Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő múlva segít a Lokren a szívritmuszavaron? fórum

Mennyi idő múlva segít a Lokren a szívritmuszavaron? (tudásbázis kérdés)


13. oppso (válaszként erre: 8. - Kirukiru)
2020. júl. 24. 01:58

Érdekes, hogy a káliumbevitelt soha nem mondják az orvosok.

Némelyik a "magnézium"-ot is nehezebben nyögi ki.


Kirukiru:

Milyen formában veszed be a káliumot?

(Melyik só, melyik termék, erre gondolok.)


Furcsa egyébként, hogy a Magyarországon forgalmazott "Magne-B6" variációkban még véletlenül sincs kálium ... nagyon sok "multivitamin"-ban sem.


Lengyelországból vettem nemrég vitaminokat, aminosavakat, magnéziumkészítményeket és érdekes módon voltak káliumos verziók, ráadásul sokkal kedvezőbb áron adták őket, mint, ahogyan szeretett 27%-os ÁFÁ-s országunkban adják.

12. oppso (válaszként erre: 3. - Adrian86)
2020. júl. 24. 01:53

Hiánybetegséged van, a "gyógyszer" nem fog segíteni.

Kutasd ki, hogy mi, az is segíthet valamennyire, ha elkezdesz egy viszonylag általános és egyszerű terápiát:

- vitaminok

- nyomelemek

- mozgás

- szemét étel, rossz szokások elhagyása.

11. Bless the child (válaszként erre: 9. - Aszparagusz)
2019. dec. 28. 12:12
Megnéztem az adatlapját. Ő a kálium isten😂😂😂
2019. dec. 28. 11:57
Ja elfelejtettem közölni, belorusz sóbánya részvényem van. Ott, van bőven a sóban kálium is! Dobozonként legalább leesik nekem is 30ft belőle. Ja és blokkolja a betegséggyártást!? Ez talán nagyobb baj lehet?
9. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Kirukiru)
2019. dec. 28. 11:48
Még hány fórumot szórsz tele a reklámoddal?
2019. dec. 28. 11:40

A legtöbb ritmuszavar mögött, Kálium hiány állhat. Képes elszaladni, akár akár 120-140-160...-ig is. A Kálium az izomszövetekben van felhalmozva. A vérvétel csak a katasztrófális állapot bekövetkeztekor mutatja a ki a hiányt.

600 1000mg pótlás, nem okoz gondot, egy két nap után azonnal helyreállhat. A családban szed édesanyámLokrent

Egy darabig segít, de aztán ha elszalad megállíthatatlan. A kálium pótlás hozta vissza. A kórházban is tehetetlnek voltak 160-nál. Az elszaladások, a vízhajtózás miatt keletkeztek. Egy idő után kiürül a "raktár" idő kell amig feltelik, akkor vissza is áll. Más típusu,folyadékleadás is kiviszi a káliumot! Ez sajnos el van hanyagolva, életveszélyes! Normál módon étkezés is biztosítja, De oda kell figyelni ekkor! Én pótlok, napi 1000mg-t, nagyon sok problémám abbamaradt.

2017. ápr. 9. 21:03
Sajnos a Lokren nem szünteti meg a ritmuszavart, csak lassítja a pulzust és vérnyomást csökkent. A ritmuszavar gyógyításához alapos vizsgálat szükséges meg kell állapítani, hogy mi okozza és ha egy esetleges műtét szóba jöhet, akkor nagyon jó megoldás.
6. elemző (válaszként erre: 1. - Adrian86)
2017. ápr. 4. 08:58
Szia!Fogyassz minőségi halolajat az is segíthet szívritmus problémákon is.Jobbulást!
5. Adrian86 (válaszként erre: 4. - 98295a7f28)
2017. márc. 29. 19:09
Köszönöm a válaszod.
4. 98295a7f28 (válaszként erre: 3. - Adrian86)
2017. márc. 29. 05:27

Persze még várj.

A te esetedben nem akarok okoskodni de tovább ne emeld magadtól.Ha nem jó tényleg menj vissza.Üdv.

3. Adrian86 (válaszként erre: 2. - 98295a7f28)
2017. márc. 28. 21:19
Egyenlőre nem mutattak ki semmi elváltozást, nem vagyok beteg. Ezért is ismeretlen eredetű szívr.zavar. 30 éves vagyok, 14 évig voltam drogfüggő, de ennek már 6 éve hogy letettem. Az egyik orvos azt mondta hogy feltehetően a vegetatív idegrendszerem ment tönkre, de semmi biztosat nem tudnak mondani. Tegnap óta emeltam egyre a dózist, még adok neki időt természetesen hogy legyen változás.
2017. márc. 28. 20:06

Szia

Igen segített de gondolom attól is függ mi okozza a zavart.

Ha úgy érzed nem jó menj vissza.

Nem emlékszem mennyi idő után de elég hamar segített.

MI az alapbetegaég?

2017. márc. 28. 17:54
Sziasztok. 2 hónapja szívritmuszavarom van. 2 hete szedem a Lokrent, de úgyérzem csak rosszabbodik. Valakinek segített a Lokren?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook