-29 09:36
Sziasztok!
Szeretnék elmenni egy alaposabb kivizsgálásra mert babát szeretnénk a férjemmel. Érdekelne hogy kit ajánlanátok? Manapság ki az aki nem csak a pénzre megy hanem alapos, megbízható és empatikus illetve ha oda kerülne a sor, hogy szülés nem hagyna bajban azzal hogy nem jön be a szülésre.