Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó alapozó érzékeny bőrre fórum

Jó alapozó érzékeny bőrre (beszélgetős fórum)


6. Judit36 (válaszként erre: 5. - Bc681dac13)
2017. márc. 29. 20:18
Ez így van. Viszont érzékeny, netán pirosodásra, kiütésre hajlamos bőrnél óvatosan, mert a Vichy -ahogy hallottam- az egyik legallergénebb termékcsalád.
2017. márc. 29. 16:08
A Vichykbol a forgalmazo patikakban tudsz mintat kerni. Adnak szivesen tobbfele szimbol is, es ezekbol akar napokig tesztelheted.
4. elemző (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2017. márc. 29. 09:30

Szia!

Én is a Forever gyógynövény és természetes alapú Sonya kozmetikai termékeit javaslom kipróálni.A bemutatójukon az előadásában a doktornő elmondta, hogy eddig ő sem talált olyan kozmetikumot, amit nyugodtan használhatott volna az érzékeny bőrére, de ezek közül egyikkel sincs problémája.Szerintem mindenképpen jó választás.

3. Judit36 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2017. márc. 29. 08:57

Egyértelműen a Sonya termékeket ajánlom.

A csoportom legérzékenyebb bőrű hölgyénél is zseniálisan működik.

Takar, ápol és kiegyensúlyoz.

Nem mellesleg annyira természetes, hogy simán ehető.

Nyilván nem ezzel lakik jól ugye :))

Küldhetek róluk tájékoztatást, ha szeretnéd.

2. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2017. márc. 29. 08:54

Ha pattanásokkal küzdesz, akkor az alapozók csak rontanak ezen, de alkalmakra próbálkozhatsz a por vagy kompakt alapozókkal,ezek olyanok, mint a púder, a felvitele is ilyen, de lényegében alapozó, mert van benne zsíros komponens.


Azonban a mindennapokban csak kőpúdert használnék a helyedben, igaz, ez nem fed majd annyira, de nem tömi el a pórusokat, hanem megül a felszínén,így megakadályozza, hogy belejusson a kosz és a szmog, este pedig lemosod, így megóvtad a bőrödet a kosztól de a púder, lévén nagyobb szemcséjű és nem tömi el a pórust mert nem jut bele, egyben lélegezni is hagyja majd.

2017. márc. 29. 08:41

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani olyan alapozót ami érzékeny bőrre jó? Sajnos nekem mindig is voltak pattanásaim, pedig már nem vagyok tini. Arckrémet se találok a bőrömre amitől ne pattogna ki. Alapozóból is már elég sokfélét kipróbáltam de eddig az alverde az amelyiktől nem alakultak ki pattanások csak az annyira nem fedi el a dolgokat. Nézegettem a neten de nem tudom hogy melyik lenne még olyan ami természetesebb anyagokat tartalmaz szépen fed és nem irritálja a bőrt.


Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook