Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyíregyháza és környéke - beszélgessünk! :) fórum

Nyíregyháza és környéke - beszélgessünk! :) (beszélgetős fórum)


2017. márc. 29. 12:57

Rendben,köszönöm. :) Egyenlőre olyasmik érdekelnek,hogy hol vannak kellemesebb helyek,ahová belehet ülni pl teázni egyet.

Illetve ami még érdekelne,hogy mennyire keresnek Nyíregyen bebiszittert? Csak mert páromnak már megvan ott a munkahelye,ezért is költözünk,de nekem még nincs kilátásban semmi,így arra gondoltam,mivel nagyobb város,hátha tudnék gyerekekre vigyázni,amíg nem találok fix munkát. :)

Ráadásul van 1 szakmám is,ami talán biztosíték,hogy valóban tudom,mi a dolgom 1 kicsi gyerek körül. :)

2017. márc. 28. 20:48
Én is Nyíregyen lakom, szívesen válaszolok a kérdéseidre.
10. Linett96 (válaszként erre: 9. - Kimberly'71)
2017. márc. 28. 15:44
Priviben megírod őket? 😊
2017. márc. 28. 15:27
Ja, és ha esetleg kell majd jó fodrász, kozmetikus, vagy műkörmös, azt is tudok ajánlani. ;) :D
8. Kimberly'71 (válaszként erre: 7. - Linett96)
2017. márc. 28. 15:21
Igazán nincs mit! És ha szeretnél bármit tudni, vagy egy kis segítségre van szükséged, írj nyugodtan akár ide, akár privátban is. :)
2017. márc. 28. 14:38

Köszönöm,aranyos vagy. :)

Nem is tudtam,hogy Nyíregyen is van Frei :)

Mindenképp megnézem mindkét helyet majd :)

2017. márc. 28. 14:31

Ami szerintem igazán jó, és én nagyon szeretek oda járni a Cafe Frei, ami a Bocskai utca elején található. Nagyon finom különleges kávék vannak, és persze teák és sütemények is. :) Szerintem, ha ideköltöztetek mindenképpen próbáld ki. :) Persze vannak cukrászdák, ahol szintén finom sütik vannak, lehet kávézni, teázni. Ezek közül a legjobb szerintem a Szarvas utcai Mokka Cukrászda.


Remélem sikerül a terveiteknek megfelelő házat találni/építeni és jól fogjátok magatokat érezni Nyíregyházán. :)

5. Linett96 (válaszként erre: 4. - Kimberly'71)
2017. márc. 28. 13:55

Koszonom,ez kedves :)

Igazabol egyenlore szinte semmit nem tudok,hogy merre van Nyíregyen belul. ☺


Kb 3 het mulva koltozunk,de csak szolgalati lakasba. A tervek szerint jovore epitkezunk,de nem tudjuk,hogy hol. Az is szoba jott mar,hogy Nyíregyen veszunk inkabb egy jo allapotu 3 szobas hazat. Ez meg eldol :)


Egyebkent vannak olyan helyek,ahova ellehet jarni ismerkedni,vagy teazni egyet akar egyedul is? Valami kis nyugis helyre gondolok.


Bocsanat az ekezetekert,de telefonrol vagyok es sietve potyogok. :)

4. Kimberly'71 (válaszként erre: 3. - Linett96)
2017. márc. 28. 12:44
Én is Nyíregyházán élek már 17 éve. Ha van bármi kérdésed, vagy szeretnél valamit konkrétan megtudni, hogy hol találod, szívesen segítek. :)
2017. márc. 28. 07:32
Pontosan kiirni nem szeretnem,de nyiregytol 20-25km. :) Te is a kornyeken laksz?
2017. márc. 28. 07:06
Nyíregyháza környékén hovà?
2017. márc. 27. 20:30

Sziasztok! Nemsokára Nyíregyháza közelébe költözünk párommal,sajnos nem ismerek ott senkit még.

Jó lenne beszélgetni kicsit a környéken élőkkel,ha csak itt,hoxán,akkor is. :)

Remélem összegyűlünk páran és élvezhető fórum lesz. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook